Forum Forum dla firmKsięgowość

biuro rachunkowe Warszawa

biuro rachunkowe Warszawa

mirindka / 2011-07-06 09:45
Zakładam swoją małą firmę, ale zupełnie nie mam głowy do księgowości. Chciałbym płacić biurze rachunkowemu i zając się swoimi sprawami. Polecacie jakies biuro rachunkowe w Warszawie?
Wyświetlaj:
Magda527 / 94.254.137.* / 2018-02-06 10:17
Sprawy związane z księgowością najlepiej powierzyć profesjonalistom, bardzo dobra decyzja, aby nie działać na własną rękę :)

Mogę z czystym sumieniem polecić mBiuro i usługę mKsięgowość ->http://mbiuro.com/ksiegowosc/co-wyroznia-mksiegowosc/ . Najlepiej skontaktować się telefonicznie lub mailowo - kadra dopasuje ofertę do indywidualnych potrzeb.:)
kalafioreczki / 2018-01-11 13:50
Polecam firmę BPG, swoją siedzibę mają przy ul. Bonifraterskiej 17 na żoliborzu. Oferują fajne usługi dla firm. W swoich usługach prowadzenia różnych ksiąg rachunkowych-pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, rejestry VAT masz możliwy dostęp do zdalnego systemu księgowego przez co nie musisz notorycznie pojawiać się w biurze z fakturami.
kalafioreczki / 2018-01-11 13:48
Polecam biuro na pograniczu żoliborza i śródmieścia przy ul. Bonifraterskiej 17. BPG Polska w swoich usługach oferuje prowadzenie ksiąg - pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, rejestry VAT oraz inne usługi dla firm, np. usługi kadrowo płacowe.
Max318 / 77.254.140.* / 2018-01-07 20:11
na Tarchominie od wielu lat działa biuro Gama. Cenię sobie ich usługi i bezproblemowe prowadzenie dzięki temu działalności. Dobrze radzą sobie z dość skomplikowanymi transakcjami międzynarodowymi.
QQRYQ / 79.187.52.* / 2018-01-05 13:35
Ogólnie nie polecam bazować tylko na opiniach w sieci - zwłaszcza, że w teorii każde biuro rachunkowe w Warszawie reklamuje się ładnie brzmiącymi sloganami i hasłami reklamowymi :)

Najlepszą metodą jest bezpośredni kontakt, poznanie osób z którymi przyjdzie Ci podjąć współpracę. Ja tak zrobiłem.

Tak trafiłem na biuro rachunkowe M&M Księgi Rachunkowe http://www.ksiegi-rachunkowe.com
Też mi je ktoś polecił, ale decydujący wpływ miało właśnie spotkanie - mają w swojej ofercie darmowe konsultacje - warto wykorzystać taką możliwość żeby spotkać się, porozmawiać bezpośrednio, zobaczyć, dopytać, wyjaśnić.

Kto lepiej niż Ty sam oceni sytuację?
Dlatego polecam Ci sprawdzić samodzielnie usługi księgowe biura M&M, możesz zapytać o niezobowiązujące spotkanie a po nim będzie Ci łatwiej cokolwiek ocenić.

Mam nadzieję, że pomogłem
Pozdr.
T85 / 2017-12-28 13:46
Warto popytać znajomych, poczta pantoflowa to wbrew pozorom nadal skuteczny sposób pozyskiwania informacji. Teoretycznie można też poczytać o opiniach nt. wykorzystywanych programów. W tej kwestii akurat dużo dobrego słyszałem o programach od RESET2 z Wrocławia.
Martynaaa / 178.235.42.* / 2017-12-27 21:06
Witam,


Zbieram dane do pracy licencjackiej na temat wyboru formy opodatkowania u mikro-przedsiębiorców. Proszę o wypełnienie ankiety z poniższego linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXO4JFrWfQxA1j6ayKeaePodsfUpheHicEuEk8D6s0fqZ3MA/viewform


Z góry dziękuję za poświęcony czas.


Pozdrawiam,

Martyna
MaxRok / 83.22.111.* / 2017-12-21 17:18
Miałam do czynienia z kilkoma biurami rachunkowymi i w pewnym momencie już mocno zastanawiałam się czy nie lepiej zatrudnić własnego księgowego. Pomysł był w trakcie realizacji, ale w trakcie ktoś musiał mnie rozliczać. Podpisałam umowę z biurem Gama z Warszawy, z myślą o krótkim okresie, ale tak się stało, że zostałam tam do dzisiaj. Świetne księgowe, żadnych problemów, kontakt cały czas. Nic więcej nie trzeba.
Krzysztof338 / 185.28.249.* / 2017-11-21 11:33
Sprawdź sobie biura, które wykorzystują w swojej ofercie programy od RESET2, zyskasz dzięki temu pewność, że wykorzystywane oprogramowanie jest aktualne i zgodne z przepisami (nie będzie potrzeby późniejszego "odkręcania" spraw w urzędzie).
wkas / 83.31.138.* / 2017-11-20 19:11
jeśli ktoś szukac powierzchni biurowej to polecam www.gwiazda.info :-)
Arek991 / 185.28.249.* / 2017-11-16 16:20
Sprawdź może, z jakich korzystają znajomi? Pewnie masz w gronie znajomych osoby, które mają większe lub mniejsze działalności. Warto też poczytać o dostępnych dla biur oprogramowaniach, ich wsparciu, stabilności, opiniach itd - w tej kwestii sporo dobrego słyszałem o RESET2 z Wrocławia.
Elektryczny1977 / 83.7.164.* / 2017-11-16 09:38
Współpracuję z biurem Gama (Myśliborska) i jestem zadowolony. Przyjazna obsługa, pomagali mi w kwestiach podatkowych, a do tego przejrzyście prowadzą pełne księgi. Bardzo dobrze znają się na podatku VAT i dochodowym i spokojnie rozliczają transfery zagraniczne.
Tomek307 / 185.28.249.* / 2017-10-16 16:46
Poytaj znajomych, poczta pantoflowa to nadal skuteczna metoda ;) dodatkowo warto sprawdzić jakie oprogramowanie wykorzystuje dane biur, i też o nim poczytać - w tej materii dużo dobrych opinii zbiera RESET2 z Wrocławia.
maksiu432 / 79.187.80.* / 2017-10-16 09:05
Niedawno miałem problemy finansowe, ale www.erachuba.pl pomogła mi je uregulować. Ofertę tej firmy mogę każdemu śmiało polecić.

Najnowsze wpisy