Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byczy walec jedzie dalej…

Byczy walec jedzie dalej…

Money.pl / 2009-06-02 20:50
Komentarze do wiadomości: Byczy walec jedzie dalej….
Wyświetlaj:
last_mohikans / 212.109.153.* / 2009-06-03 01:17
nikomu zle nie zycze kazdy lubi zielen na widokach ale moim zdaniem jutro a raczej dzisiaj bedzie spadek poniozej lini oporu co w perspektywie tygodnia obali mit zwycieskiego grodu i pojedziemy w dol-nikogo nie namawiam nikim nie probuje sterowac sa to mysli prostego inwestora ,ktory od stycznia tego roku wtopil nie malo kasy i moze i straci wiecej nie gram na kontraktach ani temu podobnych kupuje spolki i ich akcje a ze mam portfel finansowy w miare wygodny to lize rany i nie mam zadnych zyskow wrecz odwrotnie jak niejeden inwewstor tutaj podejrzewam ,ze liczy na odbicie poniesionych przez siebie strat-ale analizujac ten caly temat na spokojnie to tak nie bedzie-dzisiejsze wzrosty a raczej spadki na ussa a nasz wig pod nia gra nie wskazuje na zbytni optymizm obserwujac reakcje dzisiejsza pomiedzy godzina 13a 15.30 kazdy sam sobie odpowie na jedno zasadnicze pytanie-nasza gielda jest slaba-bardzo slaba jezeli jedna spolka fiksuje pomiedzy 8,9% nastepnie spada do poziomu 1,79% aby na koniec uzyskac ok 6 oczek(jest tu takich pare) to o czym my wogole rozmawiamy,,,,,,,niech na nasza gielde wejdzie jeszcze pare innych firm,ktore mialy niby regulowac te nasze cudofixingi i kazdy zwykly gracz gieldowy bedzie wyeliminowany na wieki wiekow,,,,,,,,,,,,tyle co mam wam wszystkim do powiedzenia-pozdrawiam uczciwych akcjonaruszy i mam nadzieje ze dla kazdego bedzie zawsze niebieskie otoczenie
semeo / 2009-06-02 20:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

odobnego optymizmu próżno było szukać na pozostałych europejskich parkietach,


takie wyjście przesd szereg może za klika dni się nieciekawie skończyć, takie jest moje zdanie
krak / 84.10.167.* / 2009-06-03 00:41
masz racje chłopie ja dzisiaj zwiałem i czekam na mała zwałe póżniej do kupna na max!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy