Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-05-06 12:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dow uważał, że prawa działania i reakcji występują na rynkach tak samo jak w przyrodzie. Pisał: „Historia dotychczasowych transakcji pokazuje, że w wielu przypadkach kiedy akcje osiągają szczyt, dochodzi do łagodnego spadku, a następnie powrotu do dawnej wysokości. Jeśli po takim ruchu cena znów się cofnie, to prawdopodobnie nastąpi jej dalszy spadek" (Nelson, s. 43).

==
ciekawa teoria...
szymon / 2007-05-06 12:41 / Uznany Gracz Giełdowy
warren zobacz na wykres stx jak byl w okolicach 6 zl, obecnie kable, prochnik- sprawdza sie czesto
Jak wraca na ten sam szczyt, ale przy mniejszych obrotach czesto sie to potwierdza, ale trzeba bacznie obserwowac obroty,
rezoon / 2007-05-06 12:26 / "Strategos"
witam, ciekawy, ale gdyby tak było to wzrostów wogóle by nie było (z dokładnością to słowa "prawdopodobnie")
warren buffet / 2007-05-06 12:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dow skupiał swoją uwagę na trendach głównych, które jego zdaniem przebiegały zwykle w trzech odrębnych fazach. Pierwsza z nich, zwana fazą akumulacji, polega na kupowaniu akcji przez najbardziej wytrawnych inwestorów, kiedy wszystkie „złe" wiadomości zostają już zdyskontowane przez rynek. Faza druga, w której zaczyna uczestniczyć
większość inwestorów, opierających swe decyzje na technicznej analizie trendu, przebiega pod znakiem szybkich wzrostów cen i napływania coraz lepszych wiadomości gospodarczych. Trzecią i ostatnią fazę zwaną dystrybucją cechuje masowy udział inwestorów, optymistyczne publikacje w prasie, doskonałe wiadomości o sytuacji
gospodarczej oraz nasilenie działań spekulacyjnych. Właśnie podczas tej fazy ci inwestorzy, którzy zaczęli „akumulować" akcje blisko rynkowego dna, kiedy nikt nie chciał kupować, zaczynają sprzedawać, kiedy wydaje się z kolei, że nikt jeszcze nie pozbywa się akcji.


==
pytanie za 100 pkt. nagrodą jest zimny browar. w jakiej fazie jestesmy :) ? wg Dowa - nie według warrena
futurek_LOGO / 2007-05-06 15:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w fazie ktotrej on nie przewidzial - niekonczacego sie kredytu i dodruku pieniedzy czyli my II faza dopiero - bo TFI jak na razie na brak kasy n ie narzekaja :-) a jak co to wymagania dla kredytobiorcow obniza
maciej78a / 2007-05-06 13:32
Nie trzeba byc wielkim ekspertem zeby stwierdzić ze jesteś w ostatniej fazie. A ty co sądzisz Warren?
warren buffet / 2007-05-06 13:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sądze tak samo, ale nie śmiem twierdzić i gdybac kiedy to sie skonczy. jak Sław powiedział: jest czas zarabiania. potem beda inne szmery bajery
needle / 2007-05-06 12:47 / Bez rangi
czy ja wiem...???
napewno nie pierwsza (poza POLICAMI, ZETKAMĄ, ABG i kilkoma innymi)
może to również nie być druga (jeśli o polskiej giełdzie piszemy)
aszulski57 / 2007-05-06 13:53 / Tysiącznik na forum
"A świstak zawija w sreberka zawija"
A banki j namawiają,na fundusze namawiają,
A GOTÓWA PŁYNIE NA GIEŁDĘ PŁYNIE.
Jesteśmy w fazie drugiej.
rezoon / 2007-05-06 12:37 / "Strategos"
to ja poproszę bażanta ;-)
co do tej teorii to już nie mam żadnych wątpliwości - tak powinien działać rynek w sposób modelowy. Jedyne na co chcę zwrócić uwagę to to, że teoria nie przewiduje napływu świeżego kapitału w dużych ilościach - co może całkiem zmienić "model" rynku. Tak czy siak, napływ kapitału kiedyś się kończy i efekt jest ten sam, z tą różnicą, że moment wyprzedaży graczy wytrawnych jest trudniej wyczuwalny.
warren buffet / 2007-05-06 12:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bażanta prześlę pocztą, tudzież poczęstuje na zjeździe :))

ps. co do wywodu - zgodze się.
rotux / 2007-05-06 12:42 / Uznany Gracz Giełdowy
czyli standard: "tym razem jest inaczej"
:-]
A2 / 2007-05-06 12:15 / Spekulantka
Wiesci z USA)) .Wczoraj podpytalam na temat rynku nieruchmosci , wiiec domow do sprzedazy cale mnostwo ale nie ma komu sprzedac. Dodam , ze ceny za domy spadaja.Jedyny ratunek to obnizka stóp procentowych tylko czy FED widzi dla nich miejsce.
warren buffet / 2007-05-06 12:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czy obnizka stóp nie oznacza presji inflacyjnej ?
szprotek / 83.7.227.* / 2007-05-06 12:49
jeszcze jak oznacza - Scylla i Charybda :) Słabnący dolar to rosnący import inflacji, nie tylko w surowcach, bo skoro 70% gospodarki us to usługi, to masa towarów przetworzonych musi być importowana. Co prawda to raczej nie boli globalnych firm (patrz wyniki 1Q), które mają swoje fabryki w Chinach czy Indiach; amerykański konsument miałby jednak pewnie inne zdanie.
Co prawda - jeśli potraktować poważnie ostatni raport o rynku pracy - drugie źródło presji inflacyjnej wydaje się słabnąć. Dotąd wszyscy pytali: jaka recesja skoro rynek pracy jest tak mocny? Teraz wszyscy będą patrzeć czy kolejne dane potwierdzą osłabienie. Rejs trwa. Na pokładzie panuje optymizm.
rotux / 2007-05-06 13:06 / Uznany Gracz Giełdowy
coś o rynku pracy: made by Merrill Lynch
http://rsch1.ml.com/9093/24013/ds/20683431.PDF
człowiek znikąd / 2007-05-06 11:50 / portfel / "Trillium"
Oferta TP SA zatrzęsie rynkiem
(Gazeta Wyborcza, pb/05.05.2007, godz. 09:34)
Anna Streżyńska, prezes UKE zapowiada, że w ciągu kilku dni wyda zgodę dla TP SA na zryczałtowany abonament. Za 115 zł abonamentu będzie można dzwonić bez ograniczeń. - Liczenie minut to anachronizm, wkrótce wszyscy o tym zapomnimy - mówią analitycy
Dwa tygodnie temu podpisałem umowę z UPC na telefon z taryfą Superprostą 79.9 zeta miesiecznie - rozmowy miejscowe i zamiejscowe free - bez limitu minut i na wszystkie sieci, a nie tylko na TPSA. Zobowiązanie jest na 12 m-cy. Czyzby analitycy zapomnieli o UPC?!
needle / 2007-05-06 11:52 / Bez rangi
tak zatrzęsie rynkiem jak ja indeksami gdy sprzedam wszystko PeKaCem
slaw / 2007-05-06 11:57 / Uznany Gracz Giełdowy
jak Selbyemu wytrzyma głowa to jest miszczem )))))
needle / 2007-05-06 12:19 / Bez rangi
obstawiam, że max 8 framów wygra
będzie gra do jednej :-) łuzy!!!
Spójrz, Davis, Hendry, Ebdon, White, Parrot już się trochę zmęczyli
Wiliams, Lee, Wattana czy Doherty również
tera czasy JH... i tych, których poprzednio wymieniłem
a Selby (dobrze, że wygrał półfinał z Piggym) może w przyszłym - dłuższym - sezonie do żadnego finału...ba nawet półfinału nie wejść
człowiek znikąd / 2007-05-06 11:57 / portfel / "Trillium"
z tej oferty TPSY to ja się zatrząsłem ze śmiechu jak to przeczytałem, he he
lukpc / 80.213.152.* / 2007-05-06 11:50
pracuje obecnie w norwegii oslo mieszkanie w nowym budownictwie 60mq kosztuje ok 2.500000kr-3.500000 co daje nam ok 1.150000zł -1.600000zł dotego jest w pełni urzadzone tz łazienk w ceramike i meble wszelakie parkiet meble kuchenne szafa garderobiana pomalowan noo po prostu wniesc łózko i mieskac
U nas w stolicy 60mq oscyluje miedzy 400.000zł a 700.000zł i ostajemy gole sciany i podłogii.
wiec pytaam sie sie ma cena norweskiego mieszkania w stolicy do miszkania w warszawie
w norwegii przecietny norweg zarabia w granicach 15.000 - 20.000 zł dziesiec razy wiecej niz przecietny polak a mieszkania sa tylko dwa razy drosze.
czy my polacy nie dojzelismy jeszcze do LICZENIA i spojrzenia co sie dzieje na swiecie jak tam to wszystko wyglada
polak jest za chytry i mysli ze za rok to juz sobie nie kupi i tak wszyscy sie pchaja w te kredyty 30 letnie oj co niektórzy beda zalowac wogóle ze wpadli na taki pomysł
no coz klijentgłupi wszystko kupi:)
pozdrawiam
warren buffet / 2007-05-06 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo dobre spojrzenie.... mam znajomego w szwecji, pracowałem u niego w polsce przez wakacje... on mi mowi tak:

polska to piekny kraj, natomiast wy tu dogorywacie... wy tu poprostu marnie egzystujecie.... to co ujrzał w polsce - mowi - poprostu go wstrząsnęło... biznes tutaj - tak. ale zyc - UCIEKAC...

najlepsze jak zobaczył zarobki na kasach w tych supermarketach, to powiedział ze on tyle dzieciakowi daje za skoszenie trawnika... a tutaj ludzie pracują cały miesiąc + maja wyliczony czas na załatwienie potrzeb w toalecie...

niebawem mieszkania w krakowie czy stolicy beda standartowo po melon złociszy... ciekawe kiedy spoleczenstwo sie obudzi ??? z kredytami na 10 pokolen ?

ja tylko zycze powodzenia
A2 / 2007-05-06 12:08 / Spekulantka
Do czasu. Nadejdzie ten czas , ze ludzie zaprzestana splacac kredyty , ktore wzieli na wszystko. Ostatnio znajomy powiedzial mi , ze wzial kredyt w wysokosci 1600000zl na zakup domu pod Warszawa.O malo nie spadlam z krzesla. Ludzie za te pieniadze mozna wybudowac ze 3 domy w innym miejscu w POlsce. Zapytalam go , a co go w tej Wawie trzyma skoro jest programista i prace dostanie wszedzie.Najwazniejsza jest swiadomosc , ze ten kredyt trzeba splacic bo bank z radoscia sprzeda "nasz" dom za polowe ceny.Zycie samo zycie)))
warren buffet / 2007-05-06 12:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niestety smutne - ale prawdziwe
człowiek znikąd / 2007-05-06 12:04 / portfel / "Trillium"
obawiam się że nie ma innego wyjścia - oczywiście masz rację ale co ma zrobic ten kto marzy o własnym lokum, gdyby chciał czekac na porzadna korekte cen nieruchomosci mogloby sie okazac ze sie nie doczeka, bo kapitał obcy ciagle wykupuje nieruchomosci w Polsce, bo dla nich jest ciagle taniej niz na zachodzie
lukpac / 80.213.152.* / 2007-05-06 12:14
towar jest wart tyle ile jest w stanie zapłacic za niego klien natomiast polski klient nie jest w stanie zapłacic połowy z tego a jednak robi despeacki krok i sie pogłeba w tym całym ferwoze walki o lokum
oby zagranica sie nie przejechała na tym poniewaz np. do norwegii przybyw co roku 300.000 emigrantów (norwegow jest 4 mil)to samo anglia i to sa potencjalni kupcy za pare lat jak dostana paszpoty a u nas dosyc ze rocznie wyjezdza setki tys ludzi to sie jeszcze coraz to mniej dzieci rodzi
dla mnie parodia
pozdrawiam
ps. kto to bedzie kupował za 20 lat jak juz ludzi bedzie o wiele mniej czesc wyjedzie i czesc odejdzie na tamten swiat a po tych starych ludziach zostanie mase nieruchomosci mam nadzieje ze wtedy zagranica zostanie z reka w nocniku
człowiek znikąd / 2007-05-06 12:29 / portfel / "Trillium"
Takich dynamicznych wzrostow to juz nie bedzie sadze ze zagranica pompuje ceny nieruchomosci teraz w Bułgarii czy Rumunii, potem przyjdzie kolej na Ukrainę - w zasadzie na Ukrainę to już można się bliżej przyglądac dodatkowo w świetle Euro 2012.
warren buffet / 2007-05-06 12:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a co jak sie okaże w pewnym momencie, ze za mieszkanie wybudujesz 1,5 willi... co sie stanie, kiedy ci co nabrali kredyty na 30 lat na mieszkania za melon złotych zobaczą, ze ich mieszkanie nie jest warte w pewnym monencie nawet połowy ?? to sie dzieje teraz w USA.... ja rozumie, ze trzeba gdzies mieszkac, ale bez przesady :))
człowiek znikąd / 2007-05-06 12:22 / portfel / "Trillium"
Wszystko się zgadza masz racje ale jest spora grupa ludzi ktorzy
-wola mieszkac w "bloku",
-nie widza siebie jako mogacych wybudowac dom,
-nie chca sie szarpac z budowlancami przez rok czasu,
-są na tyle wygodni, że jak juz kupia mieszkanie to na przyszle pokolenia i potencjalny spadek wartosci ich nie rusza.
needle / 2007-05-06 11:14 / Bez rangi
Niema snookera - to znajdę troszkę czasu jeszcze...
[ Uznany Gracz Giełdowy (18570 postów) Bloguje na bblog.pl ]
do czasu... do czasu.... zobaczysz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
wiesz ja wcale tego nie pragnę...
...a jak klikniesz w mój nick i poczytasz wpisy z ostatnich 3 tyg to (spośród najaktywniejszych forumowiczów) to ustawisz ranking
Kenobi
Warren B.
needle
...Kenobi nie miał czasu tego zrobić...ale nie będę go już kłuł
warren buffet / 2007-05-06 11:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo, naprawde jestem taki gaduła ?? trzeba to zmienic
needle / 2007-05-06 11:38 / Bez rangi
chodziło mi o oczekiwanie tendencji na GPW, nie o ilość wpisów
mógłbym z Tobą ex- aequo ustawić jeszcze Brydzię
i sumani pisał, że jest bezakcyjny
edeejay / 2007-05-06 10:56 / Bywalec forum
Emax - po info o kontrakcie z MEN na kilkanaście baniek jak myślicie może być niezły skok i dobrze byłoby wejść czy raczej nic sie nie zmieni ?
kokik / 83.15.145.* / 2007-05-06 11:28
mysle ze bedzie dobrze...ja wchodze;]
marlowe / 2007-05-06 10:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Needle witam serdecznie. Niestety 12.05 i 13.05 pracuję, bo inaczej już bym Cię pytał, czy są jeszcze dostępne wejściówki na ten koncert... Najgorszy ten 13.05 bo od 6 rano :( Z Warszawy nijak się nie wyrobię....
Niemniej jednak wielkie dzięki za informację :) Też lubisz Kult jak mniemam :)
needle / 2007-05-06 10:52 / Bez rangi
słuchaj...lubię (4 -płatne- koncerty , na jakich byłem to Dudek, TSA, KULT i coś? )
ale jak robi z siebie...El Dupa, KnŻ - to tragedia
i jego chętnie słucham i jego ojca (rewelka: Celina, Inżynierowie, Dwie siostry, Kołysanka stalinowska czy Baranek), ale ojca w oryginale lepiej nie słuchać...Kazik robi to doskonale
marlowe / 2007-05-06 11:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ojca słuchałem, ale jakość nie taka...Kazik robi to doskonale :) Pozdrawiam
Lankwi / 2007-05-06 10:34 / portfel / Bywalec forum
O ile zdrożeją mieszkania?
Poznań, Łódź i Katowice to - zdaniem specjalistów - miasta, w których w 2007 roku mieszkania będą drożeć najszybciej.
Money.pl
opublikowano Sun, 06 May 2007 10:30:00 GMT

--- i znowu będziemy bardziej bogaci --- u Kielcach m2 po 4.500 - 6.000 surówka z sedesem i umywalką z cersanitu. Dzięki Liroyowi.
sosna / 2007-05-06 09:51 / Kupujący na górkach
Ale jestem zły na siebie. Kolejny raz brak cierpliwości pomniejsza możliwe zyski. Tym razem Ferrum, sprzedane w srode :/

Czy Was też ogarnia wściekłość, gdy sprzedana spółka kilka dni temu zaczyna się mocno wybijać? Nawet jeżeli spzredaliście z zyskiem?
stokrotka / 2007-05-06 11:55 / Bywalec forum
Czesc!

Oj nie jestes osamotniony :-)
Kupilam ZUR po 17,10, a sprzedalam po 32,50.... coz....zostalo troche zalu, ale nie smialam przypuszczac (i byc zbyt pazerna), ze pojdzie wyzej.
A ile razy chcialam go odkupic....
Ciesze sie z tych ponad 70% i bardzo mi utkwil wpis (chyba Warrena): gieldy nie zamykaja jutro. :-) Mam nadzieje.

P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale nie wiem gdzie to poprawic. Cos sie porobilo po ostatnim formatowaniu. Bedzie niedlugo poprawione.
Lankwi / 2007-05-06 10:19 / portfel / Bywalec forum
witam wszystkich - musisz dać szansę innym zapłacić "wpisowe" za wejście na giedę.
kaskadere / 2007-05-06 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
mm, zarób i daj zarobić innym (np. temu kto od ciebie sqpił)
warren buffet / 2007-05-06 09:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
musisz sie do tego przyzwyczaić... niestety
sosna / 2007-05-06 09:58 / Kupujący na górkach
Ciężko będzie, prędzej wyłysieje - niewiele już brakuje.
No nic ale dziękuje za słowa otuchy :D
warren buffet / 2007-05-06 09:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sytuacja na rynku nieruchomości jest pilnie śledzona przez Fed. Jest bowiem jednym z najpoważniejszych argumentów za obniżką stóp. Gdyby doszło bowiem do budowlanego krachu, to gospodarka USA wpadłaby w recesję, dlatego wszystkie informacje z rynku nieruchomości mają ogromny wpływ na Wall Street i na inne giełdy, także w Warszawie. Gdy pojawiają się złe dane, inwestorzy reagują wyprzedażą akcji. Jeśli wieści są po ich myśli, indeksy idą w górę.
marlowe / 2007-05-06 10:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren dopiero dziś przeczytałeś wczorajszą wyborczą? Coś taki podekscytowany?

;P;P
warren buffet / 2007-05-06 10:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tam powoli analizuje dane :D
marlowe / 2007-05-06 10:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
heh... W weekend to nie dziwne. Wczoraj było nieźle :)
warren buffet / 2007-05-06 09:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
"Gdy pojawiają się złe dane,inwestorzy reagują wyprzedażą akcji. Jeśli wieści są po ich myśli, indeksy idą w górę."

ha ha ha. dobry kawał o poranku.
needle / 2007-05-06 10:02 / Bez rangi
jak spojrzysz na rynek z perspektywy (z dystansu) niezaangażowanego od miesięcy ekonomisty to jest to prawda
a skoro uważasz, że to kawał to nigdy nie zarobisz godziwie
warren buffet / 2007-05-06 10:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
obserwuje wlasnie USA z dystansu i oni tam bardzo godziwie zarabiaja
needle / 2007-05-06 10:16 / Bez rangi
USA to nie Polska, ...jak za rok skończy się hosanna u nas (a jak widzimy obaj nie możesz żyć bez tego) to jeszcze trudniej Ci będzie zarobić
ja to piszę z perspektywy człeka, który już by się wycofałać chciał! (przynajmnie częściowo), ale prawdopodobnie też nie mogę żyć bez tego...szczególnie, że bożek giełdy rózek nie zsyła ostatnimi laty...a jeśli to tylko takie na poprawienie krążenia :-)
warren buffet / 2007-05-06 10:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
będzie trudniej. ale potem znow będzie łatwiej.... i tak w koło.
needle / 2007-05-06 10:28 / Bez rangi
jak rozumiem piszesz o przyszłych wygranych...nie o wyjściu z tego...
wiesz, ja się nie mogę z domu ruszać ( a jeśli już to na troszeczkę), a i chce się coraz mniej...nie wiem co robić mam
póki wygrywam to jeszcze usprawiedliwienie znajduję, ale dla sprzedaży papierów(bez zastępczego kupna) nie znajduję argumentów...w stylu "no bo co mi mogą zrobić?"
warren buffet / 2007-05-06 10:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
do czasu... do czasu.... zobaczysz
warren buffet / 2007-05-06 09:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Anna Streżyńska, prezes UKE zapowiada, że w ciągu kilku dni wyda zgodę dla TP SA na zryczałtowany abonament. Za 115 zł abonamentu będzie można dzwonić bez ograniczeń. - Liczenie minut to anachronizm, wkrótce wszyscy o tym zapomnimy - mówią analitycy
needle / 2007-05-06 09:40 / Bez rangi
jaka nieobecność
ja znam jednego takiego co ma 195 cm i nigdzie nie wyjechał!!
trzeba dokładnie poszukać tylko a nie ...
Mozart / 2007-05-06 01:28 / Tysiącznik na forum
czy wszyscy spia??? moja mala coreczka nie spi
Fawelas / 2007-05-06 10:06 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
no widzisz, moj malutki synek tez nie chce......
kaskadere / 2007-05-06 01:37 / portfel / Tysiącznik na forum
przewinąć, herbatkę, do wózka i kilka okrążeń po pokojach przy ulubionych piosenkach, zobaczysz, spodoba jej się
ślicznooka / 2007-05-06 09:53 / Uznany gracz giełdowy
moja nie śpi już od 6, a ja od tego czasu poszukuję informacji na temat korekty z lutego 2007, jednak nie mogę znaleźć żadnych danych, czy ktoś mógłby polecić linka?
piciu / 2007-05-06 00:52 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pozdrawiam fanow kultu i kazika
marlowe / 2007-05-06 01:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witamy i dziękujemy! :)
kaskadere / 2007-05-06 01:02 / portfel / Tysiącznik na forum
a już myślałem że z j e b k a będzie znowu, i wywalą nas na forum Kultu,=]
chris / 2007-05-06 01:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przeca "Kult mamony" tutaj też jest ;)
kaskadere / 2007-05-06 01:27 / portfel / Tysiącznik na forum
chcecie poprawić sobie humor w prymitywny sposób czytajcie FAQ
http://www.conservativepunk.net/forum/faq.php
marlowe / 2007-05-06 00:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rok temu, jak i kilka razy wcześniej byłem na Kulcie zawsze na juwenaliach w Krakowie...

A dziś słyszałem w autobusie, jak się koledzy studenty żaliły, że w tym roku Kultu ni ma.
Żal jak pieron.
needle / 2007-05-06 09:43 / Bez rangi
w stolicy na dziedzińcu UW 12.05 wejściówki 20-30 wraz z przystawkami!
kaskadere / 2007-05-06 00:39 / portfel / Tysiącznik na forum
kilkanaście lat temu waliłem stopem na ich koncert, nad ranem wracałem, a w moim mieście rodzinnym Gorzowie najlepsze koncery w domu kultury, autograf Kazika jakiś miałem chyba zgubiłem i z nim fotkę, jak córka miała rok to do snu jej śpiewałem Do Ani i lewe lof i trzy gwiazdy i jeszcze mam oryginalną kasetę Spokojnie,
"Kazimierz Staszewski, nie żaden Kazik, Deyna był wielki, Deyna Kazimierz, nie rusz go bo zginiesz!"
neo_viator / 2007-05-06 00:46 / portfel / Bywalec forum
KASKADERE ja również jestem z Gorzowa Wlkp. no chyba , że Ty jesteś z Gorzowa Śląskiego ;)
kaskadere / 2007-05-06 00:50 / portfel / Tysiącznik na forum
z tego co ty ale teraz naturalizowałem się na pyrę. II LO Przemysłowa, osiedle Staszica, punki spod eMPiKu, czołgi w parku Słowiańskim, Ruski Stawek, schody donikąd, to tak w migawce...
neo_viator / 2007-05-06 00:55 / portfel / Bywalec forum
hehe ja jestem z zacisza , a planuje się przenieść na jakiś czas do Manchester City za kilka miesięcy bo fajnie tam jest :)
kaskadere / 2007-05-06 00:53 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze czas gdy konopie rosły niemal w całym mieście... szczególnie na Zawarciu...
Katon / 2007-05-06 00:49 / "Walczący z wiatrakami"
przepraszam bardzo ale Gorzow Slaski to fajne przelotowe miasteczko, tuz obok mojego:)
marlowe / 2007-05-06 00:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ech.... A czas ciągle ucieka...
kaskadere / 2007-05-06 00:44 / portfel / Tysiącznik na forum
...szybko, rozumiecie się bez słów. Siedzicie i myślicie...
Katon / 2007-05-06 00:38 / "Walczący z wiatrakami"
a mi kobita nie wraca i nie wiem czy sie przeskoczyc... po piwo czy klasc juz spac:/
Katon / 2007-05-06 00:42 / "Walczący z wiatrakami"
i gdzie ja teraz znajde? :)
ale jestem spokojny w "tych" sprawach tylko, ze mi sie nudzi...:)
kaskadere / 2007-05-06 00:27 / portfel / Tysiącznik na forum
jestem zmuszony powtórzyć coś Kultu o hossannie:
Podobno wytrysnęło źródło w środku miasta
Biegnie do środka miasta ludzi cała masa
Na każdym balkonie kwiaty w wazonie
Prześcieradła z rysunkami w każdym oknie
Podobno rozpękło się drzewo w środku miasta
I nieziemska moc z niego teraz wyrasta

To nie sen, to nie fanaberia
Dookoła mnie trzecia wielka histeria

Każdy boi się dnia jutrzejszego
Końca świata i powrotu zwykłego
I co to będzie, gdy w środku miasta
Gdy w środku miasta będzie znów to co dotychczas
Dzisiaj tu i teraz jest centrum świata
Donosi przecież o tym każda gazeta
kaskadere / 2007-05-06 00:29 / portfel / Tysiącznik na forum
idealnie pasuje do naszej giełdowej euforii, pierwsza zwrotka z bankiera, drugą zwrotkę jakby Ken napisał...
marlowe / 2007-05-06 00:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D A jak przyjdzie bessa to dziewczynę bez zęba na przedzie :D
marlowe / 2007-05-06 00:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zostałem tak jak stałem zupełnie sam ;P
kaskadere / 2007-05-06 00:33 / portfel / Tysiącznik na forum
lecz póki co: giełdowy ranek, informacji szum, z radiem na uszach, i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej?
marlowe / 2007-05-06 00:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to już nie Kult, ale pasuje jak w mordę strzelił :D
kaskadere / 2007-05-06 00:41 / portfel / Tysiącznik na forum
nie kult, ale wszystko co Kazimierz robi jest jakoś Kultu duchem przeniknięte, zresztą to on spaja wszystkie kultowe składy jest prawdziwym frontmanem twarzą zespołu.
marlowe / 2007-05-06 00:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w istocie.
kaskadere / 2007-05-06 00:56 / portfel / Tysiącznik na forum
tylko wiarygodny jest inwestor głodny, bo inwestor głodny jest o wiele bardziej płodny, sądy kategoryczne niezwykle są krytyczne dogodne i zazwyczaj modne gdy mówisz do tłumu, najwyższy czas stanąć po stronie rozumu
marlowe / 2007-05-06 01:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe. Panie Waldku pan się nie boi... ;P
kaskadere / 2007-05-06 01:05 / portfel / Tysiącznik na forum
ostateczny krach systemu korporacji
...
ma się zacząć kiedy wrócę z wakacji...
marlowe / 2007-05-06 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cholera, a ile wspomnień z Kultem? Chlanie przy "Celinie", chlanie przy "Dziewczyna się bała pogrzebów", chlanie przy ".. bez zęba na przedzie", pogowanie na stadionie Wisły, albo w Klubie 44.... Z dziewczyną na plecach i kolegami... Wóóóóódkiiii!!!!!
kaskadere / 2007-05-06 00:54 / portfel / Tysiącznik na forum
im tylko o to chodzi, abyś wciąż sobie szkodził...
produkują wódkę...
kaskadere / 2007-05-06 00:31 / portfel / Tysiącznik na forum
a z nowszych:
donosił na gestapo i brał forsę za to, mieszka w Warszawie nie niepokojony prawie, brał kasę od SS, j***ł go pies!
marlowe / 2007-05-06 00:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I jeszcze lewe lewe lof ;P;P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy