Forum Polityka, aktualnościKraj

Bohaterowie seksafery w Samoobronie skazani

Bohaterowie seksafery w Samoobronie skazani

Money.pl / 2010-02-11 14:15
Komentarze do wiadomości: Bohaterowie seksafery w Samoobronie skazani .
Wyświetlaj:
Punch / 85.222.86.* / 2010-02-18 10:08
To nie sąd, to dintojra władz na znienawidzonym przeciwniku. To samo
z Rywinem (te dwa koty perskie po milionie dolarów - taka propozycja).
Jak widać cofnęliśmy się do okresu stalinowskiego.
PS. W prawdzie są tacy, choć splugawieni przez PO, sa gotowi współpracować z Tuskolinkiem bczy też innym stalinkiem, widocznie żubry nie dostarczają rozkoszy bycia prominentem, ale społęczeństwo t widzi i pamięta.
Skandaliczny wyrok / 77.253.90.* / 2010-02-12 15:18
Sąd dał wiarę kobiecie, która nie wie z kim ma dziecko i, która ma proces za oszustwa! Proces był tajny i uzasadnienie wyroku też! Sąd nie chciał nawet słuchać racji Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego -wyrok był napisany jeszcze przed procesem. Mało już w Polasce ludzi sądy zniszczyły?
WON! / 83.31.245.* / 2010-02-12 09:11
Może Andrju i Łyżwa napiszą pamiętnik albo film zrobią?
Moderat / 78.8.84.* / 2010-02-12 00:08
Problem jest z systemem oceny dowodów. W Polsce w przeciwieństwie do innych demokracji dowody z zeznań świadków mają dla sądu taka samą wartość jak konkretne dowody rzeczowe. Wystarczy, że znajdzie się tylko jeden świadek który potwierdzi, że widział czy słyszał o danym zdarzeniu(w tym przypadku jednym świadkiem jest Aneta Krawczych, jednocześnie pokrzywdzona) i już można być skazanym. To jest cała paranoja systemu. Choćby oskarżony przedstawił stu świadków wyrażających odmienne zdanie to dla sądów te zeznania maja małe znaczenie. Drugi problem dotyczy podejścia sądów do kobiet i mężczyzn. Wystarczy, że kobieta zagra rolę pokrzywdzonej i mężczyzna musi mieć 20-krotnie mocniejsze dowody aby się obronić. Wiem coś na ten temat bo moja była żona oskarżyła mnie o znęcanie i sześć lat chodziłem po sądach aby po ponownym procesie zostać uniewinniony.
Zawsze byłem dużym przeciwnikiem Leppera, jako polityka ale w tej sprawie wydaje się wiarygodny. Jak AK czerpała korzyści to było OK. Jak się skończyło to poszła do sądu. I nawet nie wie z kim ma dziecko. Mamy nawą królową organizacji feministycznych.
Oszolom / 89.229.76.* / 2010-02-11 22:26
Jestem facetem ... i nie łapię do końca o co Pani Krawczyk chodzi ..mniejsza z tym zresztą. Wzorcem kultury tez Lepper nie był ale patrząc teraz na te postacie z PO (Niesioł, Palikot, Pitea , Nowak ..) to powoli jawi mi się jako dośc kulturalny. A moje odczucia zbiegaja sie bardziej z ponizszym artykułem:
"....Andrzej Lepper, to synonim polityka najgorszego sortu. Pod każdym względem jego działalność polityczna przynosiła szkody polskiej polityce. Jednak w systemie demokratycznym, rządzących wybiera społeczeństwo, dlatego człowiek taki jak Andrzej Lepper dostał się do Sejmu.
Jego strategia wyborcza była prosta. To pamiętne hasła: "Oni już byli", "Balcerowicz musi odejść", jednym słowem czysty populizm dla ludzi zdesperowanych i odrzuconych przez resztę społeczeństwa (biedota, drobni rolnicy).
To że ktoś taki jak Andrzej Lepper doszedł do władzy było spowodowane sytuacją po podwójnych wyborach w 2005 i szokiem, jaki wynik tych wyborów wywołał u polityków Platformy Obywatelskiej, którzy postanowili postawić zwycięzców tych wyborów przed śmiertelną (politycznie) w skutkach alternatywą, czyli albo mniejszościowy rząd i wilcza opozycja (by Grzegorz Schetyna), albo koalicja z szumowinami Leppera.
Pamiętam tekst, jaki wówczas, po decyzji Jarosława Kaczyńskiego, pojawił się w gazecie "Dziennik" (która jeszcze wtedy starała się zachować pozory bezstronności). Redaktor, którego nazwiska nie pamiętam, napisał mniej wiecej coś takiego: "Uczynienie z Leppera wicepremiera może mieć w perspektywie czasu bardzo dobre skutki, dla polskiej sceny politycznej, ponieważ mogą nastąpić dwie rzeczy: albo Lepper zmieni się w prawdziwego polityka odpowiedzialnego za kraj i ucywilizuje swoją partię, albo skompromituje się dzierżąc stery władzy, pozbawiając się najważniejszego argumentu populisty, czyli: Oni już byli"
Jak się potem okazało, spełnił się drugi scenariusz i Andrzej Lepper został na zawsze pozbawiony możliwości zasiadania w sejmowych ławach (wyrokiem wyborców i poprawką konstytucyjną).
I właściwie nie byłoby powodów zajmowania się tym politycznym trupem, wyciąganym z trumny, co jakiś czas, przez telewizję TVN i komisję do spraw "nacisków", w celu puszczenia w eter kilku bluzgów w kierunku Mariusza Kamińskiego, Jarosława Kaczyńskiego bądź CBA. Jednak dzisiejszy wyrok w sprawie Andrzeja Leppera spowodował, że muszę zabrać głos.
Tak jak napisałem w tytule. Bronię Leppera.
Uważam że Andrzej Lepper, nawet jeśli współżył z Anetą Krawczyk, nawet jeśli obiecał jej za to pracę, nawet jeśli nakłaniał ją do współżycia, to nie złamał prawa. A na pewno nie w takim stopniu, aby dostać karę dwóch lat bezwzględnego więzienia.
Wydaje mi się, że nie bez przyczyny Pani sędzina utajniła cały proces, a także uzasadnienie wyroku. Moim zdaniem zrobiła to dlatego, ponieważ nie miała na Leppera nic, ponad oskarżenia Anety Krawczyk.
O wiarygodności tej kobiety najlepiej świadczy serial, który zafundowała całej Polsce, przy współracy z "Gazetą Wyborczą" pod tytułem: "On jest ojcem dziecka Anety Krawczyk", jak pamiętamy, w roli tytułowej było obsadzanych conajmniej kilka osób, najpierw Łyżwiński, potem Lepper, zabrakło tylko oskarżeń pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i kota Alika. Niezmordowana Aneta Krawczyk, bardzo starała się przypomnieć wszystkich politycznych kochanków, z którymi w owym czasie współżyła. Myślę że ten cyrk najlepiej świadczy o wartości oskrażeń wypowiadanych przez tą kobietę.
Działania wymiaru sprawiedliwości w tej sprawie, bardzo przypominają działania tegoż aparatu, w sprawie Janusza Kaczmarka i składanych przez niego fałszywych zeznań. Tam podobnie, jako wyrocznia są traktowane słowa osoby, która została publicznie przyłapana na ordynarnym kłamstwie, co więcej, w stosunku do tej osoby tworzone są przez prokuraturę niesamowite konstrukcje prawno-literackie, mające ukryć politycznie tło całej sprawy.
Ostatecznie to co wydarzyło się między panią Krawczyk, a Andrzejem Lepperem (przyjmując wyjaśnienia tej kobiety, o których mówiła publicznie w różnych programach telewizyjnych), cała sprawa sprowadza się do gospodarowania własnym ciałem, w celu zdobycia wymiernych korzyści. A taki czyn w Polsce jest niekaralny, jedynie Łyżwińskiego możnaby w tej sprawie skazać, za stręczycielstwo. Pani Aneta Krawczyk użyła swojego ciała, aby zdobyć pracę w strukturach Samoobrony. O całej sprawie powiedziała dziennikarzowi, kiedy została odsunięta i w jej poczuciu skrzywdzona przez niedawnych dobroczyńców.
Mam nadzieję, że uzasadnienie wyroku i sam proces (dowody!) zostaną kiedyś przedstawione opini publicznej i będę mógł zweryfikować swoją teorię.
P.S. Uprzejmie proszę komentatorów, o zapoznanie się (przed skomentowaniem) z treścią notki, a nie tylko samym tytułem...."
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-02-11 19:10
Jak tam było, tak było, ale ojcostwa ani jednemu ani drugiemu nie udowodniono, pomimo, że Aneta, palcem na jednego i drugiego wskazała. A prawda jest banalna, Aneta dawała i to nie za darmo! Jak się już znudziła to ją wykopano! A jak wykopano, postanowiła się zemścić, też nie za darmo, bo zaraz rozdmuchano aferę na całą Polskę.
I tak oto PiS, dokończył dzieła neutralizacji w Sejmie - wszystkiego co było jeszcze polskie! Owszem siermiężne, opluwane, wyszydzane, ale polskie!
sdfrt6788 / 195.116.98.* / 2010-02-11 17:50
Lepperowi tyle lat uchodziły na sucho ekscesy w rodzaju wysypywania zboża na tory ale i jego wreszcie dosięgła sprawiedliwośc
...
www.nokaut.pl/laptopy/#pid=38177
Oszolom / 89.229.76.* / 2010-02-11 18:20
A znasz chociaż podłoże tego wysypywania zboża (1,5 - 2 tony)... ? Założę sie, ze nie. A wiesz, ze dziś rolnicy palą zbożem w piecach zamiast węglem bo wychodzi taniej? Taka sytuacja to tylko w Tuskolandii ...
niewierzący ateusz / 83.27.85.* / 2010-02-11 17:28
podobnie jak "Bohaterowie afery hazardowej plączą się w zeznaniach" lub "Bohaterowie afery hazardowej na razie milczą"

zaczynam się obawiać,że za lat kilkanaście będę miał problem z porozumieniem się z młodym pokoleniem, obawiam się,że dla przyszłych nastolatków słowo bohater będzie miało jednoznacznie pejoratywny wydźwięk, będzie synonimem aferzysty łapówkarza gwałciciela
sdasda / 86.111.97.* / 2010-02-11 17:26
panie prezesie, zadanie wykonane ?
malymiki / 188.146.202.* / 2010-02-11 16:30
jędras, rychtuj mandżur ....
fggd / 89.78.51.* / 2010-02-11 16:25
U nas sądu po 2,5 latach areszu z automatu dają "skazany", bo inaczej każdy by sądził Państwo, a Unia i inne Trybunały, by chyba nasz kraj rozniosły. Piszę to oczywiście abstrachując od winy, czy niewinności oskarżonego, BO ONA JEST DLA SĄDU NIEISTOTNA W TAKIM PRZYPADKU. Smutne to ale niestety prawdziwe.
nie na bieżąco / 83.27.8.* / 2010-02-11 16:20
Czy w końcu ustalono kto jest ojcem dziecka Anety Krawczyk? Chyba jakoś to przeoczyłem.
Oszolom / 89.229.76.* / 2010-02-11 18:22
Słyszałem, że Bronek Komorowany niedługo ....
sfghsf / 83.11.140.* / 2010-02-11 16:02
ludzie majką dość złodziej w sejmie i kto wie, może znowu by odbiło ludziom i głosowali by na S. Trzeba więc wytłuc konkurencje . Korwin wywalony z partii a Lepper siedzi. Dobre. Na prezydenta kandydują sami kolesie.
Kizior1 / 95.48.168.* / 2010-02-11 14:53
to ze są dzikusami(Leper i łyzwinski) to fakt. - Ale ten wyrok to dintojra w bandyckim stylu
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-02-11 15:30
2,5 roku za "żądanie i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym od działaczek partii" i 8 lat za zabicie dwóch 16-latek samochodem po pijaku. Wyroki w Tuskolandii ... A 5 lat dla Łyżwinskiego ...? No to ciekawe ile dostanie ten prezio Olsztyna z PO za gwałcenie swoich pracownic? A czy ktoś wie jaki dostał wyrok Atamanczuk za posiadanie narkotyków, próbe przekupstwa i cos tam jeszcze? Ponoć za karę przejął fuchę Nitrasa w Szczecinie. To są dopiero wysokie standardy sądów w Tuskolandii ...
zygfryd II / 87.205.169.* / 2010-02-11 17:03

Wpis usunięty ze względu na
złamanie regulaminu forum.
777c / 2010-02-11 14:22 / Bywalec forum
Endrju miał niefart, bo gdyby PiS był u władzy to by swoich dawnych koalicjantów nie pozwolił skazać i jak wiele spraw i tę zamiótł pod dywan.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-02-11 15:24
A jakie to sprawy POmidorku PIS zamiótł pod dywan POmidorku? Dawaj chociaż jedną? Bo jeśli chcesz sprawy zamiatane i zadymiane przez PO to patrz tutaj i nie zemdlej:

http://markd.pl/?p=18

Z całości mozna niezłą książkę na temat Tuskolandii napisać ... te republiki baanaowe to sie schować mogą ..
A jak tam POwski prezydent Olsztyna? Albo ten od interesów orzechowych w Szczecinie ? Albo Karnawski? A Misiak siedzi czy zamieciony już? Chlebowski już ma aurolkę nad głową czy jeszcze do tego stanu nie doszliśmy i musimy dojrzeć? Itd. itd. ....
anotilosos / 213.108.114.* / 2010-02-11 14:34
Nielogiczna wypowiedz, albi uczyniona przez kogos wynajętego, kogoś kto nie zna realiów ani tego co było w najbliższej przeszłości.
Jest wręcz przeciwnie, wnioskując z "miłosci" jaką dazyli sie koalicjanci tzn PiS, Samoobrona i LPR, to PiS nie przepuscił by takiej okazji aby nie pograzyć jeszcze bardziej leppera.
777c / 2010-02-11 14:38 / Bywalec forum
A to ty uwierzyłeś w te szopki, które panowie urządzali dla "ciemnego luda"?
No to przynajmniej znalazł się jeden wdzięczny odbiorca tego przedstawienia.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-02-11 15:32
POmatołku, a nie wydaje ci się, ze w ostatnim czsie to wlasnie Lepper i Giertych stali sie "gwaizdami TVN-u" i POpaprancow bo dobrze pluli na PIS i Kaczynskich? Nie bylo widac tego tam z POmatrixa pewnie?
777c / 2010-02-11 16:17 / Bywalec forum
Wyluzuj oszołomie, bo się własnym jadem udusisz.
Zupełnie niepotrzebnie tak włazisz w cztery litery kompaktowym braciom, oni już żadnej ciepłej posadki ci nie załatwią.
Oszolom / 89.229.76.* / 2010-02-11 18:29
I nigdy mi nie załatwiali (to słowo jest znane tylko POmazańcom i takim jak ty widzę), ale oddychało mi się o wiele lepiej za panowania kompaktowych. Teraz za to panują miszczowie ... żal na ten kraj patrzec - co krok to g...o. A ta kolejna gwiazda TVN-u i PO - Marczuk? Ile dostanie i czy w ogóle zostanie skazana kiedykolwiek? Czy sobie "załatwi"? Bo ja złudzeń nie mam?
777c / 2010-02-12 11:06 / Bywalec forum
co krok to g...o.
Z tym nawet się zgodzę, faktycznie co krok można wdepnąć w jakiś wpis kompaktowego oszołoma.
anotilosos / 213.108.114.* / 2010-02-11 15:09
Skoro ty wiesz lepiej, to co ja biedny szaraczek mogę ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy