Forum Polityka, aktualnościKraj

Czujko: Fiksacja Kaczyńskiego wyniesie Ziobrę do władzy

Czujko: Fiksacja Kaczyńskiego wyniesie Ziobrę do władzy

Wyświetlaj:
Prawiezaratrala / 77.255.114.* / 2010-09-12 19:53
Troska młodych, wykształconych, z dużych miast o przyszłość partii PIS jest z pewnością warta felietonu.

Szkoda tylko, że uwadze dziennikarskiej ulatują takie oto wydarzenia. W piątek wieczorem w Opolu wystąpił Malicki z Laskowikiem. Wysoko ceniłem do tej pory Pana Malickiego. Charyzma, wielka wiedza i doświadczenie muzyczne. Upowszechnianie klasycznej sztuki. I nagle ta osoba pozwala sobie na skecz drwiący z chrześcijańskiego krzyża.

Wiem, że w tzw Europie o żydach można mówić i pisać tylko dobrze. Jednak nie mogę się zgodzić z tym, że żyd żąda szacunku dla własnych wartości i pozwala sobie na drwiny z wartości narodu przy którym żyje.
Od piątku Malicki jest dla mnie takim samym dupkiem jak Wojewódzki i im podobni.
rgr / 89.231.81.* / 2010-09-12 21:27
Obleśny Grabowski próbował robić kabaret z katastrofy smoleńskiej. Oto produkty telewizji publicznej
aleksu / 2010-09-12 11:09 / Bywalec forum
Kaczyński to chory na władzę człowiek, panie Czujko on nic nie chce wyjaśnić bo sam jest w katastrofę niezle "umoczony", on wie dobrze że na powrót do rządzenia zaprzepaścił już szansę i jak ranny zwierz atakuje teraz na oślep a nuż coś się uda rozpier.....ć
kasa1 / 72.129.113.* / 2010-09-13 03:21
Jest to wielki wstyd dla calego narodu ze do tej pory przyczyny katastrofy nie sa wyjasnione, ze do tej pory rzad polski nie wystapil od dowody. To jest po prostu wstyd dla calego narodu. Obojetnie kto byl na pokladzie, czy sie tych ludzi lubi czy nie-oni sa obywatelami poslkimi. Zadaniem rzadu polskiego jest w koncu rozwiazac te kwestie.
Oszust z PO / 83.11.58.* / 2010-09-12 09:37
Zdaniem prof. Krasnodębskiego najpoważniejszym problemem Polski jest PO, która oszukuje Polaków. - Dopiero, gdy nastąpi zmiana rządu, okaże się, jaka jest naprawdę sytuacja polskiego budżetu – ostrzega. Jego zdaniem rząd stosuje kreatywną księgowość. - Rząd zaciąga kredyty, żeby wypłacić ludziom emerytury albo żeby spłacać zobowiązania wobec OFE. Chciałbym, żeby dziennikarze tym się zajmowali. Przecież ten system emerytalny się załamie. Niedługo ludzie zobaczą, jak niskie mają emerytury – prognozuje.
jska / 80.50.131.* / 2010-09-11 23:13
Ziobro - to człowiek kryształ. Niestety zajadle atakowany i niszczony. Dlaczego...?
putto / 83.4.235.* / 2010-09-11 21:56
iż Tusk jest winien, bo uroił sobie, że wtedy odzyska władzę , którą mu Tusk zabrał, a po za tym tłumi wyrzuty sumienia za lot do Smoleńska którego był pomysłodawcą
na bis / 87.118.126.* / 2010-09-11 21:36
czujko, obywatelu o fizjonomii robola. Do roboty na budowie, mieszać cement z piasekiem!
.................... / 89.77.127.* / 2010-09-11 22:30
Zdjęcie zmienić bo wygląda jak z listu gończego.
Kukariusz / 94.75.84.* / 2010-09-11 18:20
Dosyć mam "partii politycznych słupków", idiotów ktorzy zatańczą po pijaku na scenie pod kraśnikiem , albo założa stringi by im "słupki" w badaniach skoczyły. Dlatego głosowałem na kolejne partie P.Kaczyńskiego że nie "słupki" a idea pracy dla Polski i jej interes bez względu na "słupki" był i jest nadrzędnym celem polityki uprawianej przez P.Kaczyńskiego.. Można oczywiscie głosować na Palikota alew chyba lepiej od razu na Putina... po co się rozdrabnmiać, prawda "elektoracie PO"?
Oszust z PO / 178.42.138.* / 2010-09-11 17:09
W Polsce poleje sie krew

wojna jest na wlosku spowodowana bieda i wielkim niezadowoleniem. oszustwa tuska juz nic nie pomoga ludzie juz widza ze sa w sytuacji bez wyjscia a rzad i media dalej klamia te media i rzad musza odejs
aleksu / 2010-09-12 11:16 / Bywalec forum
bieda to chyba ty jesteś a wielkie niezadowolenie z tego że Kłamczyński przegrał raz na zawsze.
widmo / 83.27.29.* / 2010-09-11 20:38
wojna - wg pampersa, ( tego speca, od wojen domowych)
jest możliwa! rząd odejdzie, w podskokach, a pismaki będą
wiać - jak szczury z tonącego okrętu!
Elektro Devil / 2010-09-11 15:19 / Tysiącznik na forum
Zbigniew Ziobro krok po kroku liberalizował polski chory system wymiaru sprawiedliwości.

Wielu młodym ludziom udostępnił dostęp do zawodu Prawnika.

Obniżył też takse notarialną, która kosztuję i tak niewspółmiernie drogo kosztuje. Dlatego jest tak znienawidzony przez prawniczą bandę, która stworzyła sobie tu państwo w Państwie.

Ale w większości młodzi ludzie i tak tego nie docenili, są tak durni że chętnie przy zakupie mieszkania za pół miliona zostawią jeszcze 6000 u notariusza.
dgen / 2010-09-11 12:35 / Tysiącznik na forum
do money.pl !

po tygodniach analizowania autentyczności przemiany prezesa PIS, po tygodniach analizy celowości wykluczeń poszczególnych członków tej partii, proponują z powodu braku innych tematów, zejść na poziom powiatowy i zająć się analizą stanu psychicznego nominowanego przez PIS wójta Zagórza Dolnego, pana Józefa Kiełbasy.
A POtem ?
POtem tak po kolei - show must go on..............
niewierzący ateusz / 83.5.88.* / 2010-09-11 12:05
to nie mam nic przeciwko temu, pytanie tylko czy pomoże
widmo / 83.27.29.* / 2010-09-11 21:15
Nie! Nie! Po stokroć! - NIE!
Platfusy - czekają na jego odejście - jak na zbawienie!
A niby po co obecna nagonka! On jest największym zagrożeniem dla nich! Zmienił się tylko styl nagonki !
Teraz , są zatroskani stanem jego zdrowia!
Od katastrofy - dzień w dzień : a - to żle wygląda, a - to głos mu
zadrżał ,to znów - mało śpi i mało, jada! I tak bez końca wmawiają nam, jakieś bzdety!
J.KACZYŃSKI - ma się dobrze!
I jest - WIELKI !!! Przed nim misja - uzdrowienia kraju!
Wykształciuch / 178.56.39.* / 2010-09-11 10:34
Kochany, dotknięty głęboką traumą, Panie JK. Polska nie może być Twoją nianią, Polska ma ważniejsze sprawy do załatwienia. Gospodarka, służba zdrowia, finanse publiczne, UE, NATO itd. Daj Polsce spokój.
Widmo / 83.27.29.* / 2010-09-11 21:58
Wykształciuch? a tak - zmanipulowany!
Dobra rada ! Jak najmniej - propagandy medialnej
a starać się, samemu posługiwać - własnym rozumem !
"Papka" - jest dobra dla dzieci!

O tym właśnie piszę! ( wyżej ) Ale powtórzę !

Przed Nim misja - uzdrowienia kraju !

PO - daj Polsce spokój !

Czy w kraju, takim jak, Polska, występuje zjawisko głodu?

Bo , wielu z was , zachowuje się tak , jakby spadła z księżyca!
aleksu / 2010-09-12 11:13 / Bywalec forum
jeśli przed nim jakaś misja to uzdrowienia samego siebie, powstała nowa jednostka chorobowa to zespół Macierewicza i on na to cierpi.
vinita / 93.105.12.* / 2010-09-12 01:31
Zważ,mój dobry "widmo", że potwierdzasz moją tezę o panującym w
PiS-uarze powszechnym niedouczeniu. Ty z kolei masz kłopoty z interpunkcją ( a i używanie dużej litery na początku zdania jest dla Ciebie przeszkodą nie do przebycia). Dam Ci dwie rady:
Po pierwsze - po napisaniu każdego następnego "postu" postaw na jego końcu po 20 przecinków i kropek, a następnie wpisz komendę- " na miejsca rozejść się".
Po drugie- staraj się jak najwięcej czytać ( i to nie tylko gazet w rodzaju
"Naszego ciemniaka"). Być może pomoże Ci to zaprzestać bezrozumnego powtarzania "prawd objawionych" Oćca Sromotnika.

Najnowsze wpisy