Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy konto w Mbanku Emax i Emakler jest naprawde dobre?

Czy konto w Mbanku Emax i Emakler jest naprawde dobre?

milewski / 83.24.63.* / 2008-11-03 17:33
Mam pytanie do osbó które orjetują się w tematyce opłat, prowizji i możliwosci jakie dają te
konta.
Czy konto wymienione w temacie jest naprawde najtańszym kontem i najbardziej korzystnym??
Chciałbym głownie rozpocząc inwestowanie na GPW a dokładnie muszę zakupi troszkę akcji
trzech spółek , wiec pytanie kieruje do osoób ktore się orjętują , gdzie możliwe
najkorzystniej mozna dokonywac takich operacji???
Wyświetlaj:
~hal23 / 83.14.232.* / 2008-11-14 21:19
proszę o odpowiedź: do ilu najlepszych ofert jest dostęp w BOSiu za 4 zł podstawowej opłaty. Pytam tak dla porównania, bo w eMaklerze 0zł ale jest w tym dostęp tylko do jednej najlepszej oferty (niezależnie od obrotu na rachunku).

Dziękuję z góry za odpowiedź
Egon_gpwinfo / 78.28.5.* / 2008-11-03 18:06
Tak konto w mbank jest najtańszy kontem no chyba że jesteś studentem to możesz znaleźć konto studenckie na przykład w ING
j.k. / 2008-11-10 11:49 / Bywalec forum
A jak wygląda sytuacja z rachunkiem maklerskim w ING?Który korzystniejszy w BOŚ,czy w ING.I jeszcze jedno pytanko jeżeli nie chodzi mi o daytrading,tylko o zakup akcji na dluższy czas,czy nie lepiej wybrac emaklera w embanku?
milewski / 83.24.63.* / 2008-11-03 18:19
no tak, zwykłe konto jest najtańsze, i jak rozumiem najtańszym dostepem do giełdy z mozliwoscią kupowania akcji z GPW jest Emakler???
~hal23 / 83.14.232.* / 2008-11-03 21:21
Nie wiem czy gdzies jest taniej, ale mnie eKonto w mBanku i eMakler kosztuje 0 zł. ;) Czy jest najkorzystniejszym nie wiem, bo z innych nie mam potrzeby korzystać
Jasi0 / 2008-11-08 17:27 / portfel / Bywalec forum
Sam posiadam (myślę nad rozwiązaniem umowy), ale z przykrością stwierdzam, że to "popelina", wprawdzie nic nie płacisz (pod warunkiem, że obrócisz troszki papierami w ciągu roku), ale i nic nie dostajesz, a nie dawno założyłem rachunek maklerski w BOŚ. Płacę 4 złote miesięcznie, ale mam już dostęp do notowań w czasie rzeczywistym, który w eMaklerze muszę wykupić.
pamor / 2008-11-12 16:51 / portfel
Ale w BOŚ chyba jest minimalna wpłata na poziomie 5 tys zł a w mBanku chyba nie ma minimum
~hal23 / 83.14.232.* / 2008-11-11 23:00
ale jaki dostep do notowań dostajesz za te 4 zł? na razie pytam z ciekawości bo w eMaklerze jedna najlepsza oferta (niezależnie od obrotu na rachunku) jest gratis. Jedna to nie za wiele. Ale rzadko korzystam to mi wszystko jedno. Za wiecej juz trzeba płacić. Ale przy aktywnym inwestowaniu to dostęp do większej ilości ofert to dobra rzecz
leito170 / 2008-11-11 19:54
Konto eMakler jest najtańsze, ale nie znaczy to, że jest najlepsze. Czasem warto zapłacić kilka złotych miesięcznie, co nie jest dużą kwotą i mieć dostęp do dodatkowych funkcji. Pisał już o tym Jasi0 i muszę się zgodzić. Proszę się zastanowić, czy chce Pan postawić na jakość, czy cenę.
Pozdrawiam,
www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl
waszsza / 83.24.141.* / 2008-11-12 13:56
Cenowo ING i BOS wygląda podobnie z tego co sprawdzalam. Ale Ing teraz wprowadziło nową platformę transakcyjną, podobno dziala bardzo szybko, a to wazne w dzisiejszych czasach. Bo ten mbank może i najtańszy ale nie ma żadnych dodatkowych funkcji.
Jasi0 / 2008-11-15 20:32 / portfel / Bywalec forum
Osobiście na BOŚa nie narzekam w ogóle, platforma pracuje bardzo szybko, chciałoby sie powiedzieć: jeszcze nie zdążyłem kliknąć na zlecenie, a ono już na giełdzie. No i jakby nie było:
Ranking Forbes'a - DM BOŚ najlepszym biurem maklerskim, bossa.pl - najlepszą platformą.

"Dom Maklerski BOŚ zajął pierwsze miejsce w rankingu domów maklerskich opublikowanym w październikowym numerze miesięcznika Forbes. Po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się również nasza platforma internetowa - bossa.pl, uznana przez inwestorów za najlepszą platformę w Polsce. Zwycięstwo w całym rankingu oraz jego kluczowych kategoriach jest tym większe, że o wyniku zadecydowali sami inwestorzy."

komentarz można znaleźć na bossa.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy