Forum Polityka, aktualnościKraj

CBOS: PO i PiS mają po 34-proc. poparcia

CBOS: PO i PiS mają po 34-proc. poparcia

Money.pl / 2014-10-17 12:57
Komentarze do wiadomości: CBOS: PO i PiS mają po 34-proc. poparcia.
Wyświetlaj:
s_bilinski@ / 2014-10-17 22:21
Mam wrażenie że sondaż został napisany na zamówienie konkretnej partii.
Przecie ludziska są inteligentni i wiedzą co dobrego nam dała Partia PO , zadbała o nas karząc nam pracować do późnej starości nie ruszając mundurówki przecie oni najwięcej i najciężej pracują na nasze dobro.
Za tak zwanej komuny mógł kontrolować na tylko WOP i Milicja a teraz aż 10 formacji wzrost o osiem.
Tak że panowie i panie powinniśmy być wdzięczni o taki wzrost dbając o nasze bezpieczeństwo, Dlatego sondaż nie powinien nas dziwić a może jednak?.
A tak na marginesie jestem zwolennikiem mandatów jednookręgowych i dla tego nie pójdę na wybory.
amelie2 / 217.8.185.* / 2014-10-17 18:39
JA NIE GŁOSUJĘ, ABY MOIM GŁOSEM NIE LEGITYMIZOWAĆ TYCH PSEUDO WYBORÓW. Namawiam do tego wszystkich ludzi trzeźwo patrzących na ten cyrk zwany demokracją po polsku. Czyli jak się nie obrócisz to d..a zawsze z tyłu - czyli jakbyś nie głosował to i tak nic się zmieni w tej bananowej republice.
wojd / 46.112.64.* / 2014-10-17 12:57
Jasne, jasne, a w najbliższych wyborach dziwnym trafem ZNOWU wyparuje 2mln głosów i ZNOWU wygra Platforma. sztabowcy z PO mają takie oddziaływanie na ludzi, że aż emeryci przy urnach doznają nagłych, zbiorowych olśnień i kreślą na potęgę głosy wcześniej oddane na PiS. David Copperfield lepiej by tego nie wymyślił...

Najnowsze wpisy