Forum Polityka, aktualnościKraj

Czy Olewnik sam się uprowadził?

Czy Olewnik sam się uprowadził?

Rybia Odwaga / 2011-11-18 13:59
Prokuratura po raz kolejny nie daje spokoju rodzinie Krzysztofa Olewnika. Prokuratura sprawdza czy , czasem Olewnik sam nie zlecił swoje uprowadzenie. Według prokuratury możliwe że przez to , iż zbytnio ufał porywaczom były przyczyną jego śmierci... dosyć to naciągana teza... nie sądzicie?
Wyświetlaj:
zdrowy rozsądek / 81.219.95.* / 2011-11-19 00:30
Gdyby zgładzono bliską nam osobę, prasa nie poświęciła by takiemu zdarzeniu ani minuty. Może za wyjątkiem mediów lokalnych. A w tym przypadku mimo iż jak wspomniałem wcześniej, zachowując szacunek wobec zmarłego, facetowi o wątpliwej reputacji od dziesięciu lat poświęca się uwagę wsztstkich możliwych instytucji jakby był co najmniej ZBAWCĄ NARODU i zginął za nasze zbawienie - OBŁĘD... Możlwe w tej sprawie jest właściwe wszystko, świadkowie nie żyją, a od dziesięciu lat robi się wszystko by sprawa nie został wyjaśniona, więc nie zostanie. I strach myśleć jakim siłom naraził się zmarły... Może samemu Panu Bogu. Jedno jest pewne gdyby sprawa była klarowna, prokuratura i policja rozpoczęła by rutynowe czynności, bez tylu gigantycznych matactw, niedociągnięć, nadużyć itp... Jeśli zaś takowe były to ewidentnie świadczy o tym że wina leży gdzieś po środku. Tym bardziej zatem nie widzę powodu bt ten temat ciągnąć.
Zdrowy Rozsądek / 81.219.95.* / 2011-11-18 23:47
Z całym szacunkiem dla zmarłego... Ale dajmy już może spokój tej sprawie, bo się ciągnie i ciągnie zajmując więcej miejsca w przestrzeni medialnej niż zamach na Kennediego. Powszechnie wiadomo że ani zmarły ani jego rodzina nie była święta... Wykorzystano kilka uchybień proceduralnych aby zwrócić uwagę mediów i w ten sposób sprawa stała się bardziej głośna i dłużej trwająca niż katastrofa smoleńska, ba nawet doczekała się komisji sledczej, nijako w ten sposób deklasując i przewyższając tragedię w której zginął prezydent i elita naszego kraju... Każdy z nas stracił kogoś bliskiego w różnych okolicznościach - śmierć to śmierć. Ile jeszcze ten koszmar ma trwać??? Jak do tej pory nie wyjaśniono tej zbrodni to już nigdy kulisy tych zdarzeń nie ujrzą światła dziennego.
Rozczarowana12 / 2011-11-18 14:51
Ciekawe ile jeszcze prokuratura nie da świętego spokoju rodzinie Olewnika!!

Najnowsze wpisy