Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Chiny znów zwracają uwagę

Chiny znów zwracają uwagę

Money.pl / 2009-07-10 13:32
Komentarze do wiadomości: Chiny znów zwracają uwagę.
Wyświetlaj:
jaaaa / 83.8.134.* / 2009-07-10 16:27
AL alez z ciebie lizydupa ciesze sie ze siwkowiej juz nie ma biedni ludzie naganiali na spadki a w cztery miechy mozna bulo zarobic minimum 50 procent a expander tlukl ze bedzie spadac ze 18000 na wig i co sluchaj analitykow buhahah niedouczone studenciki swoja droga mysle ze ktos um placi za to zeby naganiali na spadki napierw siwkoa a teraz stepienia wynajeli zenada ale co niektorzy an tym forum dalj im liza dupy
Y / 83.13.104.* / 2009-07-10 15:18
Cieszę się, że przedstawia Pan swoje analizy sytuacji na giełdach oraz, że stawia Pan prognozy. Po zaprzestaniu prezentacji tekstów przez panią Katarzynę Siwek (bardzo mnie ten fakt smuci) wymowa przedstawianych komentarzy na stronie "www.money.pl" sprowadzała się do stwierdzenia: "WIG zyskał" lub "WIG stracił" a tego typu uwagi potrafię nawet ja sformułować - wystarczy, że sprawdzę stan indeksów. Pozdrawiam AL
hlkjljlkljlk / 83.8.134.* / 2009-07-10 15:13
stepien jeszcze raz apaluej zmien zdjecie to raz idz sie douczyc to dwa ile i komu trzbe adac zebyc ostac sie na stolek i pisactakie brednie powiniees miec odpowiedzilanisc za slowa zla prognoza placisz kare sklepowa jak sie pomysli na kasie to musi bulic a ty p****************** i nic i umiechasz sie jak kotek srajacy na pustyni czlowieku troche oglady!
qsiq / 83.18.224.* / 2009-07-13 11:59
Kimkoliwek jesteś może skomentujesz to co jest w artykule, a nie cały czas jedziesz po autorze. Na dodatek Twoje wypowiedzi są bez ładu i składu. Może pora trochę przypomnieć sobie zajecia z języka polskiego w podstawówce i nadrobić braki? Pomyśl to może Ci się jeszcze w przyszłości przydać.
Pilsener / 2009-07-10 13:32 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Fakt, Chiny martwią mnie od dłuższego czasu, widać, że kapitał zagrzał tam miejsca, pytanie jak długo? Ciągle martwią mnie też obligacje i dolar, czy kapitał ucieknie do dolara i amerykańskich obligacji jak do bezpiecznej przystani, czy gospodarka USA przestanie być postrzegana jako wiodąca i stabilna?
issuer / 2009-07-10 16:31 / Tysiącznik na forum
wywalać kghm i kupowac kęty
domektomek / 2009-07-10 14:26
Trochę nie na temat.
Dlaczego Money zaniechało od wtorku publikowania aktualnych danych w Kalendarzu Wydarzeń Gospodarczych? Często tam zaglądałem, a tu codziennych danych światowych nagle nie ma. Pozdrawiam i proszę o ich uzupełnianie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy