Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ceny paliw w wakacje. Tankuj już dzisiaj

Ceny paliw w wakacje. Tankuj już dzisiaj

Money.pl / 2012-05-22 08:02
Komentarze do wiadomości: Ceny paliw w wakacje. Tankuj już dzisiaj.
Wyświetlaj:
Observer. / 83.13.6.* / 2012-05-23 09:49
Jazda ekonomiczna w zakorkowanym mieście to fikcja. Korki to prawdziwa plaga kierowców - duże straty czasu i pieniędzy. Z tym trzeba walczyć. Niestety władza jakoś nie dostrzega tego problemu.
Gościu / 195.162.17.* / 2012-05-23 14:00
Dostrzega, dostrzega. :-)

Ponieważ w litrze ON płacisz ok. 3 zł różnych podatków, akcyz i innych haraczów, to dla władzy jest różnica, czy twój samochód spali 5L/100km, czy 10L/100km.
Już wiesz, czemu żadna ekipa nie paliła się do budowy ekspresówek i autostrad? Bo nie dość, że trzeba wywalić kupę szmalu, o jeszcze wpływy mniejsze. :-)
Anatol01 / 2012-05-23 14:33
Zastanawia mnie co to za rząd który na każdym kroku daje zarobić wielkim konsorcjom , a chętnie poniża i dobija obywateli? Gdzie opieka socjalna ?
Ob-Server / 95.49.85.* / 2012-05-23 06:19
Widziałem jak sprzedawana ON na stacji Lukoil w okolicy Tarnowskich Gór za 5,49,-zł za litr.
driver. / 81.190.72.* / 2012-05-22 23:28
Paliwo niby drogie, a i tak większość kierowców pędzi swoimi gratami nieekonomicznie. Gaz do dechy po czym przed światłami ostro hamuje.
BOLO111 / 195.69.80.* / 2012-05-22 22:38
Jak czytam takie bzdury, to od razu przychodzi mi na myś, że artykół jest sponsorowany przez naftowców.
Na razie kryzys się pogłębia i to nie tylko u nas, ale i w Europie i Chinach. To oznacza spadek zapotrzebowania na ropę. Iran też nie będzie się stawiał, jesli wpływy im zmaleją i przez embargo i spadek kursu surowca.
Cena pieniądza w USA też jest obniżana. To spowoduje spadek kursu waluty.
Jakim więc cudem może być drożej.
Zastanowiłbym się nad zatrudnianiem takich analityków.
Jest jeszcze jeden ważny powód do nie podnoszenia cen.
Spada sprzedaż nowych i używanych samochodów.
Spora część społeczeństwa przerzuciła się na komunikację publiczną.
Wakacje i Euro okażą się naprawdę dużym miernikiem konsumpcji.
Jeśli konsumcja gwałtownie nie poszybuje w górę, to wzrosną zapasy paliw, a to nie będzie na pewno czynnikiem, który by skłaniał do podwyżek.
k aczordonald / 92.20.10.* / 2012-05-22 20:01
Przynajmniej pod koniec odniesliscie sie do zarobkow, bo tylko tak mozna porownywac cene benzyny.

Na moj prosty rozum, jezeli Wlosi za pensje brutto moga kupic prawie jeszcze raz tyle benzyny, to dla mnie oznacza, ze benzyna jest u nich o POLOWE TANSZA.
tytuss / 83.30.0.* / 2012-05-22 19:02
Kupujcie, bo taniej nie będzie..

a sorry nie ten wątek
musiol1 / 83.143.100.* / 2012-05-22 18:36

Tankujemy najtaniej w Unii. Prawie

Świetny cytat tylko autor chyba sobie zapomniał w przeliczeniu na złotówkę ile zarobi taki Niemiec czy Anglik w porównaniu z przeciętnym Polakiem. Normalnie żart...
hgw / 195.225.71.* / 2012-05-22 14:16
mam pojemne kieszenie to se naleję.
~Kris / 2012-05-22 12:40 / Tysiącznik na forum)
...a rower nie zużywa benzyny - polecam.
France24 / 213.17.201.* / 2012-05-22 13:53
Ja też kupiłem...i nie byłem na stacji już 21 dni. Zatankuję dopiero w lipcu a wcześniej 2 razy w miesiącu...I do czego doprowadziły wysokie ceny? Do tego że nie tankuję ergo: mniejsze wpływy do budżetu...i taką politykę prowadzą nasi ministrowie (teczkowi bo umiejętności żadne). Takich jak ja jest coraz więcej...zatem spodziewać się należy jakiegoś podatku od rowerów.
Gandzia / 83.11.232.* / 2012-05-22 14:14
Parę lat temu wydawałem na paliwo dwa razy więcej niż obecnie. Taka jest prawda - tankowanie do pełna to dzisiaj minimum 200zł - dla wielu ludzi jest to ponad 10% miesięcznej pensji. W naszym kraju zakup samochodu to pikuś, ale użytkowanie auta stało się luksusem - drogie paliwo, drogie ubezpieczenie, drogi serwis. To tak jakby kupić super smartfon za złotówkę przy miesięcznej taryfie 250zł.
Tomek_Lodz / 78.8.180.* / 2012-05-22 14:11
ja też już odkurzyłem wczoraj rower, napompowałem i porzucam auto.
NO! / 83.11.232.* / 2012-05-22 11:30
"koniec obniżek cen paliw na stacjach benzynowych" - Jakich obniżek!? W Olsztynie ceny NoPB95 stanęły jakiś miesiąc temu na 5,89. A jak znam życie w tej wiosce to po takich publikacjach jeszcze dzisiaj będzie podwyżka - ot taka olsztyńska ponura rzeczywistość.
piotr1492 / 91.232.38.* / 2012-05-22 11:23
http://cng.auto.pl/

ja to ćwiczę już 4 lata i się śmieję jak widzę stacje paliw tradycyjnych
andi5 / 212.106.20.* / 2012-05-22 11:31
skoro rząd łamie bezkarnie

prawa ludzi do wolności,pozwala na cenzurę również w mediach w internecie to nie ma innej drogi aby zwrócić uwagę opinii na to ,co dzieje się z prawami człowieka w Polsce.ACTA mimo protestów podpisany a ciemnym ludzikom wciska się kit o zawieszeniu ratyfikacji,o której już dzisiaj celowo zero w mediach.To samo dotyczy Konwencji o zwalczaniu przemocy w rodzinie,wymyślonej przez feministki a mającej prowadzić w linii prostej do dyskryminacji mężczyzn-ojców,mężów,partnerów.O tym rząd woli nie mówić,jedynie Gowin ma tutaj własną ,zdrową interpretację ale Tusk z Pawlakiem i tak ją podpisze bo tak sobie życzą polskie feministki i organizacje kobiece a tym od dawna nasi politycy siedzą pod miotłą. A konwencja ta nie tylko daje wszelkie prawa kobietom ale też spycha pozycję mężczyzn na drugi plan,zakładając z góry że każdy mężczyzna jest/lub będzie/ sprawcą przemocy w rodzinie.Konwencja narzuca państwu ściganie mężczyzn,deprecjonowanie ich wartości,gloryfikowanie kobiet,windowanie ich przy pomocy tzw.parytetów nawet tam,gdzie kompletnie nie mają kompetencji.Efekty już widzimy- panie posłanki w sejmie poza kilkoma kompletnie nie wykazują żadnej tam aktywności,chyba że w sklepach sejmowych czy saunach,basenie i gabinetach kosmetycznych współfinansowanych z naszych podatków.Innym efektem tego chorego parcia jest też zakładanie przez policję i prokuraturę z góry że kobieta jest niewinna ,co powoduje że nawet morderczynie i psychopatki zamiast odpowiadać za swoje czyny pozostają w Polsce,jedynym kraju na świecie,bezkarne. Jeśli prokuratura z sądem nie ma już innego wyjścia to kieruje morderczynię na obserwacje psychiatryczne dzięki którym bandytka unika kary.Zmiany ostatnie przepisów o ściganiu sprawców spowodowały już to,że kolejne tysiące mężczyzn oskarżane jest bez wnikania w szczegóły o przemoc w rodzinie mimo,ze tą większość pań żon wymyśliło celowo tylko po to,aby pozbyć się faceta z domu na rzecz nowego młodszego kochanka oraz zagarnąć decyzją chorych sądów cały dorobek małżeństwa jedynie dla siebie. Mamy rocznie tysiące takich wyroków,gdzie na podstawie poszlak czy domniemań oraz zmyślonych zeznań kobiet ,których to zeznań teraz już nikt nie musi weryfikować,mężowie są skazywani na maksymalnie wysokie kary,zamykani w zakładach psychiatrycznych,sądy robią z nich pedofilii własnych dzieci i zakazują widywania ich do końca życia. Ta Konwencja wprowadza dalej idące restrykcje.Oczywiście rząd ją podpisze tak samo jak ACTA bo jak widać lobby pań chorych z nienawiści do mężczyzn feministek ,dziennikarek i starzejących się pań z organizacji kobiecych nie odpuszcza. A wcześniej to lobby zgodziło się na 67 emerytalny dla kobiet więc Tusk im nie podskoczy.Zresztą obecnemu rządowi to wisi i powiewa jak widać a tekstu konwencji pewnie w ogóle nie czytał jak i poprzednich ustaw,konwencji,deklaracji itd które podpisywali.Stąd dobrze że są jeszcze nieliczni ludzie w tym chorym kraju którzy walczą o prawa wolności w Polsce i za to im chwała!
ocelot / 83.238.175.* / 2012-05-22 10:35
ja zatankowałem 5 lat temu - na wszelki wypadek
hihihi / 212.14.47.* / 2012-05-22 10:22
Gdzie? Bo chyba tylko w hurcie ! hehehe
EXTR / 213.17.201.* / 2012-05-22 08:37
STAŁO SIĘ!!
Pekin - Chiny.
Dziś pan Lu Xiao obudził się niezadowolony z dużym wzdęciem...wypróżnienie nie pomogło. Giełdy natychmiast zareagowały potężnymi spadkami...analitycy ostrzegają przed tąpnięciem na giełdach...ceny ropy poszły natychmiast w górę...złotówka spadła.
Jutro jak spadnie komuś kanapka ze stołu w Chile to należy się spodziewać podwyżek prądu.
Tak właśnie wyglądają eksperckie analizy...i są na takim poziomie. Przestańcie ludziom kity wciskać.
sdfwe / 85.237.164.* / 2012-05-22 08:32
tylko disel najmniej pali polowe co benzyna
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy