Forum Polityka, aktualnościKraj

Czuma znów kieruje komisją naciskową

Czuma znów kieruje komisją naciskową

Money.pl / 2009-11-10 15:31
Komentarze do wiadomości: Czuma znów kieruje komisją naciskową.
Wyświetlaj:
janiszek72 / 2009-11-10 15:41 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący Czuma - "najwybitniejszy inaczej" Minister Sprawiedliwości, powrócił do swoich korzeni i prezentuje rynsztokowy poziom przewodnictwa komisji ds. przycisków, nacisków i odcisków na d u p a c h swoich popapranych kolegów i koleżanek z PełO. Donald Tusk przywrócił beznadziejną normalność w sejmie. Cześć jego niepamięci. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
issael / 94.254.134.* / 2009-11-10 23:33
Wysłuchałem podany fragment owej wymiany zdań.
I nie moge powiedzieć aby zachowanie pana Czumy było rynsztokowe.
Nie wypowiadam sie o zachowaniu innych posłów aby nie urazic tych czy tamtych fanatyków.
Chyba że ocena rynsztokowe wg janiszek 72 oznacza dobre?
sceptyk / 2009-11-10 15:31 / Tysiącznik na forum
PO zawsze stara się być sędzią we własnej sprawie. Nic nowego.
Wnikliwy / 83.22.114.* / 2009-11-10 18:02
Czuma .Podobno piękny życiorys w walce o wolność,ale, kiedy naprawdę trzeba było walczyć W Stanie Wojennym uciekł do Ameryki jak szczur z tonącego okrętu"Piękne życiorysy mieli Górnicy którzy walczyli do końca.,Gdy nie groziło mu nic przyszedł zbierać kokosy z Rządowego Koryta. Takich mamy patriotów, pseudo Polaków.
issael / 94.254.134.* / 2009-11-10 23:47
Wnikliwy .. chyba wnikliwy inaczej.
Słowo Podobno .. dyskwalifikuje. W polsce zauwazyłem ,ze oceniac innych lubia ci którzy nigdy nie zdobyli sie na jakikolwiek czyn odwagi.
Nawet ja obcokrajowiec wiem co nieco o waszej historii, i czesto zauwazam ze moje co nieco jest więcej niż znajomośc własnej historii przez wielu polaków.
Inna soprawa, czuma walczył i ponosił tego konsekwencje w okresie trudniejszym przedsolidarnościowym, gdzie ryzykowało sie znacznie więcej.
w okresie stanu wojennego, było nieco łatwiej, i władza bała sie stosowac wszystkich metod jakie stosowała wczesniej.
Inna sprawa jest to ze na prawie kazdą "gwiazdę" czy "bohatera" okresy wojennego jest jakis haczyk, spowodowany róznymi okolicznościami a to załamaniem sie "bohatera" a to specjalna taktyka wprowadzania SB w błąd, albo jeszcze jakimis innymi okolicznosciami.
To jest jedna z głównych przyczyn dla ktorej Polska nie rozliczyła swojej historii , zrobiły to Czechy, Słowacy, Wegrzy, Niemcy ale Polacy nie.
Polscy "bohaterowie" i bohaterowie nie lubia pokazywac swoich słabosci lubią byc posągowi.
Czuma jest jednym z tych nielicznych na których nie ma haków. A przeciez mogły być.
No i nie zrobił wielkiej kariery, to co teraz robi to moim zdaniem błąd z jego strony. Jest potrzebny 'bohaterom" robiacym kariery, jako swoiste tło.
Moim zdaniem jest raczej kwiatkiem do kozucha, obecnego sposobu politykowania w polsce.
Swija obecnością w układzie politycznym niejako legitimizuje pozostałych słabosilnych "bohaterów".
A i tak jest marginalizowany i ośmieszny lub lekcewazony.

Najnowsze wpisy