Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bolesna kara dla TP SA

Bolesna kara dla TP SA

Money.pl / 2006-12-18 11:19
Komentarze do wiadomości: Bolesna kara dla TP SA.
Wyświetlaj:
Logicznie-myślący / 217.96.148.* / 2007-02-22 19:29
Aby karac trzeba miec za co. U nas czyli w Polsce potrzebne sąpieniądze do panstwowej kasy to trzeba nakladac ich jak najwieccei i za byle co.TPSA wybudowala siec zbudowała centrale .,a inne mniejsze firmy telekomunikacyjne mają w/g prawa żerowac na zbudowanej sieci TPSA .Czyli wygląda to tak.np.
Abonament w telekomunikacji kosztuje 50 zł
Ja moge nając od Telekomunikacji (jako firma) za 20zł
sprzedawac usługe za 30 nie wkładając w ten inters (rozbudowe sieci central) nic i mam 10 zł z kazdego klienta
Czyli to jest konkurencja!?Na logike to nie rozumie pani z UKE która twierdzi ze jej prawo (bo jest sedzią katem i adwokatem) jest lepsze od unijnego.Pani nie ma pojecia o prawach rynku tylko chce łatac naszą dziure w budzecie z kar i dlatego mówi ze rząd ją poprze.
, aprawo unijne ma gdzies -jakby telekomunikacja chciała
toby obnizyła koszty ale nie moze boby mniejsi nie byli konkurencyjni i tu sie kółko zamyka.-Kara by TPSA nie unikneła.I tak zle i tak nie dobrze .troche rozsądku.
Jak Tele 2 oszukiwało To nikt nie słyszał o karze .NIC SIE NIE stało.Tylko w Polsce mozna wejsc i ingerowac w firme
tak głeboko ,narzucając mu ceny (UKE)Kazda firma telekomunikacyjna w polsce chce zarobic tylko ze nie wiem czy inwestowac -poprostu żerowac W tej chwili zadna firma telekomunikacyjna nie inwestuje bo po co jezeli można w zgodzie z prawem kopac największego.
***** TPSA ***** :/ / 83.27.77.* / 2007-01-05 16:29
kara musi byc + rodzielenie abonamentu internetowego od telefonu + zlikwiddowanie limitu pobierania danych w NEO + obnizenie cen Neo i podwyzszenie predkosci przyrownujacych do krajow UE!!!!!!!!! ZŁODZIEJE I OSZUSCI!!:/
anonim / 213.77.214.* / 2007-01-02 20:21
powiesić ich wszystkich
internet powinien być za darmo!!!
Bouncer / 195.189.142.* / 2007-11-27 18:26
Dobre Słowa.Za internet powinno płacić się podobny abonament jak za telewizje i radio w wys powiedzmy 10zł.Wtedy byłoby to sprawiedliwe bo każdego byłoby stać i każdy miałby równy dostęp do mediów!
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-12-27 19:07
Wszyscy ini podszywający się usługowcy to banda darmozjadów jadąca na sieci wybudowanej prze tpsa,
czekaja żeby coś nie tak - ten Urząd to jakieś kwadratowe koło co za kary za co.
adam222 / 213.136.235.* / 2006-12-22 19:12
Nie powinno się nakładać żadnej kary na TPSA bo to tak jak okraść złodzieja. Powinno się ją zmusić do obniżki opłat. A jeśli zapłaci karę to wliczy sobie to w koszty, natomiast klika w rządzie wyda ją dla siebie.
janojano / 83.6.83.* / 2006-12-19 20:43
Teraz już na szczęście jest alternatywa dla tepsy w postaci innych operatorów np. ifon.pl którzy to powoli wygryzają starych dziadków z rynku
aaaaaaaaaaaaa / 83.23.91.* / 2006-12-19 07:27
Powinni im nałożyć jeszcze wiekszą karę. To ździerstwo, ja też chce miec neostradę , ale bez abonamentu, a tu prosze nie ma abonamentu, ale jest opłata 36,60. Polska to naprawade jedna wielka dziura.
0010 / 83.26.242.* / 2006-12-18 21:35
JAK DLA MNIE KARA DLA TP.SA POWINNA BYć naj wyższa Z MOżLIWYCH PONIEWAŻ Są TO OSZUSCI I WYLUDZACZE PIENIEDZY !!! nIESTETY TEZ KOZYSTAM Z ICH USLUG ALE TYLKO DLATEGO ,ZE NIE MAM INNEGO WYJSCIA I CHCE MIEC NETA , POZDRO DLA PREZES UKE
DA-old / 195.225.71.* / 2006-12-18 17:15
Koszt utrzymania łacza jaki TPSA płaci swoim "partnerom w biznesie", czyli firmom podwykonawvczym nie przekracza 3,5 zł za łacze!!!!! W całym kraju. A w dużych miastach nie przekracza 2,0 zł!!!
TP nie utrzymuje swoich ekip technicznych do utrzymania łaczy i całej infrastruktury z wyłaczeniem central (zazwyczaj jedna duża centrala w mieście jest obsługiwana - reszta automatycznie i zdanie)

