Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bioton i Agora górą, TVN i TP SA kiepsko

Bioton i Agora górą, TVN i TP SA kiepsko

Money.pl / 2006-05-05 19:18
Komentarze do wiadomości: Bioton i Agora górą, TVN i TP SA kiepsko.
Wyświetlaj:
itiliilimani / 2008-03-22 18:04
Nadeszły czasy szukania perełek na GPW FIRM o dużych możliwościach wzrostu a w których nie ma żaangażowanych TFI .Do takich Spółek zaliczył bym TLX.

Wystarczy prześledić zachowanie tej FIRMY w czasie ostatnich 6 miesięcy,
observer / 2008-03-26 19:09
Po ostatnich wydarzeniach moja cierpliwość do Biotonu wyczerpała się, przecież to świadczy o nieznajomości rynku na który chce się wchodzić. Całkiem jak Amica, "zainwestujemy, a potem zobaczymy w co weszlismy" (no i popłyneło się). Niesamowite niekorzystne wrażenie robi ciągłe niedotrzymywanie prognoz, prezes zawsze wykręci się i roszady wypadają na zastępców, aż dziwne, że kurs nie spadł do 0,60-0,50 ale i tak dołuje cały czas. Cóż, wygląda na to, że z prywatyzacji wzięło sie co było, a reszta - jak coś będzie to dobrze, a jak nie to nie. Oczywiście jest parę czynników, które przemawiają na korzyść spółki, ale naprawdę trudno oczekiwać przy obecnym "zarządzie". Dla mnie już dość - pozdrawiam wytrwałych optymistów!
mysza / 2006-05-06 22:53 / portfel / Bywalec forum
Nic nie słychać o IDMSA,jak rozumiem parę osób maiło tę spółkę. Miło było, a co dalej/Czy jest jakieś info na temat dywidendy?czy czas już uciekać?wartości spółek są przerażająco wysokie! czy są jeszcze jakieś "niedowartościowane". (ja patrzę na Agorę, cicho siędzi Getin-czyzby osiągnął szczyt swoich możliwosci na teraz?BIOTON pochulał - zdyskontowana "przyszłość"?
Pozdrowienia
Acha-no i co czas na Borysa?
mari / 2006-05-06 20:09 / Achi
Strokuś o ile dobrze pamiętam posiadasz amrest,więc dla Ciebie i innych szczęśliwych posiadaczy( do których osobiście się jeszcze nie zaliczam) inormacja (myślę że pozytywna) Przejeżdżałem dzis koło rodeo drive i nie było to we Wrocławiu więc sieć powstaje.(zgodnie z zapowiedziami)
Pozdrowienia:-)
strokuś / 2006-05-06 21:46 / Uznany Bywalec forum i giełdy
dzięki za info i pamięć :-)
orzeł / 2006-05-06 16:10 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
"Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach na łączną kwotę około 160.000,- zł brutto"
ładny kwiatek Invar Biuro System będzie sadził kwiatki :)
zatrzymał się idealnie na 1,5 następny poziom 1,4 z haczkiem .......niżej down- wierzę jednak że mu to nie grozi :)
jeszcze jedna dwie info i do boju na 1,76 i ciiiii 2.04:)
nieco opty w tym jest ale ostatnio gaszenie opty mego przez siebie samego pomnijeszyło me zyski (na szczęście ) a nie stan posiadania :)
życzę Wam pewności siebie i nie brania pod uwagę przekazu jaki niesie ze sobą sprzedający tłum (no może warto się na moment odsunąć w bok dzierżąc w dłoni papier dzielnie) by potem na fali napierających kupowaczy dostać się pod samą scenę i radować się z bycia pierwszym :) tak mi sie sfrywolniło
Pablo / 2006-05-05 23:50 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Talex coś rozczarowuje
orzeł / 2006-05-06 16:19 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
podobnie mosty płockie niestety nie popisały się :
przychody spadły o ponad połowę do niespełna 11 mln i prawie 0,7 mln straty netto (a przed rokiem mikro ale ponad zero)
jak zwykle liczą na drugą połowę roku hm tylko czy na giełdzie nie będzie wtedy nieco chłodniej :(
pozdrawiam Pablo
ps mosty warszawskie przynjamniej wzrostem przychodów o 178 % i o ponad połowę mniejszą stratą netto pokazały że kierunek jest dobry czy tylko tempo wystarczy do pokazania dodatnich marż netto ? niepewność spowodowała że sprzedałem ale tylko cząstkę gdyż nie miałem za co zasmakować dla mnie nowości o nazwie BMPAG - uwidim czy będzie smakowało :)
mari / 2006-05-06 19:40 / Achi
BMPAG-papier wydaje się być mocny ja trochę za wcześnie w niego wszedłem gdy spadał (ćwiczenie z łapaniem noży)ale po przeczytaniu raportu skonsolidowanego (o ile go dobrze zrozumiałem) myślę że nie będę żałował czego Tobie i innym drobnym posiadaczom życzę.Zastanawia mnie zwłoka w przesłaniu owego raportu do publikacji dla szerszego grona.Kto wlazł na ich stronę i poszperał to przeczytał(myślę że chłopaki specjalnie zwlekają).Mordy mają poczciwe co można sprawdzić na 4 str.choć przecież nie jest to wyznacznikiem niczego to fakt że spoglądają na nas publikując swój wizerunek musi nam wystarczyć za cały
P.R.No to tyle .Fajnie by było gdyby nam posmakował.:-)
Pozdrawiam.
marpaw / 2006-05-07 00:34
Czesc. Podaj namiary na ten raport, bo też posiadam ten papier. Po zachowaniu się kursu mysle, że bedzie UP :)
mari / 2006-05-07 10:26 / Achi
http://www.bmp.com/homepage.nsf/(FileResources)/bmpGB2005P.pdf/$File/bmpGB2005P.pdf?OpenElement

niewiem czy tak się otworzy bo jest w pdf ale jak wejdziesz na stronę bmp to w prawym dolnym narożniku kliknąć na "sprawozdanie 2005 ":-)
Pablo / 2006-05-06 18:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a mogłem je spokojnie sprzedać po 23zł i wyjść na zero a teraz to nie wiem co robić.
Pablo / 2006-05-05 23:49 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Strokuś za 10 dni wyniki naszego drugiego ulubieńca Plastusia. Jak przewidujesz? Pisałeś kiedyś, że od I kw 2006 powinno być już dobrze, szczególnie na Wschodzie.
strokuś / 2006-05-05 23:55 / Uznany Bywalec forum i giełdy
nie śledzę tej spółki od dłuższego czasu
Pablo / 2006-05-05 23:57 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a to szkoda, ja trzymam - zobaczymy 15.05
strokuś / 2006-05-05 23:47 / Uznany Bywalec forum i giełdy
cóż, z latexem nie najlepiej
co prawda przychody wzrosły o 69%, ale praktycznie jedynie dzięki sprzedaży towarów
sprzedaż produktów wzrosła jedynie o 5%
rentowność brutto na sprzedaży nieco się obniżyła z 10% do 9.8%
do tego o 50% wzrosły koszty sprzedaży i w efekcie para poszła w gwizdek - pomimo pięknego wzrostu przychodów zysk ze sprzedaży w zasadzie bez zmian w stosunku do zeszłego roku
koniec końców strata netto o ponad 6% wyższa
tragedii nie ma, ale powodów do dumy również
i odnosząc to do zeszłorocznego kursu w okolicach 10 zł nie wygląda to dobrze
z drugiej strony są pewne szanse na poprawę w kolejnych kwartałach - pytanie czy inwestorom wystarczy cierpliwości, bo na pewno nie takich wyników oczekiwali
krótko- i średnioterminowcy pewnie wyjdą w poniedziałek, bo wydaje się, że przez 1-2 m-ce można o spółce zapomnieć
długoterminowo pozostaję nastawiony pozytywnie i ci zbierający papier od blisko roku chyba nadal będą zbierać
przyjdzie i na niego czas, tak jak przyszedł czas na amicę
jujo / 2006-05-06 15:30 / Bywalec forum
witaj Stroke,
Tez sie mocno rozczarowalem wynikami, szczerze to mialem troche moze i wygorowane oczekiwania, przede wszystkim liczylem ze wykaza sie zyskiem, a tu ni hu hu - i ostanio troche zbieralem tego papierka - teraz nie wiem co zrobie w poniedzialek - oczywiscie sytuacja pokaze, przy zejsciu ponizej 13.8 to jednak chyba wyrzuce choc jak piszesz dlugoterminowo moze sie okazac dobrym papierem "wartosciowym"
Pablo / 2006-05-05 20:46 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Strokuś jak możesz tak pisać "...a nie jakaś tam amica..."
Pablo / 2006-05-05 23:24 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Z ciekawszych rzeczy z raportu zauważyłem:
1. W I kw 2006r sprzedaż sprzętu AGD w Polsce w porównaniu z odpowiednim okresem 2005r wzrosła wartościowo aż o 7,3% osiągając ponad 575 mln zł.
I kw 2006 zamknął się następującymi zmianami sprzedaży w stosunku do I kw 2005 roku:
- Sprzęt grzejny BI (płyty, piekarniki i kuchnie BI): + 16,1%
- Kuchnie FS: + 11,4%
- Okapy: + 10,0%
- Pralki: + 9,8%
2. W porównaniu okresu XII 2005 – I 2006 do analogicznego okresu roku ubiegłego Amica odnotowała nieznaczny spadek wartościowych udziałów rynkowych z 18,1% do 17,8%. TU WAŻNE Spadek udziałów został spowodowany szybszym tempem wzrostu sprzedaży całego rynku w porównaniu do tempa wzrostu sprzedaży Amiki.
Tradycyjnie od kilku kwartałów wysoką dynamiką charakteryzowały się przychody ze sprzedaży eksportowej, które liczone w EUR wzrosły o 14,6%, natomiast liczone w PLN o 8%, stanowiąc w tym kwartale 61,1% sprzedaży ogółem Spółki
3. Wynik na działalności finansowej był w I kwartale b.r. o 3,7 mln zł niższy niż w roku ubiegłym. Wynika to z uwzględnienia w I kwartale 2005 dywidendy od Spółki Sidegrove Holdings Ltd w kwocie 5,8 mln zł. Po wyeliminowaniu tego zdarzenia saldo na tej działalności byłoby o 2,0 mln zł korzystniejsze niż w roku ubiegłym.
4. W I kwartale b.r. Spółka realizowała sprzedaż eksportową po średnim kursie na poziomie 3,84 zł, który był znacznie niższy niż w I kwartale roku ubiegłego, w którym jego poziom wynosił 4,04 zł. Jednak na skutek wdrożenia w Spółce polityki zabezpieczeń oraz w wyniku zawartych transakcji zabezpieczających, umocnienie złotego, odnotowane szczególnie w styczniu i lutym br, nie wpłynęło negatywnie na wyniki – transakcje zabezpieczające pozwoliły na poprawę wyniku operacyjnego o 0,6 mln zł oraz poprawę wyniku na działalności finansowej o 0,8 mln zł.
strokuś / 2006-05-05 23:54 / Uznany Bywalec forum i giełdy
z 1. i 2. wynika że amica rozwijała się w Polsce gorzej niż rynek - pozytywne to to nie jest
na szczęście nadrabiają eksportem
tranzakcje zabezpieczające zawierali w zakresie 3.8-4.1 zł/€ - nic z tak szerokiego przedziału nie wynika i pozostaje wierzyć, że średnio przy kursie "z końca marca"
w każdym razie najgorsze już z amicą, a 2 kw. ma niską bazę porównawczą
będzie dobrze
Pablo / 2006-05-06 00:02 / "Uznany Gracz Giełdowy"
najbardziej pozytywne jest to, że rynek AGD w Polsce wogóle wzrasta, bo wydawało się że nie będzie wzrostów. Natomiast widać duże znaczenie i siłę firm konkurencyjnych. Eksport, wiadomo jest siłą napędową i gdyby nie niższy kurs to poziom przychodów ze sprzedaży byłby wyższy niż rok temu.
strokuś / 2006-05-05 21:13 / Uznany Bywalec forum i giełdy
:-) emocjonalne podejście w inwestowaniu nie pomaga
Pablo / 2006-05-05 21:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ale musisz przyznać że dzisiaj Amiś mile nas zaskoczył. Myślę że wyniki naprawdę są dobre i oby tak dalej to na koniec roku będzie kosztował 40zł (jak kiedyś).
strokuś / 2006-05-05 22:42 / Uznany Bywalec forum i giełdy
"W pierwszym kwartale br. Spółka kontynuowała systematycznie zawieranie transakcji zabezpieczających ryzyko walutowe przyszłych okresów i na koniec marca 2006 roku wartość nominalna otwartych kontraktów zabezpieczających wyniosła 35,5 mln EUR (transakcje dotyczące 2006 roku, w ok. 80% zabezpieczających planowaną na okres kwiecień-grudzień pozycję walutową) oraz 27 mln EUR (część planowanej pozycji walutowej na 2007 rok), przy czym poziom kursu zabezpieczonego jest zbliżony do poziomów rynkowych z końca marca."

