Forum Forum motoryzacyjneNowe

Bill Gates jeździ starym Porsche

Bill Gates jeździ starym Porsche

Money.pl / 2007-01-02 15:38
Komentarze do wiadomości: Bill Gates jeździ starym Porsche.
Wyświetlaj:
ewiola / 79.162.23.* / 2008-01-26 20:59
J a chcialam sobie kupic terenówke wplaciłam w salonie w czwartek zaliczke i spisalam umowe na auto stojące w salonie , w poniedzialek mialam je odebrać ,dzis czyli sobota córeczka chciala abym pokazala jej auto jakie kupujemy i pojechalismy do salonu i na moich oczach sprzedawca ktory mnie nie znal daje kluczyki od auta przeznaczonego dla nas a było to jedyne takie klientom aby sobie nim pojezdzili na próbe , choc na placu stało auto testowe POPROSTU NIE WIERZYŁAM ŻE MNIE TO SPOTYKA , jak klieci wsiedli do auta ,,nowego,, przeznaczonego dla mnie umarla we mnie ostatnia nadzieja w uczciwosć polskich salonów . zaczely sie wakacje a ja zostalam bez auta ,ZNANA FIRMA ZALATWILA FERIE MOIM DZIECIOM .
cnn / 83.14.126.* / 2008-01-03 23:24
Panie "KO" nokaut sam sobie dany, 0 wiedzy motoryzacyjnej
assan / 62.87.244.* / 2007-11-21 11:53
jest dwa razy drozsze od nowej 911turbo, jesli chodzi o extrawagancje to Bill G. ma Veyrona, Saleen S7 i kilkanascie Ferrari.
Alsaud ostatni kupil za 1,0mld zlotych Airbusa A380 jako fruwajacy palac. Oprocz tego ma ponad 500 luksusowych aut i Boeinga 747.
tez niechce gustowac w najdrozszych autach :)
MarekZ / 83.27.75.* / 2007-02-18 15:41
Trzeba być motoryzacyjnym ignorantem (pisząc na ten temat), żeby nie wiedzieć, że Porsche 959 stojący u Gatesa w garażu to jeden z nawiększych samochodowych rarytasów. Seria produkcyjna była bardzo skromna,a dostać je wiele trudniej niż pochodzącego z tego samego okresu Ferrari F40. (KO zrobiłeś KO).
dd90 / 83.4.30.* / 2007-02-16 19:22
Autor tego artykułu napisał że nie posiadają drogich, lecz tak do waszej wiadomości Paul Allen posiada jeden z największych jachtów na świecie, który mierzy 126m i posiada różne udogodnienia godne miliardera. A co aut miliarderów "domel_radom" po części zgadzam się z togą że chodzi o mentalność, co sprawdza się w naszym kraju lecz pewnie jest to też spowodowane stanem naszych dróg; ale nie zawsze chodzi o pokazanie się, znam paru miliarderów (nie osobiście) którzy mają ogromną kolekcje luksusowych aut, a liczą one 100-300 samochodów i wcale nie chodzi o lansowanie.
Maria Barbara / 83.31.199.* / 2007-01-04 08:38
I bardzo słusznie.Taki samochodzik to prawdziwe cacko.
Mam podobne upodobania .Kocham to co dobre i ładne bez względu na wiek.
piter78 / 83.14.1.* / 2007-01-02 23:09
tyle że Porsche 959 Billa, to klasyka motoryzacji, która raczej z biegiem czasu zyskuje na wartości w przeciwieństwie do nowych i drogich typu.... plastik-bombastik :P
domel_radom / 2007-01-02 18:56 / Bloguje na bblog.pl!
Ohh... Widać ktoś nie zna mentalności bogatych (nie zaś zamożnych) ludzi. Oni są jak najbardziej w innym świecie. Może po części to opiszę.

Otóż korespondując z Naszym, Polskim biznesmanem - Kamilem Cebulskim, poruszony został ten temat. Bo dlaczego, skoro Kamil ma całkiem sporo pieniędzy to nie ubiera się w najlepsze garnitury i nie mieszka w centrum Warszawy na ostatnim piętrze Babki Tower?

Kamil wytłumaczył mi, że ludzie bogaci nie muszą się już na nikogo lansować. Oni są sobą i nie muszą robić nic na pokaz - to jest piękne. Odwrotnością tego są gwiazdy showbiznesu. Oni muszą się lansować na znanych, podziwianych, szanowanych. Muszą dbać o dobra reputacje, lub jak ja to wole nazywać - markę.

Ludzie bogaci ubierają się często nawet gorzej niż inni ludize na ulicy. Popatrzmy na Kamila. Powiedział mi, że jeżdżąc na jakieś wykłady bym chyba najgorzej ubranym człowiekiem na sali. I co się stało? NIC. Jemu w wolnym tłumaczeniu to "wisi".

Tak więc, nie ma się co dziwić. Bill nie dość, że jeździ "starym" Porsche to chodzi w sweterkach i niczym różniących się od reszty ludzi butach. I tak trzymaj Bill

Pozdrawiam serdecznie
http://www.domel.bblog.pl
Dominik P.
scrappler / 83.26.244.* / 2007-01-02 17:02
hmm, mi się to podoba. ja jeżdże bmw 530 (już 3latek) ale nie raz mnie korci żeby właśnie zejść na ziemię. Kto wie może jestem za młody i moje ego potrzebuje splendoru... ale mówię szczerze, że mam ochotę na podobne podejście do sprawy (choć nie mam majątku liczonego w mld dolarów). Martię się jednak czy to nie jest może fałszywa skromność lub dewiacja? Sam nie wiem...
jos / 81.190.176.* / 2007-01-02 15:38
Jakby Bill Gates jeździł starym Fiatem 125p, to by była dopiero sensacja.
Ikonka / 85.14.118.* / 2007-01-08 18:49
chciałabym go zobaczyć w "naszym" maluchu, byłoby ciekawiej
Dudi2 / 82.115.77.* / 2009-03-30 13:22
Możesz go zobaczyć w Golfie III, poszukaj na YouTube :) Dokładnie takim jakim jeżdżę

Najnowsze wpisy