Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bush: Nieposłuszeństwo Iranu musi mieć konsekwencje

Bush: Nieposłuszeństwo Iranu musi mieć konsekwencje

Wyświetlaj:
dr hab. futorolog / 82.143.137.* / 2006-09-01 13:00
wywoływanie wojen pod szyldem własnym czy państwa żydowskiego nie pozostanie bez echa.

nieodległa przyszłość rozliczy amerykańskich fundamentalistów i żydowskich faszystów.
henryk / 195.238.245.* / 2006-09-01 08:35
Bush zacznij wreszcie leczyć NOGI !!!! bo na głowę za późno.

Najpierw posprzątaj po sobie w IRAKU !!!
czater / 2006-09-01 06:33 / Tysiącznik na forum
Oczywiscie Polska I Polacy po raz kolejny bede musieli wysłac wojsko w ramach sojuszu z USA z ktorego nawet nie mamy ruchu bezwizowego wstyd PAnie Kaczynski !!!!
Ian / 83.27.17.* / 2006-08-31 23:57
np. determinację do pociągnięcia do odpowiedzialności Izraela za agresję na Liban, mordowanie ludności cywilnej, dewastację infrastruktury kraju, za stosowanie zakazanych prawem międzynarodowym bomb cluster bombs, czy chociażby za wyprodukowanie przez Izrael własnej bomby atomowej, wbrew stanowisku społeczności międzynarodowej. Zwykły hipokryta z tego Busha
obserwator / 83.20.217.* / 2006-08-31 21:02
Ameryka !!! to juz nie ta Ameryka , ktora budzila żywsze bicie serca >> teraz występuje powszechne zniesmaczenie, jak się słyszy polityków bez autorytetu. Demokracja ma różne imiona - imiona mogą byc ładne, ale moga być brzydkie, obecna polityka ameryki jest brzydka, cały świat widzi, że wewnątrz jest robak ktory pożera to co dobre, to co pozostaje, juz demokracja nazwać nie można. Nazywanie innych dyktatorami to śmieszna sprawa, jezeli ma sie VETO w Radzie Bezpieczeństwa i się go naduzywa, ale VETO winno być zmienione , bo za dużo krwi sie leje i powstaja mutanci, którzy bezkarnie zabijaja. Juz zapomniano, że kolebka cywilizacji IRAK zostala zaatakowana z powietrza i ziemi i do dzisiaj trwa okupacja, lata mijaja > trupów przybywa , demokracji ubywa. Pamietam jak publikatory pisały , że aby ominac prawo, sprzedawano wowczas IRAKOWI , dokumentacje technologiczną do produkcji zabronionych bronii biologicznych a setki tysiecy Irańczyków zostało przez IRAK zabitych, kto to wowczas był doradcą? Wybiórcze stawianie sie ponad prawem, a w tle gina setki tysięcy ludzi na wskutek wywolanej wojny prewencyjnej, to obluda. Czy z czymś takim nie mamy dzisiaj do czynienia , ze obłuda stała sie językiem demokracji za przyzwoleniem przywódców światowych.

Najnowsze wpisy