Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Brytyjska gospodarka się kurczy

Brytyjska gospodarka się kurczy

Money.pl / 2008-12-23 15:36
Komentarze do wiadomości: Brytyjska gospodarka się kurczy.
Wyświetlaj:
Mariusz..100 / 78.105.144.* / 2008-12-23 16:48
wy sie nie martwcie o UK... taka zwalka byla potrzebna tu jak lekarstwo, rynek sie przeczysci, ceny nieruchomosci spadna na ziemie, emigranci bez doswiadczenia z UK i bez jezyka beda zmuszeni wyjechac z braku pracy, tu jest z czego zaciakac pasa gorzej z Polska bo jak tam wychamuje bum spowodowany wejsciem do EU (dotacje), milionami funtow inwestowanych przez emigrantow( mieszkania, gielda itp.) to nie widze wiekszego powodu dla ktorego polska gospodarka mialaby znowu wejsc na wysokie obroty( PKB ok.6%)...wszystko co przynosi duzy zysk jest w obcych rekach.
kaczordonald / 86.140.144.* / 2008-12-23 19:50
Wlasnie to probuje od dawna na tym portalu wyjasnic.Z oszczednosciami kryzys tak nie boli.Masz racje tacy wlasnie wyjada i dobrze bo psuja obraz Polski.A tak jak tu ludzie maja w najgorszym okresie kryzysu[chodzi mi o latwosc zna lezienia pracy lub prowadzenia dzialalnosci gospodarczej] to nie wiem czy w Polsce dojdziemy do tego przez 10 lat.Raczej 15.A ten kryzys jest tu potrzebny to tez racja.Rynek musi sam uregulowac pewne sprawy.I rowniez zapewniam ze dla takich z dobra znajomoscia jezyka i doswiadczeniem nic sie nie pogorszylo.Na razie obnizono vat o 2.5% i jest taniej.15% TYLE ON TERAZ WYNOSI.RZECZYWISCIE MARTWCIE SIE O POLSKE BO ONA O TO PROSI.
Marek199999 / 87.96.21.* / 2008-12-23 19:50
a Ty sie nie martw o Polske...tymczasem podcieraj tylki anglikom i myj im samochody.. Czy to w Polsce czy gdzie indziej na swiecie mądry człowiek znajdzie godziwe życie. A co do rozwoju gosp to nie bylbym na Twoim miejscu taki pewny siebie. z Twojej wypowiedzi nasówa sie pwoiedzenie "Podczepiło się gówno do statku i mowi : Ale płyniemy..."
kaczordonald / 86.140.144.* / 2008-12-23 19:54
To chyba twoje doswiadczenia z pracy za granica.Bo ja prowadze firme a zona jest ksiegowa w firmie zatrudniajacej ponad 200 osob.
No Future UK / 83.5.98.* / 2008-12-23 15:36
Skoro taki kryzys, no to może angole znowu zaczną grać punk rocka bo od tego brit popu można zasnąć.

Najnowsze wpisy