COMARCH

Money.pl / 2007-12-05 20:44
Komentarze do spółki: COMARCH.
Wyświetlaj:
T.S / 77.223.196.* / 2009-03-19 17:48
Spółka ma b. dobra fundamenty google czy microsoftu z tego nie będzie, ale powinna się rozwijać w tempie co najmniej 30% rocznie bo ma b.b. dobre produkty. Troszeczkę ten rynek znam, jestem głównym właścicielem www.otech.pl
rafal_zi / 2012-04-02 18:24
Pracowałem w firmie która, kupiła produkt od firmy Comarch. Jednym słowem bubel! z taką ilością błędów ze po jakim czasie "serwis" miał nas totalnie dość i nie odbierał telefonów a na nagrania w skrzynce reagowali z opóźnieniem, nie było nawet tygodnia aby coś nagle nie wyszło. Część usterek byli wstanie usunąć na odległość ale czasami byliśmy zmuszeni czekać kilka dni na przyjazd. Panował wtedy bardzo duży chaos, sprawa zaczęła się poprawiać po kilku miesiącach.
W moim odczuciu sprzedali niegotowy produkt, a my robiliśmy za jakiegoś szczurka który ma go przetestować i dać znać gdzie źle działa, z totalną olewką i bez pośpiechu.

Dodam jeszcze że program był całkowicie niedostosowany do pracy. Nawet po całkowitym opanowaniu, wprowadzanie danych czy modyfikacje pochłaniało dwa,trzy -razy więcej czasu niż papierowe formy które funkcjonowały przed komputerami. Miałem okazje pracować w tych dwóch realiach i Comarch jest całkowitą porażką w tym wypadku. Miało być szybciej i lepiej, nic nie wyszło.
tele / 2009-03-21 01:11 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
wiesz co to najśmieszniejsza nagonka jaką tu czytałem, ta firma skupowała swoje akcje i stąd to poszło w górę, ofe i tfi na to nawet nie spluną bo wolą z arbitrażystami indeksu zagrać na assecopol, naganiasz, naganiasz kupisz i sprzedasz w panice po 39
mig23 / 81.190.4.* / 2009-03-02 20:22
A ja zacznę grać byc może od 03.03 spółka dołek miała tylko nie wiem czy go nie powtórzy, po kupnie wsparcie 41,5 opór 47,9, dno parkieciarz wyczuł dobrze, ale klimat nie sprzyja.
"zielony" / 83.31.95.* / 2008-10-05 18:54
Ta spółka coraz bardziej dojrzewa i lada moment ruszy. Kombinuje tylko co brać.....najpewniej jak beda chodzic na dziennych w odległosci czasowej ok. 2 godz to spróbuje ujeźdźać obie ...nie napisałem która druga?...no to raczej nie napiszę ale chyba jeszcze lepsza od tej...jurek
parkieciarz / 83.28.175.* / 2008-11-02 17:46
a ja uwarzam ze niemasz racji jak ogul spada to i rodzynek dobry tez bedzie spadal i tak za zwyczaj jest ja wiem ze com...jest atrakcyjny cenowo ale bedzie jeszcze bardziej atrakcyjny bo on jeszcze dna nie udeptal a wyniki swiadcza o jego dobrych fundamentach i oplacalnosci czasowej przy cenie 40 lub troszke nizej i napewno sie juz nie straci a bynajmniej w dluzszym czasie powodzonka...
najcz / 2008-08-14 17:34 / Tysiącznik na forum
trochę mam i czekam na wyniki,uważam,że ta spółka jedna z lepszych wskazuje również kierunek na giełdzie.
jack230 / 2007-12-05 20:44 / Bywalec forum
HALOOOOOO......

czy nikt nie gra na tej spółce ??
seba_27 / 212.244.195.* / 2008-04-04 13:47
gra i niestety przegrywa...
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy