Forum Forum podatkoweOdliczenia

Co w sytuacji gdy mam zwrot od podatku za 2007 r, a przebywam w Wielkiej Brytanii?

Co w sytuacji gdy mam zwrot od podatku za 2007 r, a przebywam w Wielkiej Brytanii?

agnieszka_n / 2008-02-11 14:24
Dzien dobry! Oboje z mezem pracowalismy w ubieglym roku w Polsce, z tego tez wzgledu rozliczylismy sie z podatku. Po wyliczeniach okazalo sie, ze mamy oboje zwrot od podatku (rozliczalismy sie oboje oraz podlegamy pod rozne Urzedy Skarbowe, poniewaz mamy inne adresy zameldowania). Pod koniec 2007 r, wyjechalismy z mezem do Wielkiej Brytanii. Zglosilismy w NIP 3, iz rezygnujemy z konta (rachunki bankowe przed wyjazdem zostaly pozamykane), wiec droga dedukcji zrot od podatku bedzie przekazany na adresy zameldowania. Nie wiem, na jaki dzien przypadnie przekaz pocztowy pieniazkow - wiec zabardzo nie ma jak zaplanowac przylotu. Czy jest mozliwosc, aby te pieniadze odebralaby osoba upowazniona, np.: ktos z rodzicow? Czy moze moglby Urzad Skarbowy wyslac je zagranice? Badz tez, jesli z zadne z tych przypadkow - to jak dlugo pieniazki czekaly by w Polsce na odbior i gdzie moznabyloby je odebrac?Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedz!
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 14:49 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu - dowiesz się na
www.kuba.waszkowiak.com.pl
zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".

Najnowsze wpisy