Za co TP pobiera 36,6 zł? Ale być może jest to część wynagrodzenia dla FT za markę Orange....

Cała prywatyzacja TP to jedno wielkie nieporozumienie. Wydojono ta firmę z czegop się tylko dało. A czego się nie dało zostanie zapewne sprzedane w następnych 3 latach...

Jak dla mnie to UKE powinno nałożyc przynajmniej kilkumilionową karę za praktyki monopolistyczne. Przynajmniej coś poza skromną dywidendą trafi do naszej wspólnej kieszeni....
DA-old / 195.225.71.* / 2006-12-18 17:16
A nie do żabojadów...
gogolek / 83.5.140.* / 2006-12-18 16:24
Kara powinna byc jak najwyzsza !!!!
Wprowadzilbym tez stawki maksymalne za polaczenia i za internet. Pozdrawiam
ozdobaster / 2006-12-18 16:18 / Bywalec forum
Robiłem jakiś czas w UKE praktyki i wiem że jak dotąd spośród licznych wymierzonych kar udało się wyegzekwować od tepsy tylko jedną nieznaczną kwotę i to tylko dlatego że prawnicy monopolisty się nie wyrobili z terminem zażalenia czy coś. Te kary to bajki, jedyny pożytek z tego taki że prawnicy w tepsie sobie zarobią.
nikt ważny / 83.18.211.* / 2006-12-18 13:07
no ale się ta pani pochwaliła .teraz to już będzie licytacja ile kary tepsie wlepić,śmiechu warte co ta pani wyprawia , ltepsa sie z tego śmieje ,a ona chodzi opromieniona że znów nałożyła potężną kare po której to tepsa ją na długo zapamięta.pani streżyńska tepsa panią olewa i ten cały uke.chyba wiedzą co robią .hahahahahah
Kero niezwerbowany / 213.238.125.* / 2006-12-18 12:29
Od kilku lat nie korzystam TP bo doszedłem do wniosku, że to są moi wrogowie a nie usługodawcy.

Co do kary 100mln. to jak widać nałoiżyć karę jest łatwiej niż ją wyegzekwować.
Zatem nie ma innej możliwości jak bojkotować TP do czego zachęcam wszystkich.
Dzisiaj mamy już wybór.
dariuszd / 80.55.50.* / 2006-12-18 11:47
Znacali sie nad narodem tyle lat. Ja juz przeszedlem do konkurencji, szkoda za nie kazdy moze. Podzielic ich aktywa tak jak zrobili w USA z ATT. Kto dzisiaj pamieta kim bylo ATT?
GB / 83.25.84.* / 2006-12-18 11:19
Brawa dla Pani Prezes UKE Anny Skarżyńskiej! Tak trzymać!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy