Forum Forum finansoweBanki

BZ WBK zaczyna polowanie na bogatych klientów

BZ WBK zaczyna polowanie na bogatych klientów

Money.pl / 2007-10-23 12:00
Wyświetlaj:
Jonner / 83.24.47.* / 2007-10-23 13:45
im więcej takich minibanków tym więcej pewnie bankomatów a to tylko zachęca klientów. ja na brak bankomatów bz wbk nie narzekam, zawsze jest jakiś pod ręką, także mam spokojnie gdzie wyjmować kaskę. inna sprawa że zazwyczaj płacę raczej kartą albo robie zakupy na allegro;) i zbieram tym samym punkty payback bo mam taką opcję w moim koncie24.pl, nie wiem czy w innych kontach też to jest :)
roney / 2007-10-23 12:00
fajny pomysl z tymi minibankami. nie trzeba będzie wsyztskiego złatwiać przez sieć tylko pójdzie się do marketu, usiadzie na stanowisku i założymy sobie konto24.pl albo wyrobimy allekarte. fajnie. czekam na wiecej placówek w Wawie
sowik / 83.31.40.* / 2008-07-15 16:02
WBK sie rozwija. Teraz też wyszli z oferta dla pracujących emigrantów, których liczba wciąż sie powieksza. Tanie przelewy do Polski i darmowe konto internetowe.
Ja korzystam!
Mile / 83.243.104.* / 2008-07-15 22:50
Konta dla pracujących za granicą, to bardzo dobry pomysł i zdaje się, że BZWBK jako pierwszy z taką usługą wystartował. Wcześniej o emigrantach pamiętali tylko politycy z okazji wyborów, ale widać, że i banki przypomniały sobie o naszych rodakach, bogatych rodakach...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: