Forum Polityka, aktualnościKraj

CBA prześwietli przegrnay przetarg Poczty Polskiej

CBA prześwietli przegrnay przetarg Poczty Polskiej

Wyświetlaj:
aaaaania / 91.216.149.* / 2014-01-17 08:58
Zastanawia mnie jedna bardzo ważna sprawa, przecież na obsługę sądów był przetarg, wygrała lepsza oferta - nie Poczta Polska, a teraz nasyłają CBA. Po co w takim razie robić przetargi, skoro tylko państwowa firma jest dobrym wyborem?
wicenigga / 89.229.48.* / 2014-01-17 18:37
No i to właśnie wyjaśni śledztwo, jakim cudem taki koszmarek jak dopiero zbierająca się, za przeproszeniem , do kupy PGP mogła wygrać z profesjonalistą, czyli PP? Czy zostały dotrzymane wszystkie warunki przetargu, np. gwarantowane rzetelne dostarczanie przesyłek, wskazanie odpowiedzialnego materialnie za materialne szkody i takie tam drobiazgi. Jak ścigać zachlanego kioskarza i z czego mu ściągnąć należność. Czy można aresztować kiosk :) na poczet spłaty?
Luki130 / 193.105.202.* / 2014-01-16 08:26
precz z zapyziała i zacofana pocztą polską. Gdyby poczta polska była nastawiona na pracowników to jeszcze bylo by mi jej żal w obecnej chwili taka instytucja powinna zniknąć z naszego rynku.
bufetowa / 37.209.129.* / 2014-01-16 08:20
Proponuję rozprawy sądowe organizować w bufecie. Wtedy będzie cacy!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Budapest / 188.146.211.* / 2014-01-16 02:18
Kpina
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
misja / 74.128.51.* / 2014-01-16 01:31
Bla bla bla bla. Jest tak. Pracowałem na poczcie, na szczęście krótko, więc co nie co wiem.Poczta to firma "betonowa" i polityczna.Więc jak ktoś liczy na zmiany to pozbawię go złudzeń,nie doczeka się zmian bardzo długo i nie ma co liczyć na lepsze życie za życia.Dotyczy to młodych i starszych pracowników.Powiem krótko.To agonia tej firmy.Im krócej będzie trwała tym lepiej dla mnie.Nie zrozumcie nie źle.Ale im krócej ta agonia będzie trwała, tym mniej mojego podatku zostanie zmarnowane.Listonoszom i doręczycielom i miłym paniom przy okienku ( których praca jest najcięższą pracują na poczcie) życzę z całego serca znalezienia lepszej i o wiele lepiej płatnej pracy, pozbawionej tak dużej dawki codziennej odpowiedzialności i stresu jak na poczcie. Pamiętajcie mamy wolny rynek w którym słabi odpadają. Warto o tym pamiętać rozważając kontynuację pracy na poczcie.
Luki130 / 193.105.202.* / 2014-01-16 09:38
Zgadzam się w 100 %
tiaa / 194.99.117.* / 2014-01-16 07:54

Nie zrozumcie nie źle.Ale im krócej ta agonia będzie trwała, tym mniej mojego podatku zostanie zmarnowane.

o co chodzi ci w tym zdaniu?
rolnik_mlody / 5.173.109.* / 2014-01-15 23:50
Za prowizję groszową kurierzy będą kolekcjonować przez tydzień awiza aby potem je porozwozić ( wieśniacy po prostu mają pecha). A reklamacje u pani Madzi w obuwniczym. Trzeba tez pamiętać, że na wsi każda droga polna dostała nazwę a GPS tych danych nie posiada. Listonosz zna ludzi a czy kurier będzie szukał godzinę adresata jak dostanie za to 50 gr?
francopilot / 89.71.99.* / 2014-01-15 20:19
.....tylko patrzeć jak LOT przejmie Lufthansa,potem kolej na Lasy Państwowe,Pocztę Polską,pozostaną do sprywatyzowania szpitale,unijne przepisy zabronią tradycyjnego wędzenia wędlin-pozwolą jedynie grillować...jesteśmy krajem kolonialnym,producentem części i swiadczącym usługi i to nie wszystkie.
obserwator554 / 78.88.61.* / 2014-01-15 19:22
Każdy kiosk będzie miał obowiązek przestrzegania ustawy o ochronie danych osobowych w tym danych wrażliwych więc z mojej wiedzy wymagane będzie posiadanie odpowiedniej dokumentacji, postępowania i zabezpieczeń - należy kierować wnioski o kontrole do GIODO w sytuacji podejrzenia niewłaściwego przestrzegania ochrony danych. Każdy z kiosków będzie miał obowiązek zgłoszenia zbioru do GIODO oraz jeżeli dane będą wprowadzane do jakiegokolwiek systemu musi spełniać dość rygorystyczne warunki techniczne zabezpieczeń systemów i tu znów jak będą mieć Państwo wątpliwości - zgłaszać do GIODO
wicenigga / 89.229.48.* / 2014-01-15 18:01
Ja już odbierałem takie przesyłki. Wydawały mi je osoby ledwo potrafiące czytać i pisać, z mozołem spisujące dane z dowodu osobistego. Od takich osób, od ich cwaniactwa, wygodnictwa, nałogów, sytuacji materialnej, itd. będzie zależało życie milionów osób w Polsce. Milionów rodzin.
jeremiaszk / 69.64.34.* / 2014-01-15 18:56
absolutna zgoda! Bardzo łatwo sobie wyobrazić jakiegoś idiotę na zleceniu takiej firmy, który nie dostarcza wezwania na rozprawę a tam terminy itd... Przecież to za sobą niesie niesłychane konsekwencje. kiedyś dostarczyciel bęcwał do kwadratu zostawił mi na wycieraczce ważną korespondencję z banku nadaną przez Inpost. miał szczęście że nie znalazł mi się pod ręką. Zrobiłem taką awanturę w banku i w Inpoście że aż przysiedli bo byłem o krok od zrobienia hallo w mediach i wyciągnięcia konsekwencji prawnych. Teraz to będzie norma z często tragicznymi konsekwencjami. Znajomy adwokat mówi - jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego wymyślić. Bo jego kancelarię też będzie obsługiwał nie znany mu listonosz tylko jakiś ktoś nie wiadomo skąd. A jak zgubi mu coś to co wtedy?
zxc12 / 178.42.173.* / 2014-01-15 15:58
Poczta Polska może być ofiarą sabotażu. Obserwują organizację pracy w tej instytucji dojść można do wniosku i wskazuje na to że ktoś prowadzi celowe szkodliwe działania mające doprowadzić do jej upadku
ekonomista_AS / 5.173.109.* / 2014-01-15 17:29
Raczej do upadku Rzeczypospolitej i jej obywateli

Najnowsze wpisy