pod koniec marca € było w okolicach 3.95 co jest całkiem fajnym poziomem
przy podobnym kursie zabezpieczył się barlinek
strokuś / 2006-05-05 21:48 / Uznany Bywalec forum i giełdy
najwyraźniej spełniło się marzenie o dobrym hedgingu, bo przecież kurs eur/pln w 1kw06 był znacznie mniej korzystny dla amici niż w 1kw05
biorę się za czytanie raportu, może napisali coś ciekawego - amica robi całkiem przyjemne raporty
strokuś / 2006-05-05 22:57 / Uznany Bywalec forum i giełdy
raport jak zwykle ładniutki, z dodatkową wartością edukacyjną - polecam plik 'Informacja dodatkowa.pdf'
oko / 83.22.233.* / 2006-05-08 14:35
wlasnie dołączylem do grona posiadaczy spółki amica, mam nadzieje nie bedziemy juz zawracac na poludnie. Oby luka ktora powstala na wykresie byla luka wyczerpania a powiedzenia ze nic nie spada ponizej poziomy od ktorego zaczelo rosanc prawdziwe
pozdrawiam
osesek / 2006-05-05 20:43 / Pan Tysiącznik
Dobry wieczór.
Dzisiaj Rynek zlekceważył ułożony przeze mnie plan.
Zamiast spadków Boryszewa i Impexmetalu pojawiły się wzrosty. Nieznaczne ale jednak wzrosty. Targają mną teraz odczucia ambiwalentne, zadowolenie ze wzrostów kursów akcji i niezadowolenie z kiepskiego planu. Te przeciwstawne odczucia nie znoszą się ale targają mną na przemian a amplituda zmian jest wysoka.
Te ambiwalentne wrażenia zostały wzmocnione statysfakcją i dyskomfortem jakie odczuwam po lekturze postów szanownych Forumowiczów. Odczuwam satysfakcję,że Forum jest kopalnią wiedzy, którą z pożytkiem eksploatuję ale zarazem odczufam dyskomfort , że w tej kopalni jestem tylko górnikiem !
Dzisiaj określam siebie jako zadowolonego malkontenta.
Acha, dzisiaj pan Roman nie poniósł strat a wręcz przeciwnie. Tudzież Jego szanowna małżonka. Życzę panu Romanowi i szanownej małżonce by Im rosło jak na drożdżach, to i mnie ,drobince, ździebko urośnie.
A wielu Forumowiczom zazdroszę giełdowej wiedzy,ktorą mógłbym przyswoić gdybym miał głowę jak moja betoniarka. Ale nie mam.Dlatego zajmuję się tylko jedną spółką.
Miłego wieczoru.
brydzia / 2006-05-05 22:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Muszę Ci napisać , że na początku sesji boryszew był prawie 5% na minusie
strokuś / 2006-05-05 20:02 / Uznany Bywalec forum i giełdy
rynek słodyczy w 1kw wzrósł o 0,5% r/r, a mieszko sprzedał 5% więcej, ale cóż to jest w porównaniu do wawela który sprzedał o 15% więcej przebijając oczekiwania analityków
oczywiście największy wzrost miała jutrzenka, ba nawet pobili sami siebie z najlepszego dla cukierników 4kw, ale w przypadku jutrzenki wzrost przychodów jest nieporównywalny r/r z uwagi na połączenie z goplaną
no i mizeria jeżeli chodzi o rentowność, choć i tak było znacznie lepiej niż w oczekiwaniach millenium
za to wawel jeżeli chodzi o zyski zgodnie z przewidywaniami czyli dobrze, wzrost zysku netto r/r blisko 60%
marża 10,5% - mogło być ciut lepiej (choć mieszko to może co najwyżej pomarzyć o takiej rentowności), ale o 30% wzrosły koszty sprzedaży - tu na pewno były reklamy (pieguska machająca czekoladą 0%)
generalnie wyniki ładne i kurs 300 zł też wyglądałby ładnie :-)
myślę, że nadal jest to najlepsza/najpewniejsza słodycz na rynku
strokuś / 2006-05-05 19:26 / Uznany Bywalec forum i giełdy
wyniki jednostkowe Unimilu w moim przekonaniu dobre
czytałem nie tak dawno, że wg raportu AC Nielsen sprzedaż prezerwatyw bodajże w styczniu-lutym była bardzo słaba (niestety nie mogę teraz znaleźć tego artykułu), a tu proszę 11% wzrost przychodów r/r
21% wzrost zysku brutto ze sprzedaży
trochę martwi jedynie znaczny wzrost kosztów sprzedaży (reklamy? w raporcie ani słowa na ten temat)
EPS za 1kw zwiększył się o ponad 37% r/r
myślę, że reakcja będzie pozytywna - chyba powinno starczyć pary przynajmniej na ruch w okolice 47.5
prawdziwy sprawdzian jednak dopiero 15go przy wynikach skonsolidowanych z condomi, ale myślę, że i tu będzie dobrze - może wtedy jakaś walka o 54 zł :-)
jarek_l / 84.40.156.* / 2006-05-05 21:39
jestem tego samego zdania co Ty, postawilem niedawno na ten papier 100% portfela :) spolka ma solidne fundamenty, mozna powiedziec, ze jest nawet niedowartosciowana w pewien sposob (patrz wyniki, strategia, etc...) generalnie papier o sporym potencjale wzrostu obarczony niskim ryzykiem
strokuś / 2006-05-05 22:01 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Rz 2006.04.18 14:06
"Lipsk: prezerwatywy w zestawie 'pierwszej pomocy' dla kibiców
Władze Lipska zamierzają rozdawać podczas mistrzostw świata zestawy 'pierwszej pomocy', zawierające między innymi prezerwatywy, chusteczki higienicze, plastry i plastykowe gwizdki. Paczuszki będą rozdawane przez ochotników w tramwajach i autobusach. (zyt)"

Oby były marki condomi :-)
chris / 2006-05-06 01:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i oby nie tylko w Lipsku :)
adam_inwestkap / 2006-05-05 19:18 / Bywalec forum
Bioton jest wart 2 do 3 zł. Reszta to spekulacyjna bańka. Zobaczymy co się będzie działo jak pęknie.
JAM / 212.2.99.* / 2006-05-07 11:15
Wysofaj się z giełgy. Proponuję Ci zająć się inwestowaniem w bezpieczne obligacje i nie pitolić!
mari / 2006-05-06 07:45 / Achi
Bioton jest jedną z tych firm które są skazane na sukces i to wystarczy do wzrostów.
mari / 2006-05-06 21:07 / Achi
proszę wycenić:
1wartość rynku insuliny w Rosji
2wartość rynku insuliny w Chinach
3wartość rynku insuliny w Korei
4wartość rynku insuliny na Ukrainie
Potraficie? bo ja nie.
Oni budują sobie rynek.W każdym z tych krajów będzie to produkt krajowy .Jest to najlepszy sposób na zapewnienie stabilizacji i sprzedaży dla firmy.Jedyne co mogłoby zagrozić tej firmie (oprócz oszustw których nie biorę pod uwagę)to wychodowanie trzustki z własnych komórek macierzystych udana operacja wszczepienia takiej trzustki
wraz z podjęciem przez niąpracy w organiżmie .Wtedy Bioton leży i kwiczy a wraz z nim akcjonarjusze ale to chyba nie wcześniej niż za 10 lat.Może wtedy to właśnie bioton będzie uczestniczył w takim projekcie.
Co do ceny to zawsze jest rynkowa czyli tyle kosztuje ile za niego chcą dać.
Jeżeli ktoś myśli że najbliższy raport pokaże niesamowity wzrost wyników to pewnie się zdziwi ale przy tej działalności
jaką Bioton prowadzi największą wartość ma technologia i umiejętność sprzedaży a nie budynki maszyny ciężko wypracowywany przychód przez słabo opłacanych pracowników wspieranych przez wartościowy park maszynowy,choć linia technologiczna pewnie ma jakąś wartość.Ostatnie tempo wzrostów napewno spowodowane jest zapowiedziami splitu i pp ale na dłużej to kierunek północny dla tej firmy jest kierunkiem prawidłowym a 2 ,3zł to zobaczymy posplicie i pp.
jedrzej. / 213.52.175.* / 2006-05-06 00:37
tak, prawdopodobnie wart jest ponizej pieciu zlotych, tak mi wyszlo po zwyklym wpisaniu "bioton+rekomendacje" w google.pl jak troche tych akcji kupowalem, potwierdzaja to chyba dwa zrodla, teraz mi sie nie chce szukac, ale ten fakt - to wskazowka do wypowiedzi ponizej - przeczy temu ze ca ib sa jedynymi ktorzy ich wycenili.samemu nigdy nie chcialo by mi sie tego liczyc.nie wiem jakie ma p/e i tez mi sie nie chce szukac.przy takiej cenie jaka jest teraz, jesli to banka, to powinno byc grubo powyzej 30 min, czyli zupelna abstrakcja, o ktorej niewarto wspominac nawet. tylko chodzi tutaj o inna rzecz. alchemia. wzrosla do 150zl z praw poboru, ot taki trik. i to samo sie stanie z biotonem. czy to dobre, nie wiem, ale tak chyba czasem dziala gielda.
pozdrawiam entuzjastow gry.
mari / 2006-05-06 21:16 / Achi
Tymi rekomendacjami co są na bankierze to można sobie podetrzeć jak wieloma innymi.Oczywiście można zawsze powiedzieć że "prawdziwa" wartość akcji to wartość księgowa +ewentualnie spodziewany zysk.Tylko że z tego nic nie wynika.
JAM / 212.2.100.* / 2006-05-06 13:40
A może tak rozpocząć rozmowy o faktach. Budowa fabryki w Rosji, kupno ok. 26% producenta insuliny na Ukrainie umowy na sprzedaż w Chinach i Indiach, przejecie Si-Gen oraz prawo do sprzedaży EPO na 15 lat i wiele innych ciekawych inwestycji o Polsce nie zapominając to chyba są konkrety, choć można kupić spółke która chce wejść w biopaliwa lub nieruchomośći i liczyć, że kiedyś tak się stanie. Oczywiście moje wymądrzanie się dotyczy inwestowania długoterminowego 2-3 lata. JAM
bioton / 2006-05-06 02:55
Pozwole sobie zarotestować. Moim zródłem dla wycen jest www.parkiet.com i tam nie ma innej wyceny oprócz tej CA IB. Pozdrawiam
bioton / 2006-05-05 20:51
Jeszcze jedna sugestia. Czy zwrócił pan uwagę na całkowity brak wycen biotonu ze strony analityków? Jedyna wycena została sporządzona przez CA IB, która wprowadzała spółke na giełde.
samutaj jack / 83.23.4.* / 2006-05-06 00:23
jakiś czas temu czytałem w "Rzeczpospolitej", iż spółka jest warta wg opinii analitykow DM Bank Zachodni WBK 24 zł; tego samego dnia spółka osiągnęła pierwszy raz 20 zł (lub dzień wcześniej)
bioton / 2006-05-06 02:58
Oczywiście zgoda, tylko analityk może sobie mówić nawet, że Masters powinien wejść do WIG-u 20. Plotki nie są wyceną liczy się raport, w którym analityk prognozuje cenę akcji. Takich własnie wskazówek brakuje.
bioton / 2006-05-05 20:48
Czy moge poprosić o podstawy tych wyliczeń?
anna. / 2006-05-05 19:49 / Uznany Gracz Giełdowy
na tym balonie zarobiłam 65% :)
orzech / 62.21.42.* / 2006-05-06 00:14
bańka niestety nie pęknie jeszcze długo bo ma jeszcze potencjał do nadmuchiwania. Trzeba było kupować po 4 pln a nie teraz żałować i złorzeczyć...
anna. / 2006-05-06 21:56 / Uznany Gracz Giełdowy
gratuluję, pamiętam jak kupowałeś po 4 zł :)
szkoda, że ja wtedy nie uwierzyłam w biotka :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy