Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie wzrosło w grudniu do 18 proc.

Bezrobocie wzrosło w grudniu do 18 proc.

skomentuj
Wyświetlaj:
George / .* / 2004-01-24 10:02
I jeszcze jedno. Stopa bezrobocia jest wprost proporcjonalna do udziału państwa w PKB. Czym więcej pieniędzy pochłania budżet, tym więcej jest bezrobotnych. A ponieważ jedno jest pewne, że udział ten będzie rósł, rosło więc też będzie bezrobocie. Doczekaliśmy więc czasów, w których obywatele własnego państwa stali się w nim niepotrzebni. Pięknie, nie ma co!
George / .* / 2004-01-24 09:58
Czy to nie jest śmieszne? Bezrobocie rośnie nieustannie, a komentarze wyglądają mniej więcej tak. "Bezrobocie w miesiącu tym i tym wyniosło - dajmy na to - 18%. Prognozuje się zwiększenie bezrobocia w miesiącu następnym do 18,1% i kolejnych do 18,4%. W ciągu 12 miesięcy bezrobocie powinno spaść do 17,2%". A za rok sytuacja się powtarza, z tym że startuje się nie od 18%, a od 19%. Prognozwaniem muszą zajmować się kompletni durnie.
onasis / .* / 2004-01-24 19:28
to jest tragiczne. niedlugo fachowcy beda nawolywac mlode malzenstwa do rodzenia dzieci. na zachete dadza zasilki na kazde dziecko, by je pozniej zabrac. zaczna sie komentarze, ze spoleczenstwo sie starzeje, etc. a wszystko po to , by nowe pokolenie moglo placic tylko podatki. bo tylko z tego utrzymuje sie panstwo. zapomnijcie o marzeniach. wedlug najnowszych danych przy obecnym tempie gospodarki dogonimy kraje unijne za .....30 lat. czyli bedziemy juz emerytami- prawie. oto perspektywa dla obywatela o ktorej rzad milczy jak zaklety.
skomentuj

Najnowsze wpisy