Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Częstochowa: Trwa ewakuacja pacjentów

Częstochowa: Trwa ewakuacja pacjentów

Money.pl / 2007-09-30 17:03
Komentarze do wiadomości: Częstochowa: Trwa ewakuacja pacjentów.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-09-30 17:03 / Tysiącznik na forum
Na początku strajku napisalem wnioski do Trybunału Konstytycyjnego a nastepnie do Rzecznika Praw Obywatelskich. Ci pierwsi odpisali ze nie interweniuja na życzenie obywatela, podatnika , pacjenta i wskazali Rzecznika Praw Obywatelskich. Sami od siebie nic nie zrobili, mi nic nie wiadomo na ten temat. Korporacja Lekarska to mur hańby ktory blokuje wszystko i wszystkich. Rzecznik Praw Obywatelskich odpisal i zaszokowal mnie odpowiedzia, że lekarze chcą dobrze, że krzywdy pacjentom nie wyrzadzaja, ze RPO nie zlozy wniosku do Trybunalu Konstytucyjnego przeciwko lekarzom ktorzy tworza zagrozenie dla pacjentow stosujac dzialania niezgodne z przysiegom lekarska.
To wszystko co pisalem do TK i RPO wyslalem do Sejmu, tam jest Przewodniczącą przedstawicielka PO, dlatego tez nie otrzymałem do dzisiaj zadnej odpowiedzi. Jako obywatel czuje się zagrozony o los , o zdrowie pacjentow, bo sa wsrod lekarzy chciwe , nienasycone potwory w ludzkiej powłoce, ktorych nie mozna szanować a nalezy usuwac jak chwasty. Brak odpowiedzi z Sejmu zaświadcza że niewygodne tematy, gdzie sa dziury prawne, Sejm ich nie podejmuje, wowczas lekarze moga strajkować jak chca, wymuszac pieniądze,żadnej kontroli, urlopów do woli, nikt tego nie kontroluje, praca na stu etatach, brak kas rejestrujących, to wszysto to wina korporacji. Jest za silna, jest złowieszcza jest tragredia dla mas, etycznych postaw brak, wyborcy wybierajcie wlaściwie, niech Prawo i Sprawiedliwosc pokaże porzadek, Polacy sa zmęczeni służba zdrowia, Polacy chcą byc bezpieczni, postawa lekarzy nie gwarantuje bezpieczeństwa.
Grey / 80.53.206.* / 2007-09-30 18:15
Głosuję na PiS. Sam wiem jak we Wrocławiu sie osrali "nietykalni" do tej pory lekarze, po akcjach CBA.
Młodzi i jeszcze czyści lekarze śmieja sie juz oficjalnie ze swoich przełozonych, że zaciskają pasa i daja na msze za porażkę PiS-u. To dla mnie najlepsza rekomendacja.

Najnowsze wpisy