Forum Polityka, aktualnościKraj

Chochołowski: Rząd skłania do refleksji, że lepiej być niż mieć

Chochołowski: Rząd skłania do refleksji, że lepiej być niż mieć

Wyświetlaj:
RS67 / 83.17.65.* / 2011-01-03 16:13
Ja będę zdrowszy. Będę nosił do i ze swojego sklepu towar zamiast go wozić. Paliwo do smochodów o ładowności np 2 tony będzie lepsze bo droższe. Po co się męczyć i odliczać jakiś VAT. Rząd dba o moje zdrowie. Niech żyje PO. Głosujmy tak jak w stolicy. H G-W wybrana w pierwszej turze. PO może rządzić samodzielnie. Można budować znów jakąś Legię aby przekazać ją TVN-owi. Fajnie będzie.
speedylelek / 85.222.86.* / 2011-01-03 19:20
właśnie bufetowa wymysliła, że przestana dopłacać do ferii dzieci i finansowanie obiadów obejmie tylko tych najbardziej potrzebującym
Brawo Pani Haniu - zagłodzić dzieciaki, zamiast na zajęcia w czasie ferii - na ulicę
tylko, że te dzieci wyjadą z tego kraju, a wtedy zostaną do strzyżenia emeryci - w końcu podatek od nieruchomości można podnieść jeszcze bardziej
w końcu Wojciechowskiemu też można fundnąć stadion
alen46 / 213.25.48.* / 2011-01-03 12:51
Tak naprawdę to chyba nam nic nie pozostaje jak właśnie taki sarkastyczny humor jaki wypływa z tego artykułu.
Cóż z tego, że większość ludzi na forum tym czy innym miota się, złorzeczy i przeklina obecny rząd - i tak nic nie możemy zrobić, bo teraz:
- Wałęsa jest za stary na skakanie przez płot, a poza tym ma już kasę i nie musi się martwić o swoją przyszłość
-nie mamy jednego wspólnego wroga jakim kiedyś była komuna, bo teraz wrogiem może być każdy rząd przeszły, obecny i przyszły
- zanikły społeczne międzyludzkie więzi, a nawet często i rodzinne, każdy ciągnie w swoją stronę
- a najgorsze jest to, że człowiek sam w sobie przestał być wartością, bo przede wszystkim rządzi pieniądz
Rycho Wlkp / 95.48.168.* / 2011-01-03 11:46
a dobrxze tak , - po d**ie i dalej po dU**e lemingów. Strzyc i golic by**O a jak podanie to na mydło
tade / 83.2.33.* / 2011-01-03 11:34
Właśnie chwila refleksji.
Czy dalej mieć taki rząd
i być pojonym niespełnionymi obietnicami??????

Do czego jest nam potrzebny rząd?
Jakie winien spełniać zadania?

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
bzzzzz / 160.83.30.* / 2011-01-03 11:22
setnie się ubawiłem ! Lekko i przyjemnie napisane :)
przynajmniej spełnią się nomen omen coroczne życzenia żeby nowy rok był lepszy niż poprzedni :D
chłop jag / 84.234.10.* / 2011-01-03 09:17

Niech będzie dużo gorszy! Niech będzie gorszy o kilkadziesiąt miliardów złotych.

Nie będzie GORSZY - gdyż polityka nienawiści sorry - miłości niejakiego Thuzka - na to nie pozwoli.
Thuzk z ferajna tak dalece kocha Polaków, że NIENAWIŚĆ stała się MIŁOŚCIĄ!
pulpasiec / 2011-01-03 11:30
Większych p****** dawno nie czytałem . Chochołowski przestań pisać bzdury bo nikomu i tak nie pomożesz .

Najnowsze wpisy