Forum Forum dla firmKsięgowość

biuro rachunkowe Wrocław szukam

biuro rachunkowe Wrocław szukam

miter / 2011-11-04 08:26
Niedawno założyłem własną działalność, dopiero teraz zaczyna ona prosperować, a księgowość wchodzi na bardziej zaawansowany poziom, zdecydowanie za wysoki dla mnie, wyeliminowałem możliwość zatrudnienia księgowej, uważam że biuro rachunkowe będzie dużo bardziej ekonomiczne, a może jestem w błędzie? w każdym razie szukam takiego, sprawdzonego biura we Wrocławiu, będę wdzięczny za Wasze podesłane opinie.
Wyświetlaj:
johnny090 / 83.27.100.* / 2011-11-16 10:46
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Biuro Rachunkowego Maciej Nowakowski. Proponujemy atrakcyjne rabaty, profesjonalnalne podejście, na pewno będzie pan zadowolony, zachęcam do kontaktu.

www.mnowakowski.pl
maciek@mnowakowski.pl
kows / 188.33.68.* / 2011-11-15 21:04
to zajrzyj sobie na stronkę tego biura rachunkowego http://www.obsluga-ksiegowa.pl/ . Powinieneś być zadowolony i pod kątem cen i pod kątem ich systemu pracy. A co beda mieli dla ciebie robic?
Urszula Jankowska / 90.156.120.* / 2011-11-08 16:43
Zapraszam do współpracy z Centrum Obsługi Księgowej Europartner Sp. z o.o. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. Koszty współpracy nie muszą być wysokie. Proszę o kontakt pod nr 693 646 777 lub e-mail: jankowska@biuroksiegowe.wroclaw.pl
z poważaniem
Urszula Jankowska
Aldona-Excellent / 80.55.36.* / 2011-11-07 13:31
Polecam Kancelarię Rachunkową Excellent z ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Prowadzimy obsługę różnego rodzaju działalności gospodarczej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu pod mailem biuro@kancelaria-excellent.pl oraz zapraszam na stronę internetową www.kancelaria-excellent.pl. Pozdrawiam
miter / 2011-11-04 13:26
za taką usługę pewnie trzeba słono zapłacić
lomana / 77.236.7.* / 2011-11-04 10:59
Jeśli szukasz usług z zakresu księgowości, można zorganizować przetarg na portalach w tym celu stworzonych, jak financetender.com To platforma, która prowadzi przez Internet przetargi na specjalistyczne usługi. Ja w ten sposób szukałam doradztwa podatkowego i muszę przyznać, że dzięki temu trafiłam na świetnych specjalistów.
Renata534 / 194.88.158.* / 2013-08-26 18:51
Warto skorzystać z tego biura! Pełne doradztwo w zakresie formy opodatkowania! Przez inną księgową wylądowałbym na podatku VAT i dochodowym, przez co 40% oddałbym Państwu.

Oni maja ludzkie podejście do klienta, znajomość wielu branż no i panel klienta! :) to innowacja!

http://www.rachunkowe.com.pl/
Paulina658 / 83.10.189.* / 2014-09-02 12:38
Bardzo dobre, profesjonalne i TANIE biuro rachunkowe mogę polecić przy ul. Kwiska - boczna Legnickiej, Prowadzi je pani Marlena Jakubów. Jako jedyne mnie nie zawiodło już od dłuższego czasu. Księgowość mojej firmy prowadzona jest bardzo sprawnie i bez błędów. Dużym komfortem jest dla mnie reprezentacja i szybkie rozwiązywanie spraw urzędowych. Jestem bardzo zadowolona z tego biura rachunkowego naprawdę polecam innym firmom Wg. mnie najlepsze i przy okazji tanie biuro rachunkowe we Wrocławiu. Dla pani Marleny nie ma rzeczy trudnych. tel. 71 351 70 12
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy