Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czeka nas eurodrożyzna

Czeka nas eurodrożyzna

AS / .* / 2004-02-10 11:06
Komentarze do wiadomości: Czeka nas eurodrożyzna.
Wyświetlaj:
pus / .* / 2004-04-15 10:03
Nie debatujcie nad polską. Jej już nie ma. Wystarczy pomyśleć. Banki nie nasze, huty też, przemysłu swojego nie mamy itd. Popatrzcie na duże reklamy w mieście. Która z tych firm jest polska? Wciągają nas do unii aby rozwalić jedyne co na pozostało, czyli rolnictwo. Po co wprowadzają kontyngenty itd? Szkoda gadać. Miłego dnia :-)
Dorota / .* / 2004-03-05 00:30
juz sie nie moge doczekac calego pbrazu po podwyzszkach! Jak Polacy beda zyc tego nikt nie wie. Jedynie co Rzad Polski wie to jak sciagac pieniadze z wlasnych obywateli. Mysle, ze juz sciagli wystarczajaco i te podwyzki nie robia wrazenia na nas bo ktos musi placic na te debaty w nieskonczonosc. Ciekawa jestem jakie sa statystki wyplat rzadowcow i co oni mysla o wydatkach ktore zwieksza sie o 22%. Napewno juz cos obmyslili!!!!!!! Koncze juz bo slow na to wszystko brakuje!!!!!
helmut / .* / 2004-03-04 18:30
(do jair) Jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia na forum, to sprawdza gramatykę i ortografię. Dziwny rodzaj zboczenia.
rxt / .* / 2004-02-15 23:34
Jakos nie rozumiem, dlaczego maja zdrozec oplaty bankowe. Wbrew temu, co ten pan pisze, w EU sa zdecydowanie nizsze niz w Polsce. No chyba ze banki znowu licza na to, ze Polacy ciemni i nic nie wiedza, wiec sie uda... Radze porownac oferty i przeniesc konto za granice - wolno!!!
bart / .* / 2004-02-15 01:30
odpowiedź dla Pawez geografii masz racje, Polska leży obok Niemiec, a nie Hiszpanii. Jednak polski PKB jest bliżej poziomu Hiszpanii niż Niemiec, czyli nasze dochody są dużo mniejsze, niż te za zachodnią granicą. Producentom zależy na zwiększaniu sprzedaży, a wzrost cen temu nie służy.Więc nie wiem, kto mówi o drastycznej podwyżce cen samochodów, może dealerzy, którzy chcą wytworzyć mętny obraz i znacznie zyskać do maja .Świetna reklama.
eurosceptyk / .* / 2004-02-15 19:11
radzę robić dziurki w pasku tak na przycisną, szkoda że nie masz racji, z pozdrowieniami
ksawerys / .* / 2004-02-14 21:00
Mam nadzieję, że nowe opłaty w Lukasie są dostosowane do tych zmian i znowu za 3 miesiące nie wzrosną?
Paweł / .* / 2004-02-14 20:11
Mam prozbe czy moglby ktos sprawdzic i mi powiedziec czy otwiera sie witryna www.parkiet.com.pl bo u mnie nie dziala i nie wiem jaka jest przyczyna
yogga / .* / 2004-02-15 22:02
otwiera sie :)
mario / .* / 2004-02-14 11:29
i gdzie te cuda obiecane przez p. Huebner, Millera, ale żeby nie byc jednostronnym to i przez PO i PiS, wychodzi na to, że Giertych i Lepper których zupełnie nie trawię mieli rację - pakujemy sie na niezłą minę. "Inflacja maleje, mamy zwrost gospodarczy... itd" (cytat z Millera). I co z tego Panie Prenmierze - przez ostatni rok i tak już zubożałem o 17%!!!! (Euro o tyle podrożało -11.02.03 - 4,13) bo w złotówkach zarabiam tak samo. Bieżemy wszystko co najgorsze z Unii. VAT na budownictwo wcale nie musi być 22% wystarczy spojrzeć na Hiszpanię. Pracy wcale nie będzie tak dużo (Holandia też już nas nie chce). Takie przykłady można mnożyć. Może po prostu warto zaimportować polityków a naszych wyeksportować na Madagaskar - podejmę się pośrednictwa i chętnie zrezygnuję ze zwrotu VAT-u przy eksporcie, bo jeszcze skończe jak Optimus, JTT albo Polfa Kutno
ju / .* / 2004-02-13 11:40
Zwietne prognozy. Podobno nale| do klasy [redniej, tym czasem Bogu dziki istniej linie kredytowe |e nie wspomn o kredytach. Bo pBac kredyt na mieszkanie 200tys pln, plus dzieci i staBe koszty to ju| sa jaja. Powinienem zmieni auto ale nie mam ochoty Badowa si w totaln przepa[ wic kupi niestety uzywany wbrew temu co dott czyniBem. Czy to znaczy |e mniej si staram czy jest ju| od 3 lat mocno gorzej, gdzie pod|amy ytam zatem. Nie mam utrzymanki, niepal nie pije.Jestem optymista , ale mo|e trzeba zacz romba fiskus jak 1/2 Polski w celu ratowania jakiego[ poziomu |ycia moich domowników
Przemo / .* / 2004-02-13 09:38
Ja się zastanawiam, kto kupi droższe samochody skoro większości społeczeństwa nie wzrosną pensje, a inne wydatki zwiększą się.
Jedrzej / .* / 2004-02-12 02:41
o ile mi wiadomo,to raczej auta powinny staniec,przynajmniej niektore,a jak uczy przyklad np.Hiszpanii,samochody VW sa tam TANSZE niz w Niemczech,wiec dlaczego w PL ich cena mialaby dorownac np.cenom w Niemczech?
Pawe / .* / 2004-02-14 12:54
W podstawówce na gegrafii się spało, co?:). Bo jaki kraj graniczy z Niemcami, Polska czy Hiszpania?
mysli / .* / 2004-02-14 14:56
Lepiej przeczytaj dokladnie pytanie poprzednika zanim sie wypowiesz. Pomimo wszystko ceny powinny byc u nas nizsze niz u Niemcow.
aga / .* / 2004-02-11 11:53
Polska jest krajem kolesi,co widać i słychać .Nasze zdanie , odczucia i potrzeby są nieważne. "ONI" i tak robią wszystko dla swojego "stada",które zawsze będzie "wypasione",bo po to się starali o stołki....a nawet jak coś się zmienia to i tak pociągają sznurki ci sami.......
Harry Porter / .* / 2004-02-11 09:16
"dostosowania ofert naszych (...) do standardów Unii. " to zaklęcie powili staje sie "ZŁYM UROKIEM"
Zenio / .* / 2004-02-10 21:44
A Lepper mowil ze sie sprzedajemy... bede na niego glosowal. Moze nas jeszce wyciagnie z kryzysu.
Adam Turowski / .* / 2004-02-12 13:44
Lepper, podobnie jak wszyscy polupiści, potrafi tylko walić pięścią w stół i krzyczeć, że jest źle. Niestety nie potrafi powiedzieć, jak to naprawić.... Raczej poważnie zastanów się nad tym na kogo głosować ....
Adam Turowski / .* / 2004-02-12 13:45
W poprzedniej wypowiedzi powinno być słowo "populiści" :-)
jacek / .* / 2004-02-10 19:34
Co do patriotyzmu to dajcie spokój,wystarczy jak na 1000 lat, czas sie bogadzić jeśli własny kraj nie pozwala to trzeba to robić gdzie indziej tam gdzie obywatel jest kimś a nie problemem, reforma podatków znowu się oddala,znów pare fabryk wyląduje u naszych sąsiadów bo politycy nie mają odwagi coś zrobić tylko tkwią i obiecują, a my obywatele jak zwykle mamy tylko nadzieje.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy