Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy Palmtop zastąpi laptopa do zleceń ?

Czy Palmtop zastąpi laptopa do zleceń ?

WolnościSmak / 2008-06-08 20:37
czy ktoś korzysta z palmtopa lub iPhona do składania zleceń ?
Wyświetlaj:
Balrog1 / 2008-07-01 01:41 / Bywalec forum
Myślę że zmieramy w takim kierunku ze bedziemy mogli to juz z telefonu robic miniaturyzacja i dostepnosc do coraz to nowych opcji w urzadzeniach przenośnych da nam mozliwosci ogromne w malym rozmiarze
jagoda26 / 2008-06-12 13:38
Wystarczy połaczenie z netem a czy to będzie palmtop czy komórka czylodówka to już nie gra roli byle była klawiatura. chyba że komendami głosowymi będzie można zlecać.
jagoda26 / 2008-06-12 13:40
Ja przez telefon komórkowy kupuję fundusze na platformie ostatnio zleciłam kupno UniAkcji ME2012 tzn dokupienia bo już mam od dawna.
kaarrool / 2008-06-10 16:45 / Bywalec forum
W dobie miniaturyzacji pewnie że coraz mniejsze sprzęty będą w urzyciu tylko chwile jeszcze.
WolnościSmak / 2008-06-10 22:59
chodziło mi o to ,ze dużo jestem w aucie ,nawet bardzo dużo ,a na laptopa w pracy nie moge za bardzo sobie pozwolić ,ale na jedno z w/w urządzeń jak najbardziej, ale nie mam czasu skoczyć do jakiegoś punktu i spróbować wejść na zlecenia i sprawdzić , dlatego zadałem pytanie tutaj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy