Forum Polityka, aktualnościKraj

Borowski: SLD nie chce się oczyścić

Borowski: SLD nie chce się oczyścić

Wapniak / .* / 2005-07-19 14:14
Komentarze do wiadomości: Borowski: SLD nie chce się oczyścić.
Wyświetlaj:
jerzy / .* / 2005-07-20 13:41
Jeżeli wg. MONEY ten temat jest z dziedziny finansów i to serwisu finansowego - to nie warto zaglądać do tego serwisu , bo jak widać działa w warumkach kiedy fachowośc znaczy zero. Szanowni: Panie i Panowie dziennikarze zajmujący się tym serwisem nie zawracajcie sobie głowy sprawami finansowymi od razu do Wołkowego Zycia tam zajmują się wszelakim ple, ple, ple !
zgred / .* / 2005-07-22 00:43
Tylko UPR daje Polsce Jakąś szansę.
sofer / .* / 2005-07-20 11:17
A wg Monej, kto się oczyścił? Może Buzek z AWS-em i ich pogrobowcy? A może Kościół Katolicki zajmuje się tym, czym powinien, a nie polityką, żebraniem w samorządach i de facto okradaniem obywateli i fałszowaniem demokracji? To, że SLD nie jest czyste, nie jest sensacją, bo cała scena polityczna Polski, to jededna wielka kloaka.
Edward / .* / 2005-07-19 21:31
jakiś strasznie polityczny zrobił się ten money przed wyborami - strona główna zawalona politycznymi artykułami
Edward / .* / 2005-07-19 21:30
jakiś strasznie polityczny zrobił się ten money przed wyborami - strona główna zawalona politycznymi artykułami
ROMAN / .* / 2005-07-19 18:51
Większosć SDPLowców pamięta czasy Bieruta! Gdeyby u nich następowała zmiana pokoleniowa taka jest w SLD to by tej partyjki już nie było gdyż musiałoby odejsć 80 % działaczy!
Wapniak / .* / 2005-07-19 14:14
A on skąd się urwał, ten święty?...Ja tam tylko byłem, nic nie wiedziałem, nic nie widziałem, nic nie mogłem, nie głosowałem, nie korzystałem...ja mówiłem, oni mnie nie słuchali...Co to jest? Kiedyś mówiono:.."ja tylko wykonywałem rozkazy"...To klonowanie /miejsc na tej samej karuzeli/, to chyba jakaś nowa polska choroba...jakaś zaraza czy co?...Czy ktoś może coś mi podpowie, jak jest gdzie indziej. Cholera, może mam coś z głową?...Błagam pomóżcie....

Najnowsze wpisy