co polecacie?

arek2610 / 2006-06-13 00:55
witam,
przymierzam się do zainwestowania "paru złotych" w akcje. teraz zdaje się jest dobry okres żeby kupować. co polecacie początkującemu? ktoś pisał o GTC, barlinku i biotonie... będę wdzięczny za wszelkie porady..
arek
Wyświetlaj:
czarny / 2006-06-13 19:12 / Bywalec forum
przyfiluj lubawe......chyba juz nizej nie zjedzie. widac ze zostala podparta duzym wolumenem. 16 ego wchodzi do midwig - u a za jakis czas zaczna sie pp. to zle nie wyglada. ale oczywiscie niczego nie gwarantuje.
ja ten papier trzymam i przejade z nim przez caly dolek. zbyt szczesliwy nie jestem jak widze notowania ale jestem przekonany ze to co teraz jest to ogolna histeria nie majaca wiele wspolnego z realna wartoscia poszczegolnych spolek, jakis owczy ped. mysle ze sporo ludzi widzi w lubawie swoja szanse na szybki cash w niedalekiej przyszlosci i stad ten wolumen. mysle ze teraz moze byc juz tylko wyzej.

pozdrawiam
arek2610 / 2006-06-13 21:15
dzieki czarny! rzeczywiście lubawa wyglada interesujaco! szybki cash mnie jak najbardziej interesuje :), ale moge tez troche poczekac, wiec to ze jeszcze spadnie mnie nie przeraza, bo chyba kiedys w koncu pojdzie w gore i da sie cos zarobic??!!
moze jeszcze ma ktos inne propozycje? interesujaco z mojego "malo doswiadczonego" punktu widzenia wygladaja krosno, grajewo, gtc, skotan.. mozecie to jakos skomentowac. serdeczne dzieki :)
admin / 85.89.170.* / 2006-06-13 01:15
Jeżeli patrzysz wstecz na giełdę to musisz wiedzieć że w najbliższym czasie takie wzrosty już się nie powtórzą i za swoje pieniądze pomożesz desantować się tzw.uznanym graczom giełdowym :)))
gosc / 83.31.2.* / 2006-06-13 14:38
czy to znaczy, że teraz nie warto inwestować? Czy to nie jest tak, że kupuje się wtedy, gdy jest spadek, a sprzedaje po uzyskaniu zysku i tak w kółko?
Podtrzymuję pytanie arka - co polecacie?
Roberus / 212.160.157.* / 2006-06-14 18:58
Nie, zasada jest wręcz odwrotna, żeby nie kupować tylko dlatego, że jest tanio.
Za to inna zasada mówi, żeby kupić gdy ma zamiar rosnąć.
No dobra wiem, że to babcine rady ale tak piszą w mundrych książkach :D, a tak na serio, to wstrzymaj się trochę, a już na pewno nie kupuj w piątek.
sosna / 2006-06-13 18:30 / Kupujący na górkach
Teraz nie warto inwestować. Tak zasada jest prosta, kupić tanio i sprzedać drożej, tylko że teraz może być tak że kupisz tanio i sprzedasz jescze taniej :) bo narazie będzie spadało.
pawlus / 83.21.48.* / 2006-06-13 23:34
Ostatni dzwonek koledzy. Lubawa nei jest zlym pomyslem, ale na nei wiecej niz 10% w portfelu. Sledzil bym Barlinek, GTC, Bioton, Co do tego ostatniego olał bym opinie ze realna wartosc to 4 zł za akce- smiech na sali. Moze sie okazac ze ostatni dzwonek zabrzmial dzis kolo 13, a jutro bedzie po ptokach zwlasza ze fundusze zaczeły skubać i kolo 19 idzie duza gotowka do TFI z ZUSu. Niestety sezon na leszcze zakonczony.
roberus / 212.160.157.* / 2006-06-14 19:00
Jutro to moze i będzie rosło...ale chyba każdy wie dlaczego :D, a w poniedziałek może być wielkie oddawanie.
pchelek / 83.31.226.* / 2006-06-14 20:11
w poniedzialek pojda do swoich funduszy ci ciulacze co jeszcze nie wiedza o spadkach - wlasnie trabia o tym w tivi na okraglo - o tym ze mocno spadlo - ja dzieki temu forum [m.in] zablokowalem w pore i jestem na plusie [mniejszym niz byl w maju] - no ale zamiast sie od razu ewakuowac to ja sluchalem "doradcow" z funduszu - tera jestem madrzejszy i korzystam z tego forum - i bede korzystal - dzieki Wam skladam WIELKIE doswiadczeni gieldziarze - wyleczylem sie tez z pioneera NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roberus / 212.160.157.* / 2006-06-14 19:01
No dobra, miało być 'w piątek' a nie jutro :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy