Forum Forum podatkowePIT

Czwarta stawka PIT - 85 proc.?!

Czwarta stawka PIT - 85 proc.?!

George / .* / 2003-09-26 06:48
Komentarze do wiadomości: Czwarta stawka PIT - 85 proc.?!.
Wyświetlaj:
kK / .* / 2003-10-03 07:02
To oczywiste, że pan poseł jest agentem jakiegoś raju podatkowego (może naszych bliskich sąsiadów) i robi wszystko, aby Ci co jeszcze płacą podatki płacili je w kraju któremu pan poseł służy. Jest zdrajcą - pod sąd z nim!
jack / .* / 2003-10-02 12:26
Gratulacje, ekonomia na wysokim poziomie :-) Panie (p)OSLE. Mam propozycje dla Pana .... a moze tak dojarke w reke i ..... powrot do natury, he ?! Wysilku umyslowego prawie wcale noooo chyba ze krotka konwersacja z nasza pospolita "krasula". Pozdrawiam.
Kam4u / .* / 2003-09-29 23:06
"Bylo cymbalistow wielu..." ale Panu Hatce najwyraźniej nikt nie dorówna. Gratuluje pomyslowości. Gdzie Pana tak wyszkolili Panie Posle? Nawet jedna z mocniejszych wódek niema wiecej niz Pana rewelacyjna, uzdrawiająca gospodarke stawka PIT pozdrawiam, niech procenty bedą z nami !!!!!!!
ABC / .* / 2003-09-29 10:10
Proponuje, podjac akcje wysylania email'i, faxow, itp. do Sejmu, wszelkich urzedow pracujacych nad podatkami i oczywiscie biura poselskiego naszego radykala - posla, proponujacego stawke 85% - z odpowiednimi komentarzami. Moze poslowie i wladza zapomnieli co to jest "zycie", ekonomia, itd.Proponuje wysylanie petycji, aby wiekszosc naszych politykow, zaczynajac od poslow - z uwagi na trudna sytuacje ekonomiczna tysiecy szarych obywateli - przestalo otrzymywac wynagrodzenia, zamieniajac pensje, diety i inne sympatyczne formy wynagrodzenia na pracuje woluntariuszy.
Biera / .* / 2003-09-26 18:42
Przepraszam, gdzie i za ile PAN POSEŁ kupił dyplom, o ile wogóle ma Pan go. Ludzie jaki ten nasz kraj jest piękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klima / .* / 2003-09-26 17:43
Czemu sie wszyscy tak podniecacie?To przeciez DEBIL - a takich trzeba po prostu ignorowac.Szkoda tylko,ze takich DEBILI sami (jako spoleczenstwo)wybralismy.Dlaczego nie ma w parlamencie UPR - partii,ktora jest za obnizeniem podatkow od lat 15?
S.R. / .* / 2003-09-26 14:28
LPR to organ polityczny Radia Maryja . To ostatnie bez problemów nadaje swoje programy z przekażników na terytorium Rosji . Jak to jest możliwe w kraju , dla którego katolicyzm to największy wróg . Może więc pomysł tego posła ( litera "p" to grzeczność ) jest tylko tematem zastępczym , żeby ludzie mieli o czym mówić , a jednocześnie małymi krokami wprowadza się wszelkie inne obciążenia podatkowe . Hasło zabrać bogatym jest bardzo chwytliwe . W 2001 roku poseł PiS-u(aru) wystąpił z pomysłem podwyższania składki na ubezpieczenie zdrowotne bez możliwości odliczania jej od podatku . W przyszłym roku idzie ona znów w górę . Rząd SLD był oczywiście przeciw , ale Sejm , też głównie SLD jakoś to uchwalił . Jest to przecież stale wzrastający podatek . Jak teoretyczna opozycja może w ten sposób iść na rękę rządowi , żeby ten miał więcej kasy do dzielenia . Podsumowując : u nas nie ma partii ze swoimi programami , są tylko przykrywki partyjne dla różnych działań . Potrzebna jest też ciemna masa , którą można manipulować . LPR doskonale się do tego nadaje .
Beniek / .* / 2003-09-26 12:47
Proponuję podatek od głupoty. Mam kilku faworytów: (p)oseł Hatka, Hanna Bakuła, posłanka Beger. Wpływy z tego podatku powinny być przeznaczone na budowę ośrodka odosobnienia dla nich, gdzieś za Uralem
Ja / .* / 2003-09-26 11:54
Czytam i własnym oczom nie wierzę! Co dobrego narobiliśmy wybierając takich parlamentarzystów? ZGROZA!!!
niedzwiedz / .* / 2003-09-26 11:49
Ciekawe że zajmują się bogaczami, a zapominają o pozostałych. Dlaczego osoby mało zarabiające np. do 50000 tysięcy rocznie niemiałyby płacić 10% podatku - może tym się trzeba zająć.
Przedsiębiorca (mały) / .* / 2003-09-26 10:15
Kto da więcej? Ja proponuje 150% podatku.A co.
Ela / .* / 2003-09-26 09:08
Bardzo mi się podoba ten pomysł. A ja proponuję by od nowego roku wprowadzić nowe zasady, które bedą mówiły o tym, by całe nasze wynagrodzenie przelewać na konto budżetu państw. Przecież my musimy utrzymywać naszych biednych rządzicieli, których jest bardzo malutko.
Gresco / .* / 2003-09-26 10:00
SUPER! pANIE p..OŚLE! JAKĄ UCZELNIĘ EKONOMICZNĄ pAN SKONCZYŁ? A MOŻE W ZAWODÓWCE MATEMATYKI NIE UCZYLI? NIE PYTAM, KTO pANA WYBRAŁ DO SEJMU, BO ONI TYLKO RADIA SLUCHAJĄ I NIE WYCHODZĄ Z DOMU WIĘC PEWNIE WOGOLE O pANU NIC NIE WIEDZA. A TO ZNOW WINA CHOREJ KOMUNISTYCZNEJ ORDYNACJI WYBORCZEJ, GDZIE TAKIE ...gENIUSZE JAK pAN WCHODZĄ DO WLADZ R.P. Mamusiu ja chcę stąd wyjechać........
miśka / .* / 2003-09-26 08:00
Dlaczego nie? Ale nią będą objęci wszyscy posłowie, senatowie, ministrowie, dokładnie wszyscy, którzy takie głupoty wprowadzają. Pan Hatka powinien mieć indywidualną stawkę 200%
wstyd / .* / 2003-09-26 07:59
Panie (p) OŚLE chyba żeś się pomylił albo cyferek nie znasz. Gdzie zgudbiłeś jedynkę - przecież miałeś zaproponować 185%. Wrzodak.P.S. Moaj partia jest najlepsza i samych oszołomów przyjmuję.
Tom / .* / 2003-09-26 07:47
Dlaczego tak skromnie? Czemu nie 100%? No może 99%, bo ładniej wygląda!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy