Forum Polityka, aktualnościŚwiat

bilety drozsze jak jestes gruby

bilety drozsze jak jestes gruby

alexandra24 / 2013-03-25 13:55
Dr Bharat P Bhatta, naukowiec z Sogn og Fjordane University College w Norwegii, twierdzi, że linie lotnicze powinny kalkulować ceny biletów zależnie od wagi pasażerów. Osoby otyłe miałyby płacić więcej, gdyż przez nie samoloty spalają więcej paliwa
Wyświetlaj:
Alinkaa / 2013-06-26 12:25
A może ktoś tak lubi?Każdemu wolno przeżyc swoje życie tak jak lubi!
Tak samo umierają ludzie młodzi i starzy jak również grubi i chudzi-wszystkich bez wyjątku zabiera śmierc i nie patrzy na wagę.Powiedz mi dlaczego ja mam życ pod czyjes dyktando?
Bo Tobie się coś nie podoba?Mnie nie podobają się a nawet nie cierpie tych wiecznie odchudzajacych sie panienek.Są wiecznie zmierzłe i nie zadowolone.Jedyny temat w ich płaskich główkach to fitnes siłownia i dieta...Tragedia!
Niech każdy żyje tak jak mu się podoba-nawet wychudzone wieszaczki!
Ps.Jak jeszcze trochę schudniecie to pół swojego miejsca odsprzedasz innemu wieszakowi-popatrz to czysty interes!
cale zycie legalnie / 2013-03-29 12:28
ej ale ten temat juz byl kiedys ruszany nawet, mysleli nawet nad tm aby sprzedawac miejsca stojace w samolocie :D heheh czego to juz luidzie nie wymysla zeby tylko z maksymalizowac zysk
Akira / 2013-03-25 15:02
No to w takim razie ludzie ze Stanów Zjednoczonych chyba by zbankrutowali na biletach lotniczych :P Tak jest strasznei dużó osób otyłych... no niuestety jaki kraj tacy ludzie...
bezkarny / 2013-03-26 10:07
duzy kraj- duzi ludzie? :D to polska muslaia by miec glupi kraj - glgupi ludzie xD hehe a tak serio to jakis motyw w tym jest napewno, raz lecialem z takim grubasem ktory siedzial po drugiej stornie, az mi bylo przykro jak widzialem ta osobe ktora siedziala obok niego na 1/3 fotela bo tamte zajmowal ten koles.... przykre to bylo

Najnowsze wpisy