Forum Forum finansoweKredyty

Czy mam szanse otrzymać kredyt ?

Czy mam szanse otrzymać kredyt ?

AmBart / 89.174.121.* / 2007-11-13 15:27
Witam, mam pytanie odnośnie kredytu. Wiem, że więcej dowiem się idąć do banku, ale chciałbym zrobić wstępne rozeznanie.

Pracuje na umowe zlecenie do 31-12-07, po tym okresie przejdą na stałą umowe o prace, którą podpisze na czas nieokreślony.
Powiedzmy, że na umowie zarobek będzie 1200 brutto (w rzeczywistości trochę więcej).
Będe chciał się starać o kredyt gotówkowy w wysokości 10 000 złotych jednak problem w tym, że po pierwsze wziąłem sprzęt na raty na rok, a po drugie mam nieuregulowany stosunek do służby wojskowej.

Jeżeli raty byłyby problemem to oczywiście mogę je wcześniej spłacić. Czy mam szanse dostać kredyt w wysokości 10 000 złotych ?

Druga sprawa, czy na umowe zlecenie, podpisując ją na czas nieokreślony też można dostać kredyt ?

Dodam jeszcze, że mam 19 lat, w czasie gdy będe się ubiegał o kredyt okres zatrudnienia to będzie ok. 4-5 miesięcy.
Wyświetlaj:
Agnieszka Konsultant Money.pl / 2007-11-14 14:44 / Specjalista Money.pl
Witam,

W przedstawionej sytuacji wybór banków, które byłyby skłonne udzielić kredytu jest ograniczony, jednak jakieś szanse są...
Przy założeniu, że umowa o pracę będzie zawarta z tym samym pracodawcą z którym podpisana jest obecna umowa zlecenie, o kredyt można wnioskować np.: w GE Money Banku. Bank wymaga 3 miesięcy stażu pracy u obecnego pracodawcy i zaakceptuje zmianę formy prawnej stosunku pracy. Uregulowany stosunek do służby wojskowej w GE Money Banku nie jest wymagany.

Odpowiedzi na pytanie czy możliwe będzie uzyskanie kredytu w wysokości 10.000 PLN może udzielić tylko pracownik banku po przeanalizowaniu Pańskiej zdolności kredytowej.


Forumowiczów zainteresowanych ofertą kredytów gotówkowych zapraszam do działu Produkty Finansowe, gdzie można zapoznać się z ofertami innych banków oraz złożyć wniosek o kredyt.

http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/

Pozdrawiam
pioter1979 / 77.113.47.* / 2007-11-13 22:26
podaj namiary do siebie jakieś - dam namiary dobrej firmie która udziela kredytu

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: