Co z Alchemia ?

Problemik / 2006-03-22 22:35
Witam, jestem calkiem nowy na forum i na gieldzie od stycznia.
Popelnilem gafe i kupilem w lutym Alchemie i teraz tego zaluje.
Czy ktos ma pojecie co z tym fantem zrobic ? Dojdzie do 63? czy niestety juz stracilem na poczatek. ? Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
pilot / 2006-03-25 14:15
Ja też miałem Alchemie( co ja już nie miałem ) i na tym nieżle straciłem . Wychodze z założenia że sentymenty to słabość i poszukałem innych spółek na których staram się odrobić straty( a jest tego pod dostatkiem w ostatnim czasie) , jednak stale przyglądam się Alchemi i liczę że w momęcie wzrostu (który napewno nastąpi) odbiore swoje co straciłem, czego i Tobie życzę.
AnalizyGiełdowe.pl / 2006-03-27 14:31
Alchemia, alchemią, skotan skotanem ;) ale po co kuowac cos co juz wzroslo sporo?
Sporo ludzi wierzy w obietnice Karkosika. Fajnie.
Świat się jednak nie konczy na obietnicach.
Kto ma od wielu lat wypracowaną bazę dostawcy i kontakty handlowe? Kto czerpie z doswiadczen duzego inwestora? Taka firma zdaje się być Kruszwica, nalezaca do Bunge. Ostatnio zaczeli przejmowac Olvit Pro, Olvit i Ewico - zajmujace sie srowcami do biopaliw. W stosunku do Skotanu czy ElstarOils spółka ma smiesznie niski kurs. W stosunku do Skotanu ma spore doswiadczenie w branzy tluszczowej. Problemem dla Skotanu i innych firm moga byc dostawcy. Kruszwica ma ich spory portfel. Firmy z grupy Bunge juz produkuja biopaliwa (m.in. Niemcy, Włochy). Tylko czekać kiedy pojawią sie takie informacje z Kruszwicy.
ehh / 83.6.201.* / 2006-03-23 07:55
z alchemia to jest tak ... dlugo niz a pozniej leci do gory jak nie wiem, teraz podpisali kilka umow, wiec ja mysle, ze niedlugo bedzie po 80 zl ... wiec poczekaj jeszcze troche ... pozdrawiam !

Najnowsze wpisy