Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy TPSa przeżyje ?

Czy TPSa przeżyje ?

P64 / 2007-11-18 20:52
Uwaga na TPSA.....w najblizszym czasie powieje grozą...pewne fakty , które wpłyną do UKE...zwiazane z neostradą oraz brakiem wydolności...troszkę powinny wszystkich zaniepokoic...firma nie posiada mocy przrobowej....nie wywiązuje sie z podstawowych umów...nie podoła w żadnym momencie z telewizją, którą tak szeroko reklamuje...Czy to prawda?....no cóz wkrótce....się okaże...myśle że warto się tego pozbyć...dopóki jest czas...dlaczego?....:)no właśnie....Dzięki nieudolności musi paść na pysk
Wyświetlaj:
Ratownick76 / 2007-11-20 00:01 / portfel
Ameryki nie odkryłeś :) sytuacja z brakiem mocy przerobowej trwa już od lat a spółka trwa nadal .... to akurat jest sygnał , że zainteresowanie jej usługami jest duże. Nie mam akcji TP żeby w jakiś sposób zachęcać do kupna ale podzielam opinię że warto łapać w okolicach 20zł i koło 24zł sprzedawać .... 2-3 razy do roku można zarobić i jest to raczej pewny zarobek. Pozdrawiam
WOJCIO1 / 2007-11-19 20:06
TPS TO NAJSILNIEJSZA SPÓŁKA NA GPW TYLE ZŁYCH INFORMACIJ PRZEŻYŁA KAŻDA KOLEJNA ZŁA INFORMACJA WZMACNIA TPS MAKSYMALNY DOŁEK TO 18 ZŁ POTEM ZNOWU JAZDA NA SZCZYT 24 ZŁ I TAK MOŻNA SIĘ KOŁYSAĆ NA KONTRAKTACH TA SPÓŁECZKA DAJE DOBRZE ZAROBIĆ
ppaweł / 83.27.190.* / 2007-11-19 15:47
Tak racja, do mnie docierają podobne sygnały. Ciekawe co na to inwestorzy
ktosik / 83.27.190.* / 2007-11-19 15:45
Hm...jest w tym wiele racji. Ostatnio słyszałem o tym że kiedy coś nie mogą zrobić, mowią
prazecież mozna rozwiązać umowę. A w dodatku, sam byłem świadkiem kiedy Pani powiedziała że usługą powszechną jest jedynie telefonia a neostrada i inne to tylko dodatek, i nie muszą tej usługi świadczyć. W tej sytuacji są jak zwykle na wygranej, jednakze czy jest to prawdziwa spolka czy tylko taki image. We wrocławskim neostrada ne chodzi wogóle, lub bardzo rzadko tak jak powinna. Ciekawe czy inwestorzy wiedzą iż Pani rzecznik udziela takich wyjaśnień. Bo w raportach miesięcznych zapewne nie jest zawarte ile umów rozwiązali tylko ile nowych podpisali. Przeżyje...bo to moloch...ale tylko dlatego
Matti89 / 2007-11-18 21:52
Przeżyje, bo jest największą firmą telekomunikacyjną w Polsce i co najważniejsze kontroluje ponad 90% sieci pakietowych w Polsce - jest właścicielem PolPak i PolPakT.

Choć Pani Sterzyńska wzięła się ostro za liberalizację rynku telekomunikacyjnego, to jednak TP nadal rozdaje karty na rynku. Chociaż ostatnie zapędy Komisji Europejskiej dowodzą, że TP zostanie wkrótce(za kilka lat) podzielona na spółkę oferującą usługi jak i tą którą posiada sieć szkieletową/pakietową PolPak. Ale ponoć ma być większy podział...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy