Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Centertel chce mieć do końca roku 7 mln klientów

Centertel chce mieć do końca roku 7 mln klientów

Wyświetlaj:
Stanisław / .* / 2004-11-07 11:39
Jestem klijentem idei od ponat 2-uch lat i nie wiem czy przedłużę umowę , dla mnie to wszystko jest za drogie..
jolus1 / .* / 2004-11-04 22:46
Jedynie co powiem: a co ze stałymi klientami IDEI?? Ja jako 6 letnia abonentka płacaca miesięcznie rachunki ponad 200 zł wchodząc do salonu z mysla przedłużenia umowy.... - cóż... nic szczególnego mi nie zaproponowano - więc prawdopodobnie zrezygnuję !!!! Nie warto być stałą abonentką IDEI !!!! Najlepsze kęsy trafiają się "nowym" !!! NIEDBAŁOŚĆ o KLIENTÓW wpłacających kasę do kiesy!!!!!!!!!11
aru / .* / 2004-11-05 09:07
Potwierdzam. Dbalosc o stalych klientow NIE ISTNIEJE. Podelrzewam, ze jest to wspolna polityka wszystkich operatorow. Coz, przywiazanie do starego numeru telefonu jest wykorzystywana z premedytacja. W Ideii powiedzieli mi nawet, ze nie istnieje mozliwosc przejscia z abonamentu na rozliczenie pre-paidowe przy zachowaniu numeru. Przeciez technicznie nie ma z tym zadnego problemu. Sytuacje mozga poprawic tylko nastepni operatorzy i przepist wykonawcze do ustawki.
gus / .* / 2004-11-16 13:31
W Erze jest tak samo, nawet za dopłatą nie mozna przejsc z Abonamentu na PrePaida

Najnowsze wpisy