Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Bruksela chce ściszyć "empetrójki"

Bruksela chce ściszyć "empetrójki"

Money.pl / 2008-10-15 08:34
Komentarze do wiadomości: Bruksela chce ściszyć "empetrójki".
Wyświetlaj:
Lara / 193.227.123.* / 2008-10-16 08:23
Nareszcie :-) Co tam sobie jeden szczyl z drugim zrobi ze swoim słuchem, to mnie gila, ale wsiadasz do autobusu czy tramwaju i zwariować można. Wystarczy jeden taki hałaśliwiec, aby sterroryzować cały pojazd. Ogranicznie powinno być do poziomu głośności nie przebijającego się przez słuchawki na zewnątrz. Nikt nie ma prawa katować innych jazgotem i brzęczeniem. Pora wprowadzić dotkliwe mandaty za takie hałasy. Zakaz powinien zostać również wydany w odniesieniu do samochodziarzy i używanych przez nich subwooferów. Dziwię się, że jeszcze stowarzyszenia i organizacje do walki z hałasem nie zajęły się tym problemem.
Flijoye / 85.89.184.* / 2009-10-08 18:43
Albo skrajna głupota, albo niewyrafinowana ironia. Bo ja przez tych dziwkarzy z brukseli, niech spłoną w piekle, wydałem 700 złotych na syf, którego prawie że nie słyszę, a ty mi tu chrzanisz, że szczyle słuchają w autobusie.

Niech żyje wolność, śmierć ZSRE!!!!
jliber / 2008-10-15 08:34 / Tysiącznik na forum
Bez naszych wspaniałych urzędników bylibyśmy jak dzieci we mgle... chwała, chwała, chwała!!! Każdego roku płacę podatki aby potem radować się że nie idą na marne, ale na walkę ze największym złem tego świata, jak na przykład zbyt głośne empetrojki.
maxymili / 2008-10-15 10:02 / Tysiącznik na forum
No i tu się zgodzę, kryzysowi można zaradzić zwalniając 50% urzędników w Europie a zaoszczędzone pieniądze przeznaczając na obniżki podatków dla firm.

Najnowsze wpisy