Forum Spółki giełdowe Grupa Azoty SA

Chcą za tanio przejąć ZA Tarnów. Tak uważa...

Chcą za tanio przejąć ZA Tarnów. Tak uważa...

Wyświetlaj:
adamer / 31.63.33.* / 2012-05-17 10:47
Tak się gospodarzą idioci.Tak się nie robi biznesu. Mamy chemiczne fabryki,mamy własny duży rynek zbytu +UE.Po co nam do tego interesu Ruskie ? A najważniejsze , mamy własny gaz ziemny.Zaraz będzie łupkowy.Gdzie tu jest dla nas interes? Nie widzę !
Bożydar / 83.31.73.* / 2012-05-17 02:24

Skarb Państwa kontroluje około 32,05 proc. akcji ZA Tarnów.

Agrobeery Venture posiada około 1.22%i chce uzyskać 50%+1 akcje. PZU może posiadać wymaganą sumę. Z nazwy spekulacyjny kapitał w branży piwnej nie spełnia wymogów branżowego inwestora strategicznego chemii nieorganicznej i nawozów fosforowo-azotowych. Zakład w Policach ma dostęp kolejowy do portu morskiego Trzebież dla importowanych fosforów. Jeśli połączymy zakład Tarnów- Police linią prostą zobaczymy po stronie PN-WSCH, złoża surowców energetycznych w tym gazu niekonwencjonalnego które są surowcem strategicznym tego zakładu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy