Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

poczatkujący, lat 19, kapitał 5tys. zł konto emakler w mbanku

poczatkujący, lat 19, kapitał 5tys. zł konto emakler w mbanku

afro87 / 2007-01-29 16:38
jakies porady: co kupic,ile kupic i za ile :D bede wdzieczny za odzew na gg :D pozdrawiam dziekuje !
gg4079340
Wyświetlaj:
canary wharf / 2012-01-24 21:26 / portfel / Tysiącznik na forum
investowanie to ciezka araca, a 5 tys to lepiej zainwestuj w siebie i w szkolenie, bo na gieldzie to stosunkowo za malo zeby grac na day trading, oplaca sie investowac w siebie a juz napewno nie TFI !! to banda pieprz...onych kretynow ktorzy p****** w stolki i nic nie robia biorac 5-6 % rocznie Twojego siana za nic i skazujac cie na strate 60 %
zapomnij o nich i lepiej popytaj wujka Google
canary wharf / 2012-01-24 21:26 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiedzialem ze slowo pieeeerrrdza jest wulgaryzmem :D he he he
superowy inwestor / 2007-05-23 16:02 / Bywalec forum
abg powinno sie wybic wkrutce po polaczeniu ze spinem
superowy inwestor / 2007-05-23 16:03 / Bywalec forum
wkrótce -mialo byc
i trzeba kupic i przytrzymac
Raku1983 / 2007-02-27 11:25
A mam male pytanko ;] rachunek w mbanku ma sporo zalet, tyle ze jego wada jest to ze nie ma podanych notowan w czasie rzeczywistym tylko ceny sa podawane z 15 min opoznieniem. To nie jest duzy problem bo mozna zalozyc drugi rachunek w innym biurze zeby miec wglad w aktualne notowania. Ale jestem ciekawy czy program do skladania zlecen mbanku jest przejrzysty i czy latwo dojsc o co w nim chodzi. Myslalem o zalozeniu rachunku w PKO ale w jednym komentarzu ktos wczesniej napisal ze program ktory oni daja do obslugi rachunku to porazka. Jesli Ktos ma mozliwosc wypowiedzenia sie na temat tych dwoch domow bardzo prosilbym o odpowiedz. Z gory dziekuje. Moj mail michalel@interia.pl gg:4099310
alzedo / 89.228.147.* / 2007-05-12 11:44
Nie wypisuj głupot, kwotowania w mbanku sa w trybie rzeczywistym, bez opóźnienia, minus, że bez abonamentu jest tylko 1 najlepsza oferta, no chyba ze mozesz wykazać sie obrotami
afro87 / 2007-02-27 17:06 / portfel
mbank jesli chodzi o latwosc obslugi jest spoko.... ja narazie kupilem arke akcje za 1000zł oraz kupilem 35 akcji capitala i 35 02nfi narazie wszystko spada chociaz na capitalu w jeden dzien mialem wzrost 9% mialem sprzedawac ale myslalem ze dalej bedzie roslo.... a tu lipa dzis bessa wszystko spada, trzeba byc dobrej mysli.
zainteresowany / 2007-03-21 21:35
ja wykupilem fundusze akcji polskich funduszy pioneer jestem zadowolony inwestuje już od roku i zarobiłem ok 25 % + opłata manipulacyjna myśl ze to całkiem calkiem jak na początek a i nie myślcie że inne fundusze nie pobieraja swojego zysku bo to kpina biorą przy wycofywaniu akcji albo dają miejsze % dzienne pozdr jak kupujecie polecam male lub średnie sp. w pioneer są już wykupione ale w innych funduszach mona kupić
rychu czarna stopa / 82.69.133.* / 2007-02-04 20:13
jest darmowa gra w necie. Inwestujesz na gieldzie wirtualne pieniazki, kupujesz sprzedajesz akcje. Mozna pograc jakis czas i zobaczyc jak dziala ten rynek, a po jakims czasie sprubowac samemu z prawdziwa kasa.
marek1000 / 2007-01-30 21:58 / portfel
na początek kup jednostki w funduszu iwestycyjny akcji małych spółek,
Khartoum / 2007-02-13 20:12 / portfel / Młodszy gracz giełdowy
nie, to są Narodowe Fundusze Inwestycyjne. Małe spółki to MiDWig(no właściwie średnie) i WiRR, najbardziej ryzykowne :), ale przynoszące największy zysk. :) Co dokładnie kupić nie powiem :), bo nikt tego nie wie(efektywność rynku?!) co kiedy i jak będzie rosło :). Można tylko próbować przwidywać...w końcu parę wskaźników jest i zapoznać się z nimi nietrudno.
***Qba*** / 2007-04-23 22:04
Czy we wszystkich kontach maklerskich jest kwota aktywacji jak w mbanku?
Jak gralem na onecie to nie bylo czegos takiego.
Czarnecki / 178.181.61.* / 2012-01-15 00:17
Jak grasz to się potem nie dziw że tracisz.
Na giełdzie się inwestuje.... fajnie jak platformy rzucają na rynek zabawki dla naiwnych szaraczków... tylko potem wszyscy płaczą że nic nie zarobili....

żal mi was ludzie, jak się nie znasz na inwestowaniu to się w to nie ładujesz... to tak jak by zamienić hydraulika i doradcę inwestycyjnego miejscami. Potem zobaczymy kto jakich strat narobił....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy