Forum TechnologieHi-Tech

Braun CoolTec CT2s [RECENZJA]

Braun CoolTec CT2s [RECENZJA]

Money.pl / 2013-09-27 09:07
Komentarze do wiadomości: Braun CoolTec CT2s [RECENZJA].
Wyświetlaj:
reniusz / 2013-09-27 09:07
ciekawy pomysl na stworzenie takiego systemu ale jednak nie jestem przekonany do zasadnosci dzialania takiego sprzetu mimowszystko z checia bym mogl czegos takiego sprobowac, ale nie zamierzam narazie zakupywac bo cena zaporowa raczej jest
piter_wot / 195.205.163.* / 2013-11-28 07:49
Witam
Popieram wszystkich wcześniejszych przedmówców. Mam skórę wrażliwą i przy goleniu golarka elektryczna lub maszynką ręczną zawsze miałem podrażnioną skórę, zaczerwieniona co powodowało stany zapalne oraz niechęć do golenia, ale golarka BRAUN COOLTEC zmieniła to. Teraz mogę golić się kilka razy dziennie, gdyż wcześniejsze problemy zniknęły. Przycisk oznaczony "śnieżka" powoduje ze czynność golenia staje się większą przyjemnością - chłodzi twarz i nie odczuwa się efektów które były przy wcześniejszych golarkach bez tej funkcji. Golarka dobrze leży w reku, jest solidnie wykonana (widać fachowość a nie Chiński zamiennik), można się golić na sucho jak i pod prysznicem. Pracuje cicho, a czyszczenie odbywa się poprzez szczoteczkę załączoną do golarki lub pod strumieniem wody.
Po ogoleniu golarka Braun Cooltec moja skora jest dokładnie ogolona i mila w dotyku (potwierdza to moja zona).
Jest to produkt godny polecenia, a jeżeli się wahacie nad kupnem to szkoda czasu, musicie ja mieć.
Hanito / 10.168.1.* / 2013-12-12 11:38
Golarka Braun CoolTec CT2s spisuje się wyśmienicie,Golenie maszynką jest delikatne i przyjemne, a co najważniejsze nie powoduje podrażnień. Funkcja aktywnego chłodu działa rewelacja, w końcu skóra po goleniu nie jest zaczerwieniona od podrażnień, za to podczas golenia odczuwalny jest bardzo miły i odprężający chłód na twarzy. Golarka bardzo dobrze sobie radzi z twardym zarostem, pracuje stosunkowo cicho, ma atrakcyjny wygląd i jest wykonana z solidnych materiałów. Wyposażona jest w wytrzymały akumulator, który bardzo szybko się ładuje. Golarkę testuję ją w ramach projektu trnd i po testach polecam każdemu, pozdrawiam –Hanito
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy