Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Czy opłaca się wykupywać polisę?

Czy opłaca się wykupywać polisę?

Adrian Kołecki / 2012-12-14 13:45
Od dłuzszego czasu moja żona namawia mnie na wykupienie plisy na życie... czy waszym zdaniem naprawdę warto taką polisę wykupić? Jak to jest w z wypłatą pieniędzy jeżeli coś mi się stanie?
Wyświetlaj:
Jacek ING / 188.146.98.* / 2012-12-15 18:24
Jesli masz odłożone kilkaset tysięcy ,nie masz kredytu hipotecznego i dzieci to nie warto. W każdym innym przypadku powinneś taką polisę mieć.I wtedy Twoja żona ma rację.Pozdrawiam
stritz55 / 89.71.137.* / 2012-12-15 02:06
Wszystko zależy od OWU w danym towarzystwie ubezpieczeniowym - tzn. gdybyś się np. zaćpał na śmierć, no to na odszkodowanie bliscy liczyć nie mogą. Z drugiej strony ja mam np. Evento w Generali wykupione w Generali z uwagi na niebezpieczną pracę i to obejmuje również wypadki, gdybym był niezdolny do pracy, a trzeba by było zabezpieczyć rodzinę.
kokosanka532 / 83.6.164.* / 2012-12-14 15:43
Wydaje mi się, że ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego jak ważne może być zabezpieczenie swojej przyszłości do czasu aż nie zdarzy się im poważny wypadek... Dopiero wtedy zdajemy sobie sprawę i żałujemy, że nie pomyśleliśmy by zainwestować w przyszłość i bezpieczeństwo. Według mnie zakup polisy jest jak najbardziej właściwym pomysłem.
Zegarmistrz12 / 2012-12-14 15:59
Jasne że się opłaca...zwłaszcza że pieniądze pójdą dla twoejje rodziny jeżeli Tobei sie coś stanie!! Warto!!

Najnowsze wpisy