BZ WBK

dB09 / 2008-10-18 22:51
witam.
mam konto w mbanku, ale nie mam gdzie wplacac pieniedzy(mkiosk w moim miescie nie wplaca na konta, a nie ma wplatomatow) wiec postanowilem zalozyc jakies konto, abym mogl wplacac pieniadze w swoim miescie za darmo.
Zastanawiam sie nad BZ WBK
Wyświetlaj:
dB09 / 2008-10-25 14:39
witam.
rejestrowalem sie na bzwbk(swoja droga maja cos z serwisem centrum24.pl, aby przejsc dalej podczas procesu musialem klikac po z 10 razy co kilka minut bo nie chcialo sie zaladowac ;\) i trzeba wybrac
Oddział banku, w którym będzie prowadzony rachunek
problem w tym ze nie ma tam oddzialu z mojego miasta i nie wiem co zrobic, dalej nie chce przejsc? Sposób podpisania umowy wybralem korespondencyjnie.
1zp / 2008-10-21 12:50
no tak z ciekawości przeglądam forum pod kątem tego mBanku i proszę:
http://www.money.pl/forum/temat,33,1272042,1272042,40,0,uciekajcie;z;mbanku.html
http://www.money.pl/forum/temat,33,1198392,1198392,40,0,skandal;w;mbanku.html
i inne
Ja to chyba założę u nich konto i darmowa karta debetowa posłuży mi jako "bezpłatna karta wirtualna" do transakcji w internecie. Z Eurobanku przeleję za darmo określoną kwotę i z niej zrealizuje zakup. Za wirtualne karty trzeba płacić a tak będę miał za free.
Pozdrawiam
1zp / 2008-10-21 12:34
Skoro takie są kłopoty to po co korzystać z tego mBanku? Dziwny ten bank. Ja konto złotówkowe mam w Eurobanku od kilku miesięcy. Zero problemów. 6,06 % na koncie on line ze swobodną dyspozycją wpłat i wypłat, przelewów za darmo itd. W mBanku oprocentowanie ekonta 0,00 %. PARANOJA!
Dewizowe mam w BZWBK jestem zadowolony. Miałem w Nordei ale po każdym przelewie (co tydzień) z Holandii pobierali 20 zł nie wiadomo za co. W WZWBK - zero opłat, oprocentowanie w miarę - wyższe niż w Nordea. Złotówkowego w BZWBK nie zakładałem i nie analizowałem gdyż jestem zadowolony z Eurobanku.
O dziwo Eurobank na ogól nie figuruje w zestawieniach np money.pl itp.
Zawsze ciekawi mnie czemu?
Może ktoś wie?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: