Forum Polityka, aktualnościŚwiat

"Charlie Hebdo" to prowokacja i obraza Mahometa

"Charlie Hebdo" to prowokacja i obraza Mahometa

Wyświetlaj:
.tak,tak ... / 81.190.63.* / 2015-01-14 16:16
Gdyby wszyscy zabijali się nawzajem tylko za obrazę, to w niedługim czasie istnienie ludzkości na ziemi byłoby zagrożone.
Całe jednak szczęście ,że zdewociałych i zacofanych społeczeństw nie jest tak dużo i oby jak najmniej. Jednak nadmiar przyroda powinna automatycznie wytępić.
oliobi / 193.238.42.* / 2015-01-14 10:42
Ta gazeta jest ateistyczna i lewacka - dlatego ich nie interesuje co myślą Muzułmanie , Katolicy, Buddyści - Oni pisza do społeczeństwa i ludzi nie wierzących i uwazajacych religie za pomysł człowieka a nie siły nadprzyrodzonej. W demokratycznych Państwach takie poglady są dozwolone - jeśli są zgodne z prawem. Dlatego nie kupuję tego pisma, polemizuję z jego poglądami - ale nie zabijam - bo to napewni nie jest dopuszczalne w mojej religii ( w sumie w kazdej religii). Zamachowcy to zwykli mordercy, narodowości francuskiej o poglądach muzułmańskich.
werwrwr / 212.91.12.* / 2015-01-14 10:27
Charlie Hebdo to prowokacja i głupota zarazem i narażanie życia jego pracowników, a kto wie czy tez nie czytelników.
trollstein / 194.242.62.* / 2015-01-14 10:12
widze niżej, że religijne oszołomy są i u nas.

Zaburzenia osobowości najczęściej mają silnie wierzący, widzą wtedy różne ciekawe zjawiska, bozie im sie ukazują itp,

każda religia jest złem i wymysłem człowieka. Islam szczególnie, jedmu trzeba coś na kształt rewolucji francuskiej, żeby podobnie jak Rzym stracił siłę oddziaływania.
Kosmita502 / 212.91.12.* / 2015-01-14 10:28
A skąd to wiesz? A może to wszystko to jak matrix? Obejrzyj się dookoła. To co widzisz dookoła to tylkom twoja wyobraźnia. Świat nie istnieje to tylko jak kino.
trollstein / 194.242.62.* / 2015-01-14 10:38
No i?

co to zmienia. Szaleńcy dalej będą się wyrzynać z imieniem ichniego boga na ustach, bo moja racja jest mojsza i świętsza niż twoja.

W takich warunkach niewierzenie jest prawdziwie heroicznym aktem dobrej woli i miłosierdzia wobec bliźnich.
sza / 79.185.131.* / 2015-01-14 09:37
Ludzkość żyjąca z wiarą,jaka ona by nie była,to ludzkość rozwoju i kultury. Ci co żyją bez wiary ,częściej chorują i mają zaburzenia osobowości. Wystarczy zapytać ,skąd pochodzisz ,dokąd zmierzasz ,jakie masz wartości,co zostawisz po sobie ?
Skąd pochodzisz jako człowiek - z pantofelka ,z kałuży ...jak z tym normalnie żyć ?
Dokąd zmierzasz - przed siebie i do przodu...pókiś młody i zdrowy
Jakie masz wartości - samochody ,domy,pieniądze
Co zostawisz po sobie - komu ?
Tęcza nienawiści z placu zbawiciela / 88.199.162.* / 2015-01-14 08:32

Kairski uniwersytet Al-Azhar, uważany za najważniejszy ośrodek teologiczny islamu sunnickiego, oświadczył we wtorek, że publikacja nowych rysunków Mahometa w tygodniku Charlie Hebdo to obraza proroka i prowokacja, której celem jest wywołanie nienawiści.

Nie lubię muzułmanów i uważam ich za zagrożenie dla Europy ale ... patrząc na okładkę Charlie Hebdo - trudno w 100% nie przyznać racji Al.-Azhar. To nowa szowinistyczna i nietolerancyjna prowokacja ekstremistów z drugiej strony - czyli islamskich fundamentalistów - a potem lament "gdzie było państwo", "dlaczego nie chroniło" - nie z państwowej kiesy ta ochrona

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
nowydudi / 83.21.22.* / 2015-01-14 10:37
To jest głupota albo zbrodnia. Po co obrażane są uczucia innych ludzi. A może zaczniemy dowcipkować na temat Jahwe, albo NMP lub Jezusa i popatrzymy co będzie. Niech ci karykaturzyści potem nie chowają się za żywymi tarczami i niech ekstremiści z obu stron biorą się za łby w terenie niezabudowanym.

Najnowsze wpisy