Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Buszujący w spółkach

Buszujący w spółkach

m.a.k. / .* / 2004-08-16 11:59
Komentarze do wiadomości: Buszujący w spółkach.
Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2004-08-23 12:56
Takie są zawsze efekty powiązań polityczno-towarzysko-biznesowych . Stworzono system , w którym największe pieniądze wyszarpuje się przez wszelkie możliwe kombinacje , a nie przez zarabianie na sprzedaży tego , czego potrzebuje rynek , czyli ludzie . Lekarstwem na to jest całkowite odcięcie polityków od gospodarki - co oznacza prywatyzację - a żeby jednak politycy nie mogli nadal mieszać, musi być też zmieniony system wyborczy , zamiast głosowania na listy wyborcze układane przez kolesi partyjnych , wybór tylko jedego kandydata z okręgu . Najgorszą jednak przeszkodą jest niski poziom świadomości Polaków , których większość uwierzy w każde obietnice , a pełna butelka i paczka chipsów , to szczyt marzeń . Taki jest spadek po latach budowania powszechnej szczęśliwości społecznej . Ciekawe też , dlaczego dopiero teraz zaczynają się wokół tej osoby jakieś śledztwa , skoro są to sprawy dosyć dawne i jakoś do tej pory nikomu nie przeszkadzające . Jeżeli faktycznie popełnił jakieś przestępstwa , to co jeszcze robi na takich szczeblach w gospodarce .Czyżby chodziło tu o pokazanie , żeby nie podskakiwał , bo każdemu można jakoś przyłożyć .
111 / .* / 2004-08-21 16:21
nie mam slow co sie dzieje w tym kraju ale mam to w dupie teraz mieszkam w irlandi i moze nie wruce do tego bagna. kiedy sie cos zmieni moze jak stare pryki w rzadzie pozdychaja i pieprzony kwasniewski
sympatyk / .* / 2004-08-20 22:30
jakie musza być spełnione warunki, aby uznać działalność za Mafijną- moze poruszane własnie w tym artykule!!!!!!!!!!!!!!!!!
mzk / .* / 2004-08-17 19:13
Można wypowiadać się z ironią, można ze złością. Jestem za krótkim stwierdzenie z wcześniejszych komentarzy "Najwyższy czas pozamiatać te śmieci na wysypisko i utylizować"
aanda / .* / 2004-08-17 10:47
Felek wróc (jak ktoś nie wie o co chodzi to vide pomnik przed warszawskim ratuszem). On jednak by wiedział co zrobić - dajcie człowieka a artykuł na pewno się znajdzie i w czwórki tworz- co druga pod ścianę a co druga do kamieniołomu....No tak a kto by ich zastąpił - Leppery i inni nawiedzeni??BŁEDNE KOŁO
wowa / .* / 2004-08-16 19:57
Cóż, nóż w kieszeni już otwarty...My tu sobie możemy pisać, gadać do upadłego.Z samego gadania nic nie urośnie.Bierzcie sie chłopy do roboty! Czas najwyższy wymieść te śmiecie z Ojczyzny!!!
Wielbiciel Marszałka / .* / 2004-08-16 16:21
To on ( osoba prezes ? ) umie czytac i pisać ?. A może to cały sztab poprawnościowych panienek, gotowych na wszystko tworzy te mdłe wypociny (patrz ostatnie memuary niejakiego Kulczyka w Rzepie ). Życzę dalszych sukcesów w kolejnych spółkach, a teraz spotkajmy się w Juracie, w zamkniętej ( za nasze pieniądze-podatki) zatoce Puckiej i zastanowmy się co dalej, Towarzysze !!!!! ????.
greg / .* / 2004-08-16 15:23
Chciałem założyć klub bilardowy,zdziwiło mnie,że siedziba krajowa związku bilardowego mieści się w Kielcach.Dopiero gdy zobaczyłem nazwisko Prezesa związku wpadłem w rozpacz---stary znajomy,który za komuny i na przełomie nowych czasów aktywnie udzielał się jako szef ZSMP czy ZSP na uczelni, spijając trunki za pieniądze ministra edukacji.Zapamiętałem jego szczególnie durne przemówienia........ a także fakt,że budżet nie grał im nigdy.......... .Pomyślałem:co taki jeden robi w krajowej federacji?-jak to co--wyjazdy na koszt....., udział we władzach międzynarodowych itp....... .Oczywiście,klubu bilardowego nie założyłem,bo nie mam zwyczaju dokładać do komunistów............... .
zibi / .* / 2004-08-16 15:08
Przecież to jest awantura między kolesiami, jedna grupa chce wydupcyć drugą, jak się dogadają to sprawie łeb ukręcą. My się denerwujemy i podniecamy tymi artykułami, a to dziadostwo się dobrze bawi. Obrośli organizm naszego państwa jak parchy. Ale jak się tego pozbyć?Trzeba by było wyciąć do trzeciego pokolenia lub odebrać im i ich rodzinom wszystko do ostatniego grosza, a to jest nie wykonalne i oni o tym dobrze wiedzą. Więc idźmy na wódkę.
Cezar / .* / 2004-08-16 15:24
Jak mawiał generał Wieniawa-Długoszowski,"wódkę można pić z każdym byleby była zimna" ale pić z tymi .... to nie. Za tym na pierwszym planie opalonym ... jak Lepper ( a teraz dopingującym olimpijczków za nasze podatki ch ) .. stoją inni, różne Kratiuki, Kaczmarki, Olekse ( moja ukochana krynica lewicowej mądrości ). Więc nie idźmy na wybory.
mir / .* / 2004-08-16 22:13
I oto im chodzi żebyśmy nie poszli na wybory.Zagłosują sami na siebie,wygrają wybory,a przez to możliwość dalszego okradania nas wszystkich.Jedyne co możemy to iść na wybory i głosować na SLD,Samoobronę i partie im pokrewne!
Cezar / .* / 2004-08-16 14:45
Kolesie ZSSP to jedna z wiekszych oligarchi w Polsce na dodatek jej czołowy .... to dzisiejszy tzw pan prezydent z małżonka ( matką idiotką kobiecych magazynów ). Do niedawna popierany przez amerykanów. Tylko, że oni dadzą mu wsparcie dopóki, doputy wywołane przez idiotki typu Jaruga -Nowacka hece będą go sytuowały jako tzw rozsądnego polityka środka. Tymczasem jest to pospolity drań, kłamca i leń. Dlatego nagle (ni stąd ni zowąd wypłynął ) premier Belka jako ten, który posprząta po tym wyżej opisanym osobniku, pogoni francuskiego gangstera Kulczyka, postawi do kąta sowieta Gudzowatego itp, itd. Zobaczymy co dalej bo proces kupowania polskiej hołoty politycznej ( sama określa się jako klasa !!!! polityczna ???? ) jeszcze musi potrwać. Choć te ciołki to maja holyłódzkie choryzonty umysłowe takie jak niejaka konsumentka owsa Begerowa ( dom pod czerwoną dachówką i z białym płotkiem i psem na trawniku ). Poczekajmy też jaką cenę będziemy musieli zapłacić. Może polscy spadochroniaze w Sudanie. Może pare starych samolotów, może jakaś spółka z giełdy za pół ceny dla Jankesów. Oczywiśćie niech żyje Kościuszko i Pułaski, wiwat polscy żołnierze itd, itp.
robert / .* / 2004-08-16 14:12
kiedyś mądry gość powiedział:"pierwszy milion trzeba ukraść" to można zrozumieć. ale kulczyk i jego banda z politykami na czele ukradli o wiele milionów a może miliardów za dużo i co się z tym robi. organa ścigania ich ścigają tak jak mój synek ściga po domu psa, pies biega on się śmieje do łez pies się cieszy i każdy jest szczęśliwy z tą jedną różnicą że mały SZYMONEK nie daje PSU w łapę, no może czesami jakieś resztki śniadania czy kolacji
DA / .* / 2004-08-16 12:50
Kolejny KOLEŚ z BANDY ZSP - ci ludzie zostali obficie wynagrodzeni za lojalnośc i przymykanie oczu na wiele większe przekręty ich starszych kolegów. Do piachu z WAMI!!!
George / .* / 2004-08-16 12:31
He,he... Przecież Kulczyk trzyma organa w garści. Jestem pewien, że sprawa rozejdzie sie "po kościach".
KOLO / .* / 2004-08-16 12:10
mam kilka tysięcy akcji elektrimu :(( może ktoś mi poradzi czy mogę jeszcze coś z tym zrobić (poza zawieszeniem na gwoździu w kiblu) walczykowski raczej mi nie zwróci :((
ela / .* / 2004-08-17 08:00
wyślij je kulczykowi
Inwestor. / .* / 2004-08-16 15:29
A po ile kupiłeś ? Miało wzrastać do 9,5 i tak było a teraz będzie spadało, spadało, spadało......
m.a.k. / .* / 2004-08-16 11:59
No i widzi Pan, panie redaktorze? na co to było Panu?... Pieniądze są przecież po to żeby je przewalać. Tzn. były... Elektrimu, a teraz będą Orlenu. A poza tym... wszyscy są zdrowi...
sprawiedliwy / .* / 2004-08-16 18:02
złodzieje!!!

Najnowsze wpisy