Forum Forum prawneKarne

Błagam o szybka pomoc :( Ludzie pomocy:(

Błagam o szybka pomoc :( Ludzie pomocy:(

Mariusz R / 2008-05-29 22:09
Jestem 20 letnim mezczyzna i jakis czas temu byłem na dyskotece i za duzo wypiłem tam poszarpałem sie z pewnym innym mezczyzna sytuacja sie uspokoiła lecz po jakims czasie moi znajomi sie do niego doczepili i pobili go wraz ze znajomym jego.na miejscu zdarzenia były równiez dwie dziewczyny które zawiadomiły policje i powiedziały ze to wszystko moja wina ze byłem prowodyrem i zostałem zabrany wraz ze znajomymi na komende gdzie osiedziałem 37 godz po czym zostałem wypuszczony przyczyna zatrzymania był rozbój lecz prokurator to na pobicie zmienił i dzis dostałem wezwanie by stawic sie na inny komisariat nie wiem o co chodzi czy to moze byc zwiazane z tym incydentem a jak tak to nie powinno to byc wezwanie na ten komisariat gdzie siedziałem 37 godzin:( i prosze mi powiedziec co mi grozi za cos takiego tłumaczyłem sie ze jestem nie winny w zyciu nie miałem doczynienia z prawem i boje sie ze moge isc do wiezienia moga panstwo mi powiedziec po co mnie moga wzywac na komisariat czy to moze byc w innej sprawie bo na wezwaniu pisze ze jako swiadek lecz nie byłem nigdzie podawany jako swiadek obawwiam sie ze moga mnie zamknac bo znajomi mi tak mówili ze tutaj gdzie mieszkam jest taka sedzina co zadko daje zawiasy czy ta sprawa ma szanse rozejsc sie po kosciach prosze o szybka pomoc z góry dziekuje
Wyświetlaj:
syneloi / 2008-06-02 14:46
Kodeks Karny obowiązujący na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz doświadczenie praktyczne autora tego tekstu w tym doświadczenia z Policją i Sądami pozwalają stwierdzić z dokładnością bliską prawdy iż pracowników zajmujących się przestępstwami boją się dwie grupy osób a więc osoby za mało świadome tego jaka jest rzeczywistość oraz przestępcy więc jeśli osoba prosząca o pomoc jest jak wynika z jej tekstu osobą bez winy to powinna spokojnie oczekiwać rozstrzygnięcia właściwego pracownika wymiaru sprawiedliwości pod warunkiem iż zeznała lub zeznawać będzie zgodnie z prawdą gdyż nawet osoby kłamiące będące be z winy mogą zostać ukarany wskutek kłamstw dlatego bez względu na to jak było trzeba zeznawać prawdę nawet jeśli się wcześniej skłamało gdyż osobie bez winy daje to prawie stuprocentową pewność uwolnienia się od podejrzeń a osobie, która popełniła przestępstwo daje to nadzieje na uwolnienie od kary lub otrzymanie minimalnej kary z powodu okazania skruchy.
Dobromir / 213.17.245.* / 2008-06-02 11:48
Rada na przyszłość: nie pij, nie chodź na dyskoteki, nie bij innych.

Sorry, ale jak się nabroiło to trzeba odpokutować. Znam wielu takich jak Ty i nic tak dobrze nie otrzeźwia jak wyrok bez zawiasów. Nagle cała buta, pycha i zadziorność znika i czasami pojawiają się wręcz łezki, no bo w końcu "20-letni mężczyzna" (czytaj: pijany rozwydrzony gówniarz, którego widocznie ojciec za mało oklepał po dupie) będzie z daleka od mamusi i jej smacznych obiadków.

A masz coś na swoje usprawiedliwienie?
kkooks / 82.10.77.* / 2008-05-31 13:13
moga cie zamknac,pojdziesz najpierw jako swiadek a potem zrobia ci oskarzenie i pojdziesz prawdopodobie troche posiedziec.ja tak mialem.no chyba ze zalatwisz zawiasy,niestety tak to juz jest z tymi dyskotekami-jak chcesz sie troche poszarpac z kims to potem sa konsekwencje..
katolik ze sląska / 87.105.250.* / 2010-04-05 19:17
Prawda jest jedna zależy od sędziny,jak będzie miała kompleks od dzieciństwa to wyrok da chociaż jesteś niewinny znam taki przypadek.Oni nie mają badań psychiatrycznych jak idą na te stołki a to jest chore.

Najnowsze wpisy