Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cimoszewicz: Przy prezydencie potrzeba rady społecznej

Cimoszewicz: Przy prezydencie potrzeba rady społecznej

Wyświetlaj:
Baca / .* / 2005-07-14 17:06
Tak jest!!! Niech wszyscy pracują przy Cimoszce społecznie.
siki / .* / 2005-07-14 16:04
"Spotkanie z wami uświadomiło mi konieczność stworzenia rady społecznej, która raz w miesiącu przekazywałaby prezydentowi, jakie są problemy ludzi, ich postulaty" czyżby tworzenie jeszcze jednej SPOWIEDNICY jako nadzieji na cuda dla rencistów? A jaka pokuta przewidziana jest za to?Piesza pielgrzymka na Częstochowe w celu poprawienia małego obiegu krąpenia krwi do muzgu aby poprawić świadomość? Gdze są granice naiwności a rzeczywistości?
Artek / .* / 2005-07-14 15:46
Co się nie obiecuje przed .Później to tylko technika tworzenia "uzależnien i przyczyn OBIEKTYWNYCH utrudniających " ich realizacje .Czy takie lekcje nie przerabialiśmy?Czy nie czas na odwrócenie roli?Najpierw pisemnie przedłożenie konkretnego programu z datami ich realizacji , a w wypadku nie dotrzymania ich realizacj podania się do dymisji.( konkretnie ustalenie w jakim procencie )
logo / .* / 2005-07-14 15:32
""Spotkanie z wami uświadomiło mi konieczność stworzenia rady społecznej, która raz w miesiącu przekazywałaby prezydentowi, jakie są problemy ludzi, ich postulaty" - podkreślił." To jeszcze jeden z tanich Chwytów aby stworzyć obraz "Nadzieji" dla naiwnych? To stary chytry LIS ,który z paruletnią sondażu praktyką dobrze wie jak i kogo czym kupić.Emeryci TO Grupa która chce być jeszcze "AKTYWNA" ale czy musi być NAIWNA?Jeżeli będzie to tylko jednostronne wsparcie (znowu po przez obiecanki otrzymanie KREDYTU ZAUFANIA do Wyborów) to pozostanie tylko czekać młodym aby takie pokolenie jak najszybciej "odeszło " gdyż Takiej ściany niezrozumienia INTERESóW nawet czołg nie przebije.

Najnowsze wpisy