Forum Forum dla firmKadry

Czy e- zarządzacie kadrami w swojej firmie?

Czy e- zarządzacie kadrami w swojej firmie?

zannaz / 2013-07-08 15:42
wpadłam na artykuł w którym dane liczbowe dają do myślenia, ma ktoś doświadczenie w tym obszarze?

http://www.pulshr.pl/lista/artur-jedynak,13129.html

a to wyciągnięte dane liczbowe:

W jednym w wdrażanych przez KBJ projektów, efekty przerosły nawet oczekiwania klienta - dużego przedsiębiorstwa, zatrudniającego 18 000 pracowników. Za sprawą wdrożenia na platformie SAP NetWeaver osiągnięto oszczędności w wysokości 40 000 zł rocznie oraz ponad 21 000 godzin pracy w miesiącu.
Wniosek kadrowy, który do tej pory był rozpatrywany i przetwarzany przez średnio 10 dni, po wprowadzeniu systemu jest rozpatrywany w średnio 2 dni!
Nastąpiła redukcja obciążenia managerów o 50 % w zakresie wniosków kadrowych i 95 % w zakresie wniosków o wypłatę nadgodzin. To imponujące wyniki – tak więc, jeżeli piętrzy się na Twoim biurku stos wniosków urlopowych – pomyśl o wdrożeniu nowoczesnego e-rozwiązania dla swojej firmy.
vadi / 31.61.131.* / 2013-07-08 19:53
W mojej firmie korzystamy z SAP, ale szczerze mówiąc mam wrażenie, że nie wszystkie elementy grają z tym co robimy. liczby niezłe, pytanie tylkoo czy dla średniej firmy te ż da się takie wtyczki zrobić...

Najnowsze wpisy