Forum Polityka, aktualnościKraj

PO chce podnieść pensje byłym prezydentom

PO chce podnieść pensje byłym prezydentom

Money.pl / 2008-01-03 08:52
Komentarze do wiadomości: PO chce podnieść pensje byłym prezydentom.
Wyświetlaj:
perez77 / 2008-06-19 16:50
b a n d a j e b a ny c h s k u r w y s y n ó w gdzieś muszą r o z j e b a ć siano z podwyżek podatków (PB, ON, LPG i takie tam p*******) ale h u j im w d u p e potrafią tylko obiecywać.. czy ktoś może podsumować "prace" obecnego "rządu" ile wykonali ze swoich kłamliwych obietnic przedwyborczych??
larson41 / 2008-02-01 09:55 / Bywalec forum
mam propozycje pierwszy powinien dostac kwasniewski to biedny czlowiek ( a beza nie daje na oranzade?) i najwiecej
marek19.53 / 83.24.76.* / 2008-01-03 11:44
I niech ktoś powie, że Donald nie myśli perspektywicznie.

Dwie pieczenie przy jednym ognisku - odwdzięczy się Wałęsie i miłośnikom Jaruzela a przy okazji zaklepuje sobie ewentualną podwyżkę.
larson71 / 2009-01-01 13:50
no i znormalnieli wyborcy PO ale czas minąl niestety
janoo55 / 2008-01-09 22:01 / Bywalec forum
o Leszku zapomniałeś. Też lubi kasę.
jasne! / 195.205.141.* / 2008-01-03 11:04
Tanie państwo wg PO!!! buahahahahaha... Podnieście jeszcze emeryturki Kiszczakowi i SBekom!!!
Ps. Teraz wiadomo dlaczego Wałęsa tak pyszczył i pyszczył przeciw Kaczorom, a głaskał Tuska!
kapusciarz / 84.10.36.* / 2009-01-01 14:18
To jest banda oszustow i zlodzieji a Walesa to jest chory czlowiek psychcznie . Ja pracuje jako kierowca 40tnowego TRA za 1200zl pl brutto !!!!!!!!!!!!
wentyl / 79.187.37.* / 2008-01-03 10:57
zdjęcie powyżej dobrze definiuje srawę >dwóch mędrców, mężów stanu< równi sobie !
Na zdjęciu brakuje jeszcze Człowieka Honoru, Czesia Kiszczaka. Czy ta podwyżka obejmie też Czesia ?
janoo55 / 2008-01-09 22:02 / Bywalec forum
Czesia nie ale Lesia na pewno.
neteran / 83.12.232.* / 2008-01-03 10:54
Każdy wie, że Tusk ma chrapkę na fotel prezydenta i wg mnie jest to co najmniej podejrzane, że takie plany są snute przez PO akurat po podaniu w mediach rankingu potwierdzającego że "naród" chce Tuska na prezydenta.

.. no i oczywiście ludek dostał ochłap medialny na pożarcie.
janoo55 / 2008-01-09 22:03 / Bywalec forum
Donald będzie lepszy od Leszka.
kostka rubika / 79.187.37.* / 2008-01-03 10:52
"To są osoby wyjątkowe, które przez pięć lat otrzymują mandat najwyższego publicznego zaufania, bo są wybrane w wyborach bezpośrednich. Ważne więc, żeby te osoby miały godne warunki życia" - argumentuje szef klubu PO

JARUZELSKI - w wyborach bezpośrednich, mandat od społeczeństwa, to juz nie z Mrożka, to głupota platformerska. Nie było Grudnia 70 !, nie było 140 ofiar Stanu Wojennego, ks Popiełuszko umarł śmiercią naturalną, a górnicy z Wujka zginęli pod ziemią ! Ot dyplomatoły pierwszej klasy. A jak była rocznica to wesoły romek coś mówił że sprawdzi dlaczego nie zostali osądzeni kaci Grudnia 70.
A co Kwaśnemu skończył się ukraiński szmal ? Coraz mniej wykładów ? czy chodzi o to aby nie krtykował wesołego romka ?

Wałęsa wygrał tylko dlatego, że jego przeciwnikiem był Tymiński z Peru ( a kto wyjął tego króliczka z cylindra ? ) Jak sam startował z konkurentami krajowymi to jego BBWR dostał cos w okolicy 3 procent !

Co tam w Żarach panie chlebowski ile zosatwiłes tam długu w gminie ?
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-01-03 10:37
16 tys. brutto to za mało dla byłego prezydenta, a dla posła 9 tys. plus dieta to mnimum ????
Chyba za dużo wypili na sylwestra.
Należałoby ograniczyć uposażenie posła i diety, żeby ograniczyć nadmierne spożycie wody ognistej i ćpania wśród "naszej elyty politycznej".
A swoją drogą to dobrze, że Chlebowski nie został ministrem finansów.
Gdyby "nasi reprezentanci" ponosili pełną odpowiedzialność za swoje decyzje to oczywiście byłbym za podniesieniem uposażenia.
I pomysleć, że głosowałem na tych dzielnych rozwiązywaczy urojonych problemów.
marek19.53 / 83.24.76.* / 2008-01-03 10:31
Kolejny sztuczny problem, zasłona medialna.
Niech "narodek" dyskutuje o in Vitro, penisie Palikota, maturze z religii, ukradzionym dezodorancie a nie zwraca uwagi na kręcenie lodów w terenie - np. mianowanie przez PO (Palikot) zasłużonego tow. Kurczuka na prezesa Agencji.

Obdarzone Wielką Miłością uPOludki niech mają swój ochłap, kawałek ścierwa medialnego - ale pod żadnym pozorem niech nam nie patrzą na łapy. Niech przypadkiem nie zaczną myśleć, zastanawiać się gdzie się podział program rządu, co z obietnicami wyborczymi. Gdzie przepadły pakiety gotowych ustaw stworzonych przez rząd cieniasów.
janoo55 / 2008-01-09 22:11 / Bywalec forum
Drogi Marku jestem happy, mój syn załapał sie na jedno z 3 milionów wybudowanych mieszkań przez pisiorów, a ja dojeżdżam codziennie do pracy autostradą wybudowaną przez poprzedni rząd. Właśnie okazało się że Gwóźdź ma problem z dyktafonem i kopia jest prawie oryginałem. Nasz kolejny bohater Mariusz też ma problemy z kwitami. Jeszcze niedługo okaże się że Rysiek z Leszkiem mają wspólną inwestycję. Program się pewnie niedługo znajdzie.
huhu / 195.205.163.* / 2008-01-03 10:17
pensja prezydencka jest jedna, a Kaczyńskich dwóch.. stąd podwyżka.. ;)
larson71 / 2009-01-01 13:53
ten jabol który wypileś jaki mial kolorek?????????
hehe / 83.24.154.* / 2008-01-03 10:03
No, taaak, taaak, trzeba w końcu coś Bolusiowi odpalić za to tępienie Kaczorów i wazelinowanie Tusków!
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2008-01-03 09:56
Kolejny sygnał wysłany w kierunku tej części Polaków, która nie pogodziła się z ustaleniami okrągłego stołu i podziałem władzy w III RP.Jak pewność musiała się pojawić w szeregach czerwono-różowych, że zdecydowano się najpierw na zapalenie menory w polskim sejmie,a teraz podniesienie uposażenia I sekretarza PZPR,TW i czerwonego aparatczyka.Takie gesty pokazują błędne rozumowanie tej części społeczeństwa,która popiera grubą kreskę.Niech nam się nie wydaje,że po 1989 roku komuniści rozpłynęli się wraz z powiewem nowego.Są i mają się dobrze, jeno przepoczwarzyli się w kogoś pozornie innego.Zdjęcie zamieszczone do tej informacji jest tego ewidentnym przykładem.
lciesiel / 2008-01-03 09:45 / Bywalec forum

"Osobiście uważam, że to jest dobry pomysł, dobre rozwiązanie.

Rozwiązanie czego? Problemu? To my mamy jakiś problem z pensjami byłych prezydentów?
Można oczywiście zwiększyć ich uposażenie do nawet 20 tys. zł. - ale będzie pytanie, czy może nie lepsze jest 30? To będzie zawsze akademicka dyskusja.
W skali wydatków kraju - to żaden problem, choć doskanale wszyscy wiedzą i widzą, że prezydentura to często jest przepustka do dalszego zarabiania większych pieniędzy - więc byli prezydenci z pewnością sobie poradzą. Np.: ile dostaje były prezydent za wykłady np. na amerykańskiej uczelni? Czy gdyby nie był wczesniej prezydentem - tez by tyle dostał?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy