Forum Polityka, aktualnościKraj

Były prezydent chce przyspieszenia. Z Rosją za wolno

Były prezydent chce przyspieszenia. Z Rosją za wolno

Wyświetlaj:
konserwa / 2010-11-26 21:24 / Tysiącznik na forum
Czasami mam wrażenie, że Pan Wałęsa żyje w zupełnie innym świecie. Nic nie wie o skardze Rodzin Katyńskich do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości na przewlekanie spraw i mataczenie w sprawie Katyńskiej. Dopóki sąd Rosyjski nie uzna winy Stalina i jego siepaczy i nie stwierdzi, że to zbrodnia przeciwko ludzkości dopóty nic nie będą znaczyły takie uchwały Parlamentu Rosji.
............ / 89.79.219.* / 2010-11-27 16:23
Bolek nie takie numery wywijał.
niezle jaja w ta Polska / 77.255.98.* / 2010-11-26 17:27
Niezle jaja w ta Polska sa: gosciuwa co wstrzymał Ziemie a ruszyła Slonca, ktora obalila Kopernika; gosciuwa , ktora wprowdzila plusa dodatnia i plusa ujemna; goscia, ktora kiedys powiedzala: musi byc lewa noga i musia byc prawa noga a ja bede posrodku, ludzia Polska nie widzi co jest posrodku?

Sa niezle jaja w ta Polska.
EURO STUDENT / 2010-11-26 16:37
tylko szkoda że taki przepity i bolszewicki
niezle jaja sa w ta Polska / 77.255.98.* / 2010-11-26 17:42
Mikolaja i bolszewicki?
niezle jaja sa w ta Polska / 77.255.98.* / 2010-11-26 18:29
Ty wiedziec gdzie Africa?
W Africa jest najbardziej cieplo.
dgen / 2010-11-26 14:43 / Tysiącznik na forum
tw bolek pewnie tego nie wiem, ale w polityce liczą się twarde fakty i korzyści (realpolitik).
Idąc tym tropem, od maja 2010 przeszukuje internet, prasę...i szukam konkretnych korzyści z tzw. ocieplenia z Rosją. Może ktoś podpowie - tylko proszę nie pisać o poprawie klimatu, zrozumieniu, ociepleniu, tylko o wymiernych korzyściach jakie odniosła Polska od tego czasu.
Zastanówmy się nad najważniejszymi do tej pory kwestiami i tym co w danym zakresie udało się zdziałać.
- katastrofa smoleńska
- ceny rosyjskiego gazu i opłaty za tranzyt
- rura nordstream
- oddatjnienie dokumentów i uznanie katynia przed trybunałem w strasburgu za zbrodnię przeciwko ludzkości
- wzrost obrotu gospodarczego
............ / 89.79.219.* / 2010-11-27 16:21
Może zostanie przywrócone święto Rewolucji Październikowej i święto 22 Lipca ? a może i PRL- zostanie wskrzeszony ? kto to wie ? w każdym bądź razie Jaruzelski został już stałym rezydentem w pałacu prezydenckim tak że komuchy mogą mieć nadzieję.

Najnowsze wpisy