Forum Forum pracyDokumenty

co wpisac w CV?

co wpisac w CV?

fogiell56 / 2011-04-14 09:29
witam, chce napisac czytelnie i profesjonalne CV i moje pytanie co wpisujecie w rubryce zainteresowania?czy to cos ziwazanego z praca do ktorej sie staracie o posade czy rzeczy ktore lubicie robic typu czytanie ksiazek, sport itp?
Wyświetlaj:
denko 30 / 2013-06-14 11:25
Ja mam sporo rożnych konkretnych zainteresowań i wszystkie je czynnie rozwijam dlatego nie mam problemu. Jak się niczym nie interesujesz to lepiej już nic nie wpisywać niż kłamać, bo to może bardzo łatwo wyjść! Mnie na każdej rozmowie wypytywali wiec wiedzialam co powiedziec, a jak sciemnisz to wyjdzie klops
PrzemekW1 / 2011-04-19 12:10
Dopasuj swoje zainteresowania do konkretnej pracy to znaczy do jej charakteru. Niech to będą zainteresowania, które wzmocnią Twój wizerunek z punktu widzenia oczekiwań pracodawcy zawartych w ofercie pracy. Pamiętaj jednak, aby były to prawdziwe zainteresowania. Nie ma nic gorszego jak sytuacja w której rekruter pyta Ciebie o zainteresowania a Ty nie wiesz co powiedzieć.

Pozdrawiam:)
nadiasss / 2011-04-14 11:52
to drugie, ale zgłąb się w szczegóły nie pisz że Twoje zainteresowanie to ksiązki, ale napisz jaki rodzaj konkretnie i tak ze wszystkim :) nie kłam bo mogą Cie wypytać o to :)

Najnowsze wpisy