Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Endrju12 / 2012-05-15 13:17
Zastanawiałem się ostatnio jak bym mógł skutecznie zareklamować swoją stronę , od swojego zajomego dowiedziałem sie ze istneieje coś takiego jak pozycjonowanie strony... czy waszym zdaniem opłaca się wynająć człowieka któ¶y by mi pozycjonował sklep internetowy w google?
Wyświetlaj:
hubu / 89.66.199.* / 2014-01-30 22:57
Powiem tak, jeżeli chcesz się bawić w pozycjonowanie- to lepiej zatrudnij do tego wykwalifikowane osoby. Pozycjonowanie rozpoczynamy od gruntu! Ja np zlecałem: www.ntsolution.com.pl bardzo dobrze poza tym robią strony internetowe za dość niską cenę moim zdaniem :)
impromeese / 185.192.241.* / 2018-10-11 11:40
Zaistnieć w sieci jako sklep internetowy to można tylko poprzez pozycjonowanie. Mój sklep korzysta z usług http://e-prom.com.pl/ i dopiero poprzez pozycjonowanie profesjonalnej agencji zaczął mi się generować ruch on-line na sklepie
JacekB867 / 82.160.6.* / 2014-01-29 22:03
Pozycjonowanie jest opłacalne, gdyby się nie płacało to przecież nie byłoby tylu serwisów na "internetowym rynku". Ale kompletnie nie dziwi mnie to pytanie, sam swego czasu byłem do pozycjonowania nastawiony sceptycznie, jednak moje wątpliwości rozwiał seopilot, dzięki któremu wypozycjonowałem swoją stronę internetową na stosunkowo wysoki poziom. To bardzo łatwy system, jest tryb ręczny, tryb automatyczny no i jak ktoś lubi to tryb półautomatyczny.
Początkowo na pozycjonowanie przeznaczyłem budżet 50 zł. Moja pozycja przed pozycjonowaniem wynosiła 23, po usłudze seopilota byłem już na 11 pozycji.Tak więc niskim nakładem można sporo zyskać.
Nie ma tutaj także mowy o ukrytych kosztach, wszystko jest jasne i przejrzyste, człowiek wie za co płaci.
mGNUSA / 89.69.142.* / 2014-01-25 16:32
właśnie się zastawiam nad profesjonalnym pozycjonowaniem osobiście nie mam takich zdolności ani zbytnio czasu wiec wole zapłacic. Chyba skorzystam z firmy enterso. Czy na coś powinna zwrócić uwagę przy ich pracy? Polecił mi enterso znajomy z branży ale sama wole też ich sprawdzić
przemiko / 2013-12-19 22:05
No pewnie, że pozycjonowanie jest opłacalne, powiem nawet więcej - bez pozycjonowania ciężko być aktualnie widocznym w sieci. Sam korzystam z seopilot i po jakimś czasie i optymalnym doborze słów kluczowych są efekty. Jeśli jesteś w drugiej dziesiątce wyników wyszukiwania to marne szanse na duże zyski z klientów internetowych. Najlepiej być w top 10, wtedy można być pewnym, że zainteresowanie wzrośnie. Pozycja jest mega ważna, tylko jednostki sprawdzają, co dzieje się dalej niż na 3 stronie wyszukiwarki.
sewerynka / 77.253.242.* / 2013-10-11 10:52
to chyba oczywiste ;) sama długo zwlekałam w zainwestowanie w tą formę reklamy. Postanowiłam spróbować i teraz nie wyobrażam sobie nie korzystać z usługi pozycjonowania mojej strony internetowej. Gdy strona znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, zaraz odnotowałam zwiększoną liczbę zapytań i klientów. Najlepsze powtierdzenie skuteczności - strona nieco spadła z pozycji po zmianie algorytmu google i zaraz mniej telefonów i maili ze strony potencjalnych Klinetów.
Wybierając pzoycjonera uważaj na nacięgaczy. Jest wielu hochsztaplerów, którzy potrafia bardziej zaszkodzić niż pomóc. JA ze swojej strony mogę spokojnie polecić agencje Top Position topposition.pl Korzystam z ich usług już ponad 2 lata i jestem zadowolna z rezultatów
kondziuk / 2013-08-20 11:39
Pozycjonowanie stron w internecie zawsze jest opłacalne. Jak już ktoś wyżej wspominał bardzo dobre są kampanie social media, czyli promocja na fb. Dosyć istotne jest to ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na takie działania, bo koszty mogą być różne i uzależnione od efektu, jaki chciałbyś uzyskać. Niemniej pozycjonowanie jest zawsze dobrą rzeczą.
malinas / 2013-02-21 11:14
zastanow sie nad dzialaniem na facebooku :) obecnie w poslce jest tendencja rozwianiaja profili przez grupy ludzi zwiazanych z social media. Zajmuja sie calkowicei marketingiem na pforilu i biorac pod uwage ilosc uzytkownikow jaka jest na facebooku, przynosi to napewno wymierne korzysci
Joanka78 / 193.22.83.* / 2013-02-21 00:42
Oczywiście, że się opłaca. Jeżeli strona nie jest dobrze wypozycjonowana ginie w morzu stron internetowych. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to polecam NETimage. W ich przypadku płacisz tylko za wyniki. Doskonale dobierają frazy kluczowe co jest niezwykle istotne przy tych działaniach
Dosek / 83.7.64.* / 2013-02-01 13:53
Tak istnieje i w sumie opłaca się. Widzisz pozycjonowanie w praktyce oznacza to, że twoja strona (dzięki zabiegom grupy ludzi) pojawia się coraz wyżej w google po wpisaniu danej frazy. Oczywiście kluczem jest to, aby firma znalazła się na 1 stronie (bądźmy szczerzy mało kto schodzi poniżej 3). Obecnie istnieją firmy, które zajmują się tego typu rzeczami. W internecie pozycjonowanie jest kluczem do sukcesu i do dobrej reklamy a inwestycja w porządne firmy takie jak netimage, szybko powinna ci się zwrócić
Jakub795 / 85.221.202.* / 2012-12-16 23:24
Tak jest opłacalne, ale ja mogę poradzić że nie na samym G, człowiek winien się koncentrować ponieważ jest co najmniej klika form rozwoju i wypromowania firmy w internecie, ja bym zaczął od katalogów firm, potem wraz z pozycjonowaniem w G. Pozycjonować 4 frazy na początek i aby 2 weszły w top10 przeciągu 3 mc. Potem następne. Dodanie strony do katalogów firm jak regionalnyrejestrfirm.pl może dać nam ruch na stronie. Czy też skoncentrować się również na Facebooku, w Polsce ostatni czasy social marketing dobrze się Mniewa.
Janeek / 195.216.250.* / 2012-12-10 13:43
jak najbardziej się opłaca, w dzisiejszych czasach większość bazuję na informacjach dostępnych w sieci, cokolwiek chcemy kupić, gdzieś iść, wyjechać sprawdzamy co o tym myślą inni w sieci. Zlecenie pozycjonowania strony profesjonalistą przynosi na pewno wymierne efekty, sam korzystałem z takich usług i się opłacało, mogę Ci polecić www.wallgrab.com - muszę przyznać, że spisali się znakomicie
Emil27 / 31.174.103.* / 2012-12-09 21:23
oczywiście, że jest..nie jest to może najtańsze działanie ale na pewno przynosi profity..Ja ostatnio pozycjonowałem stronę przez ministerstworeklamy bo niestety sam nie mam czasu i z miesiąca na miesiąc klientów mi przybywa a to najważnejesze..bo opłaty za pozycjonowanie się skończyły a klienci nadal są:)
janusz31 / 31.174.61.* / 2012-11-11 22:15
oczywiście, że tak..możesz mieć najlepszą stronkę ale jak nie jest pozycjonowana to nic nie znaczy w internecie..ja zleciłem to ministerstwu reklamy i póki co jestem zadowolony z tego wyboru..z miesiąca na miesiąc klientów przybywa
leon555 / 2012-11-12 11:37 / Bywalec forum
tylko, ze takie profesjonalne pozycjonowanie stron to jest niezła kasa, w sensie mało kogo stać na to
pldom / 2017-10-14 13:59
Jaka kasa taka pozycja. Niestety przerażająca maksyma dzisiejszych czasów.
Sam szukam i analizuje rożne opcje.
Najgorsze że dochodzi drugi problem.
.............. ale jest jedno ale. Jak zweryfikować firmę świadczącą takie usługi? Wiem zdania i pytania z najprostrzeg (szczypiorkowego ) wymiaru. Jednak coś co jest najprostsze, potrafi zaskoczyć. Mogę liczyć na zaskakującą podpowiedz? Pozdrawiam Franciszek pldom.pl

poczta@pldom.pl
pldom / 2017-10-14 13:58
Jaka kasa taka pozycja. Niestety przerażająca maksyma dzisiejszych czasów.
Sam szukam i analizuje rożne opcje.
Najgorsze że dochodzi drugi problem.
.............. ale jest jedno ale. Jak zweryfikować firmę świadczącą takie usługi? Wiem zdania i pytania z najprostrzeg (szczypiorkowego ) wymiaru. Jednak coś co jest najprostsze, potrafi zaskoczyć. Mogę liczyć na zaskakującą podpowiedz? Pozdrawiam Franciszek pldom.pl

poczta@pldom.pl
pldom / 2017-10-14 13:58
Jaka kasa taka pozycja. Niestety przerażająca maksyma dzisiejszych czasów.
Sam szukam i analizuje rożne opcje.
Najgorsze że dochodzi drugi problem.
.............. ale jest jedno ale. Jak zweryfikować firmę świadczącą takie usługi? Wiem zdania i pytania z najprostrzeg (szczypiorkowego ) wymiaru. Jednak coś co jest najprostsze, potrafi zaskoczyć. Mogę liczyć na zaskakującą podpowiedz? Pozdrawiam Franciszek pldom.pl

poczta@pldom.pl
thomasindaclub / 89.77.115.* / 2012-10-18 12:17
Wejdź na Google Ads sam sobie zrobisz kampanie i wyznaczysz budżet na miesiąc te wszystkie firmy kasują zdecydowanie za dużo zobaczysz jaki jest efekt i czy się opłaca zawsze będziesz na 1 stronie po pozycjonowaniu na efekt musisz czekać od 3 do 6 miesięcy zależy od słów kluczowych dla mnie było ok 2000 na miesiąc podpisać umowę to sobie policz teraz mam google ads sam wyznaczam ile chce wydać na reklamę.
NetManiak / 83.24.67.* / 2013-06-28 19:09
"Wejdź na Google Ads" - ale to nie pozycjonowanie tylko reklama! Efekt? To zależy, jeśli wiesz co robisz tak, jeśli nie to tylko wyklikają Ci reklamę ludzie trafiający na stronę i/lub konkurencja. Jeśli klient to jest szansa, że kupi produkt/usługę, jeśli konkurencja to niestety wywalisz kasę w błoto. Poza tym wedle badań reklamy są klikane ale o wiele większe zaufanie mają klienci do firm pozycjonowanych na 1 stronie! I konkurencja niech klika ile chce :)
financier / 83.3.11.* / 2012-12-10 13:46
Ale takie pozycjonowanie wymaga wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu SEO. To nie jest takie proste.:)

Najnowsze wpisy