Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ceny ropy naftowej w górę. Rosną obawy o Egipt

Ceny ropy naftowej w górę. Rosną obawy o Egipt

Wyświetlaj:
pgrz / 89.206.32.* / 2011-02-10 12:42
spekulani naszym kosztem w gore, jeszcze nic takiego sie nie stalo by na podstawie przeczucia podnosic ceny a oni juz w gore, moze gdyby naprawde ograniczyc zuzycie do minimum to by sie opamietali. Sprawa druga moze nasz rzad wybrany w wyborach pochyli sie i zmnieszy czesc podatkow na ON i Pb, moze? pewno ze moze, ale znajac ich pazerne podejscie do sprawy to nic z tego, do zobacznenia przy wyborach :)
dgfdfhgfh / 194.29.180.* / 2011-02-10 12:20
Chamskie naganianie na wzrost ropy Brent.
Jeżeli przez Kanał Sueski transportowane jest 3,5 proc. globalnych dostaw ropy, a między obawami a faktycznym zablokowaniem jest zasadnicza różnica, to z jakiej paki jakiś niedorozwinięty Gordon Kwan spodziewa się, że w tym tygodniu ropa Brent może zdrożeć do 110 USD za baryłkę, czyli ok. 10 proc.? Byłyby to 3 jednostki wzrostu ceny w relacji do 1 jednostki hipotetycznego spadku globalnych dostaw ropy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy